Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nové mince » Mince 2019

Vykupminci.cz
Numisargo

Mince 2019

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já už dostal 20 Kč z roku 2019 asi 10 kusů celkem v Albertu v Pardubicích
Registrovaný uživatel
Tak já bych si s dovolením do nového roku skromně přál, abychom ročník 2020 neobjevili v oběhu vůbec :)

Charon napsal
Já stále čekám na 10Kč a 20Kč z roku 2019. Jsem zvědav, kdy objevím v oběhu r. 2020 :-)
Registrovaný uživatel
Kapitán Míša :D :D :D :

Citovat
Tak já bych si s dovolením do nového roku skromně přál, abychom ročník 2020 neobjevili v oběhu vůbec


Kapitáne Míšo, já vám strašně moc přeji, aby se vám to přání v roce 2020 splnilo ... ;) ;) ;)
Moderátor
Rozalie koukám přání a já vám nestihl v tom svátečním a novoročnim frmolu odepsat.
Tak alespoň nyní veřejně to napravím a pošlu přání vám I všem sberatelům..

Přeji vám hodně štěstí, zdraví v novém roce a mnoho sběratelských úspěchu..
Registrovaný uživatel
Barbare děkuji :)
Registrovaný uživatel
Tak už víme počty mincí ražených v roce 2019 a můžu směle říct, že padaly rekordy :roll: .
Bylo vyraženo největší množství mincí od roku 2002 :x .

Celkem bylo všech mincí 142 646 328 ks a není mezi nimi žádná, které by bylo málo.
Už by nám někdy mohli udělat radost !!!
Registrovaný uživatel
Čím viac mincí tým viac zmetkov
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Kapitan_Misa napsal
Podle plánu ČNB by měly být raženy opět mince všech nom. hodnot. A ano, také jsem si myslel, že těch 300 miliónů mincí za 3 roky by jim stačit mohlo. Nechce se mi hledat tvrdá data, ale že by v rostoucí bezhotovostní ekonomice byla potřeba peněžní hotovosti stále vyšší? Nebo všechny mince starší než 10 let skokově došly na hranici životnosti? Ať si klidně Česká mincovna vydělá a emituje desítky miliónů mincí zbytečně, ale maximálně ob rok... Jeden rok mincovna, jeden rok my s ražbou jen pro sady a všichni budou spokojeni! :mrgreen:

Rozalia napsal
Kapitan Misa: podle čeho tak usuzujete? ČNB se zase chystá v ražbě překonávat rekordy? Vždyť za poslední 3 roky musí mít už takové zásoby, že by jim měly vystačit na pár let.

Kapitane, jak to vypada na letosek, ze by uslyseli Tvou radu razit mince ob rok? 8) 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Nové mince » Mince 2019

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1