Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Minca-Groš 1579 Ladislav Rex

Vykupminci.cz
Numisargo

Minca-Groš 1579 Ladislav Rex

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
https://aukro.cz/stribrny-set-tri-grosu-1972-artia-a-peter-velmi-vzacne-6955989242
Registrovaný uživatel
numismat napsal
https://aukro.cz/stribrny-set-tri-grosu-1972-artia-a-peter-velmi-vzacne-6955989242

:shock:
Registrovaný uživatel
V mém vnímání sběratelství toto není numismatická záležitost .Ani z logiky věci sem vlastně nepatří . Spíše mi připomíná něco , co lze koupit , jako upomínku na návštěvu středověkého hradu atd .... :- )
Registrovaný uživatel
Já to řadím do bižuterie ;)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
měla bych na vás obrovskou prosbu. Dnes jsem narazila na váš příspěvek v tomto vlákně, kde sdílíte fotografii mince v rámečku.
Je to už asi 3 roky co jsem ztratila řetízek s přívěskem, který tvořila právě tato mince v takovém rámečku. Přesně taková jakou máte na fotografii. Mince pro mne měla obrovskou osobní hodnotu díky tomu, že patřila mé babičce. Od r. 2003 jsem ji nosila na krku - na takovém stříbrném hrubším řetízku. Bohužel v roce 2017 jsem řetízek i s mincí ztratila... Rozbilo se zapínání a řetízek i s přívěskem mi musel někde vyklouznout, ztratila jsem ho (pravděpodobně někde na trase Pankrác - Pikovice tj. metro, vlak?) a i po vydatném hledání a sdílení na FB se mi nepodařilo ho nalézt.
Dnes, když jsem zahlédla váš příspěvek jsem nevěřila vlastním očím. Možná je to právě ta mince, možná je to pouze obdobný kus, který se jak píše "poradnydest" prodával kdysi někde jako upomínka na zámku a je to třeba jen jedna z mnoha. Nevím. Každopádně vypadá úplně přesně jako ta co jsem mívala já. Do teď po ní koukám, hledám zda ji např. někdo nenašel a neprodává se někde na obdobných stránkách či bazarech. Teď jsem ji našla u vás...

Prosím, byl by jste tak hodný a napsal či zavolal mi na tel. nebo mail? Moc prosím o kontakt. Ráda bych vám zaslala fotografie té mé mince jako důkaz.

Zároveň bych vás chtěla moc požádat, kdyby jste byl ochotný minci prodat nebo za něco třeba vyměnit? Dal by jste mi ten nejlepší dárek.

Předem moc děkuju za kontakt
Jolana
jolana.cahynova@gmail.com
732551134
Registrovaný uživatel
přikládám foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jolca,
již jsem odepsal na mail.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, žádný mail mi zatím bohužel nedorazil. Zkuste kdyžtak prosím znovu nebo mi písněte SMS. Děkuji moc
Registrovaný uživatel
Zrazu uz je nájdená pri výkopových prácach pred 15 rokmi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Minca-Groš 1579 Ladislav Rex

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1