Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Nečistit!!!
Registrovaný uživatel
Nepucovat a už vůbec neleštit ;-) Za tento ročník a stejnou variantu, ale v trochu lepším stavu, jsem před časem dal 370 Kč, včetně poštovného.
Registrovaný uživatel
O bližší určení tohoto kiprového 3 krejcaru 1622, s titulem Ferdinanda II., se pokouším už delší dobu. Zkoušel jsem jej dávat i na německé fórum, protože si myslím, že jde o ražbu nějakého německého města (Brunšvik?). Zatím marně. Nevíte někdo?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nějak divně funguje zobrazování stránek. Jako poslední se nabízí 208, ale pokud na ni kliknu, zobrazí se stránka předchozí a ne tato. Totéž, když ve vlákně kliknu na dvojitou šipku, která by mě měla poslat na poslední stránku vlákna. Jedině v oddíle. Poslední příspěvek funguje dvojitá šipka správně na tuto stránku, která je reálně číslo 209.
Registrovaný uživatel
Dokázal by někdo ocenit tuto minci?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
cajnr napsal
Dokázal by někdo ocenit tuto minci?


Jednostranný fenik Řádu německých rytířů, Leopold Vilém Rakouský (1641- 1662), mincovna neznamá.
V roce 2004 se prodal za 220 Euro, ale v lepším stavu a s chybným popisem (jako vídeňský městský fenik).
Registrovaný uživatel
Ještě upřesním, že roce 1652 bylo sídlo řádu v Mergentheimu (Württembersko).
Registrovaný uživatel
Zdravím všetkých, mám takúto zaujímavejšiu variantu denáru MT, ako by ste ocenili? Uvažujem možno aj o predaji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pytlas napsal
Ještě upřesním, že roce 1652 bylo sídlo řádu v Mergentheimu (Württembersko).


Děkuju, lze přibližně určit kolik bych dostal za minci v mém stavu?
Registrovaný uživatel
Dejte ji do aukce a máte cenu určenou přesně. U takových mincí rozhoduje jen aktuální poptávka. A ta bude navíc tady asi dost jiná, než třeba v SRN nebo Rakousku. Mi se podařilo najít jen zmínku o té jedné aukci v roce 2004 na http://www.numismatik-cafe.at/viewtopic.php?f=40&t=5788&start=10. Nemám s čím jiným porovnávat.
Registrovaný uživatel
Ahoj,
prosím o ocenění tolaru 1642 Jindřicha Šlika.
Bohužel odstraněné ouško a doufám, že je pravý :-)
Váha 28,86g.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Pravý je... Škoda docela pěkný tolar, se zajímavým podkladním lístkem.. Vada po oušku je docela zásadní problém pro mnohé sběratele.. Bez té vady za mne cena 45-50 tis.. Poslední aukce chlapovič v lepším stavu, cena bez aukční přirážky 3000 eur.
S vadou je to velmi individuální, za mne možná 15, 20tis ten starý podkladní listek, dělá tolar zajímavější ..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 13. 6. 2021, 20:45. »
Registrovaný uživatel
Barbar díky, zakoupen je v daném rozmezí. Přemýšlím o lepší opravě, jelikož ho ve sbírce nemám.
Hlavně že je ok :-)
_______________
Registrovaný uživatel
Zdravím,

mohl by mi prosím někdo poradit nějaké bližší info k tomuto dukátu a jakou by mohl mít cenut?

Vím jenom to, že je to dukát Marie Terezie z roku 1757.

Předem děkuji moc za odpověď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zdravím všechny. Před pár dny jsem koupil pár mincí a byla mezi nimi tato,kterou se už dvě hodiny intenzívně snažím někde najít a určit o co vlastně jde. Toto nesbírám,takže ani nevím kde přibližně bych měl hledat. Měří přibližně jeden centimetr. Možná to ani není mince😉 tak kdyby někdo pomohl,byl bych vděčný

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Registrovaný uživatel
No, měl by to být Norimberg.
Registrovaný uživatel
Ano je to krejcar města Norimberk....vypadá to že ta mince je přímo ta,kterou jsem s několika dalšími před pár dny prodal...
Moderátor
Ano,je to přímo ta od vás a jelikož Německo nesbírám,tak jsem nevěděl,co je to zač,jinak díky za tenhle i ostatní obchody😉
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Moderátor
Horacio napsal
No, měl by to být Norimberg.

Děkuji moc.
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Moderátor
https://www.ebay.com/itm/154367623573
Registrovaný uživatel
Mazar napsal
Ano,je to přímo ta od vás a jelikož Německo nesbírám,tak jsem nevěděl,co je to zač,jinak díky za tenhle i ostatní obchody😉



Rádo se stalo-kéž by byli všichni kupující tak absolutně spolehlivý jako Vy.
Moderátor
Lopez1506 napsal
Mazar napsal
Ano,je to přímo ta od vás a jelikož Německo nesbírám,tak jsem nevěděl,co je to zač,jinak díky za tenhle i ostatní obchody😉



Rádo se stalo-kéž by byli všichni kupující tak absolutně spolehlivý jako Vy.

Díky.
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Pomohl by mi prosím někdo s určením tohoto stříbrňáku? Domnívám se, že půjde o nějakou městkou nebo rodovou ražbu, nevím. Díky každému, kdo poradí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
skus porovnat https://en.numista.com/catalogue/pieces156340.html
Registrovaný uživatel
Je to on, díky moc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1