Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Míšeňský hrníček

Vykupminci.cz
Numisargo

Míšeňský hrníček

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Som multilingvista.. :) Mozog,jazyk,ruky,nohy..V Chorvátsku som bol raz v živote..
S partiou slobodných chalanov +jedna baba.Spolu 5 kusov.Aj ja ešte slobodný a mladý,takže to bolo dávno.Dva týždne sme len pili,takže si pamätám len to,že voda bola slaná... :D
Mokrá a nedala sa piť..
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Som multilingvista.. :) Mozog,jazyk,ruky,nohy..V Chorvátsku som bol raz v živote..
S partiou slobodných chalanov +jedna baba.Spolu 5 kusov.Aj ja ešte slobodný a mladý,takže to bolo dávno.Dva týždne sme len pili,takže si pamätám len to,že voda bola slaná... :D
Mokrá a nedala sa piť..
-s-
:P
Registrovaný uživatel
Stani - kľudne kuknem kamienky, ak budem vedieť, poradím:-)
Registrovaný uživatel
Pošlem (opakovane) niekde do kameňov,minerálov,ale nie už dnes.Dík vopred..
V preklade-kesenem before.. :) Snáď tomu tam v Turiecku rozumiete. To len aby videli z inej témy,že som multilingvista..
-s-
Registrovaný uživatel
hele ,teď upřímně...kdo z vás ,co jsou tu podepsáni,se vyjádřil k tomu o co mi šlo....nikdo!!!
jen se bavíte o něčem co nikoho nezajímá a mě už vůbec ne......
předpokládal jsem a trochu si i přál ......,že se ptám lidí co svou zálibu ve "starožitnostech"mají rádi......
.......podtrženo, sečteno=máme rádi jenom sebe a prachy.....Tak se tu opatrujte,nebudu rušit....
Registrovaný uživatel
Aj Ty sa opatruj..
Ak si taký mladý,ako si myslím,tak je to do budúcnosti dôležité..
Alebo sa paradoxne budeš mať dobre.
-s-
Registrovaný uživatel
Gianni17 napsal
hele ,teď upřímně...kdo z vás ,co jsou tu podepsáni,se vyjádřil k tomu o co mi šlo....nikdo!!!
jen se bavíte o něčem co nikoho nezajímá a mě už vůbec ne......
předpokládal jsem a trochu si i přál ......,že se ptám lidí co svou zálibu ve "starožitnostech"mají rádi......
.......podtrženo, sečteno=máme rádi jenom sebe a prachy.....Tak se tu opatrujte,nebudu rušit....
Příteli začal jsi špatně, občas se stává, že někdo neví, nebo v té době tady není dostatek uživatelů, kteří by k tomu něco napsali. No a pak se stává, že dotaz jakoby zapadne ... slušní uživatelé ten svůj dotaz vytáhnou nahoru třeba tím, že třeba napíší OPRAVDU NIKDO NEVÍ ? A pak to je v pořádku a třeba mu někdo odpoví a nikdo se tady nenaštve. No ty jsi ten svůj dotaz vytáhl nahoru, ale takovým způsobem, že teď se už asi nikdo tvým hrnečkem zabývat nebude a bude se tak nějak už jen tlachat. Zkus si to uvědomit a jak jsem ti psal už výše omluv se za svůj výlev a bude to možná v pořádku , holky a kluci tě tady přijmou a budeš tady moci dávat dotazy dál. Je to na tobě, jinak Bobinek a jiní ti odpověděli přesto, že jsi je trošku nas..l . A ty okecávky dál a ne k tématu sis tak trošku zasloužil nemyslíš ? Nic ve zlém i já občas vypěním, tak to zkus znovu a jinak ... zdraví tě Lachtan Béda ;)
Registrovaný uživatel
Abys věděl, že nejsme až takoví kousavci, tak já ti odpovím i když Boban odpověděl. Hrníček je hezký a bude to s největší pravděpodobností opravdu Míšeň. Porcelán má sběratelskou cenu a nemluvím jen o penězích, pokud je neoťukaný a kompletní, tedy s podšálkem. Pak se dá umístit mezi jiné hrníčky a jde o takové jednotlivé solitéry ve sbírce. Ten tvůj je nekompletní, ale ne na vyhození ... počkej, dívej se po internetu a třeba seženeš podšálek, bude to dost těžké. Pak ho můžeš mít, jako ten solitér. Nebo ho vystav v aukci na internetu a třeba někomu bude chybět právě ten tvůj hrníček ke zkompletování servisu ,cenu ti asi nikdo neřekne... asi tak ... stačí ?
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 18. 10. 2017, 5:20. »
Registrovaný uživatel
Stani má dobrý smysl pro humor,pobavils mě jako už mnohokrát v diskuzich :D . Zdravím z poza kopca. A hrneček je chudák že ho měli nejdřív němci a ted nějaký nevycvalany adolescent :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Míšeňský hrníček

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1