Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 194 195 196 197 198 199 200 201 202 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
díky za názory, asi máte pravdu.
Registrovaný uživatel
Poprosím o upřesnění zda se jedná o těšínskou grešli.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ne.Mincovna Nisa.
Registrovaný uživatel
Děkuji za info, zmátla mě ta písmen v hlavách orlice. Navíc jsem špatně přečetl rok 1623/ 1625
Registrovaný uživatel
Není zač.Mám podobnou,stejný typ,ale ne Nisu.Škoda toho stavu.
DVB-Daniel von Bremen.Dost to mate,písmeno V není na první pohled vidět.
Moderátor
Pokud je pravda o nálezu takového množství mincí, sběratele těchto typů mincí moc nepotěšíte,
3 Krejcar 1679 Leopold ,mincovna Kutná Hora,mincmistr Krahe.
Cenu nenabídnu,jelikož jde mimo muj momentální sběratelský záběr.
Také podle zdejších pravidel musíte stanovit pevnou cenu k prodeji a ne formou aukce ,kdo dá víc.
Moderátor
Vidím ,že muj vyše uvedeny příspěvek k 3 krejcaru,byl v danou chvíli psaní, přesunut jinam do jiného chlívku,zatracena nahoda :)
Moderátor
Chlivek ....Leopold 1679
Moderátor
Ještě pro úplnost dodám, příspěvek Leopold 1679......byl take při přesunu jaksi pozměněn,má zdejši výše uvedena reakce byla na původní znění příspěvků....
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ještě pro úplnost dodám, příspěvek Leopold 1679......byl take při přesunu jaksi pozměněn,má zdejši výše uvedena reakce byla na původní znění příspěvků....

Nebyl přesunut ani pozměněn ale smazán neb tazatel ho dal na fórum několikrát, ponechal jsem jen jeden a to ten jenž neporušoval pravidla.
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Ještě pro úplnost dodám, příspěvek Leopold 1679......byl take při přesunu jaksi pozměněn,má zdejši výše uvedena reakce byla na původní znění příspěvků....

Nebyl přesunut ani pozměněn ale smazán neb tazatel ho dal na fórum několikrát, ponechal jsem jen jeden a to ten jenž neporušoval pravidla.


Ok...díky moderátore za vysvětlení.
Registrovaný uživatel
Poprosil bych o určení a ocenění. Děkuji moc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pivopit: udelejte lepsi a orezane foto - srovnejte fotky viz 10 prispevku vyse - takhle je to jak pozorovat Mars divadelnim kukatkem
Registrovaný uživatel
Lepší už to asi nebude

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trochu rébus.Asi
Wild und Rheingrafen von Salm.
Otto 1548-1607 3 kr. bez letopočtu.
Registrovaný uživatel
Poprosil bych o katalogové zařazení tohoto XV.krejcaru Kristiána,děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
magorcondoria napsal
Ne.Mincovna Nisa.

Prosím vás koľko stojí takáto vec v peknom stave
?
Registrovaný uživatel
Přeji dobrý večer, měl bych dotaz ohledně tohoto tolaru. Poprosil bych Vás o názory co se pravosti týká. Váha a průměr mince sedí ale některé detaily se mi nějak nezdají. Na coin archives jsem našel plno podobných ale ani jeden nebyl totožný s mým kouskem. Trochu se obávám, že je to F nebo nějaká novoražba. Děkuji za názory

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velký vliv má na cenu 4 dukátu FJ to, že nejsou zoubky po celém obvodu mince a jsou pouze na cca 1,3. Jedná se o běžnou "vadu" z výroby, nebo je tím mince znehodnocená. Za odpověď děkuji.MV
Moderátor
Marek1 napsal
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velký vliv má na cenu 4 dukátu FJ to, že nejsou zoubky po celém obvodu mince a jsou pouze na cca 1,3. Jedná se o běžnou "vadu" z výroby, nebo je tím mince znehodnocená. Za odpověď děkuji.MV


4 dukaty FJ ,velmi častý výskyt padělků, zejména s Číny. ..
Pokud máš možnost foto,šoupni je sem. .....
Samozřejmě také metrologie musí sedět, míry váha. ...
Registrovaný uživatel
Všechno sedí. Hmotnost, průměr, tloušťka je v pořádku. Jedná se mi pouze o to, že místy chybí zoubky po obvodu. Nevím jestli je to vada z výroby, nebo mincí někdo zbrousit, nebo jinak poškodil a má to vliv na její cenu. Jinak je ve velice pěkném stavu se zbytky RL. MV

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě jedna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pro Marek1:
Nezlobte se, ale nevím zdali metrologie byla provedena správně.Možná, že už padělky dělají metrologický souhlasně,ale od pohledu se mi jeví jako typický standardní padělek...

Můj názor...
V případě pravosti,což zde vylučují,by byla znát drobná váhová odchylka, pokud se pořádně kouknete je obroušená...(po obvodu nepravidelná)...což je nestandardní a nesmyslné..

Obroušení tohoto padělku je pravděpodobně záměrné pro zmatení váhy....
Moderátor
Marek1: vyfotte prosim jeste kolmo avers s cisarem. Jake jsou přesné namerene udaje? Jak byla merena tloustka?

barbar: Co je to "typický standardní padělek"? Z jakeho kovu?
Pokud souhlasi rozmery a hmotnost u diskutovane mince, z jakeho muze byt kovu?
Moderátor
numismat napsal
Marek1: vyfotte prosim jeste kolmo avers s cisarem. Jake jsou přesné namerene udaje? Jak byla merena tloustka?

barbar: Co je to "typický standardní padělek"? Z jakeho kovu?
Pokud souhlasi rozmery a hmotnost u diskutovane mince, z jakeho muze byt kovu?


To bych také rád věděl z jakého kovů, :) jinak na Aukru je toho plno.
Jinak všeobecně pánové doufám,že zde nekujete chyták na Barbara a tazatel zašle jiné foto, třeba originálu co leží vedle padělku :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 194 195 196 197 198 199 200 201 202 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1