Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Moc prosím o pomoc s určením hodnoty známek.

Vykupminci.cz
Numisargo

Moc prosím o pomoc s určením hodnoty známek.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Krásný den přeji. Jelikož jsem se po delší době dostal ke svým známkám, tak se snažím určit jejich hodnotu. Vím, že takových dotazů je tu nespočet, ale žádám Vás o trochu vašeho drahocenného času a pomoc. Nafotil jsem některé stránky alba, která mám pro Váš odborný posudek. Jistě nejsou řazeny, tak jak bych si představoval, ale postupně na tom pracuji a jelikož se snažím je zachovat v co nejlepším stavu, tak je to práce velmi pečlivá. Proto se jedná o fotografie známek bez řazení. Jen bych chtěl poprosit o Váš názor zda-li se jedná o sbírku, která obsahuje alespoň několik zajímavých kousků, či nikoliv. Jako začátečník se snažím postupně určovat ceny známek sám, ale sami určitě dobře víte jaké začátky jsou a kolik času mi toto studium zabírá. Děkuji mnohokrát za budoucí odezvu a s přáním pěkného dne se prozatím loučím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Z takýchto fotiek sa nedá určiť cena známok. A to z viacerých dôvodov:

1. Nekvalitná zábery
2. Známky na seba natlačené, nie je možné zistiť či sa medzi ne nachádzajú zaujímavejšie typy, varianty.

Nemecko je prevažne inflačné. Tých je na filatelistickom trhu prebytok. Pečiatkované ani vtedy nemajú valnú hodnotu (až na pár výnimiek) keby boli skúšané.
Ostatné štáty: rôzne obdobia, rôzna kvalita známok.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Drawshock napsal
Krásný den přeji. Jelikož jsem se po delší době dostal ke svým známkám, tak se snažím určit jejich hodnotu. Vím, že takových dotazů je tu nespočet, ale žádám Vás o trochu vašeho drahocenného času a pomoc. Nafotil jsem některé stránky alba, která mám pro Váš odborný posudek. Jistě nejsou řazeny, tak jak bych si představoval, ale postupně na tom pracuji a jelikož se snažím je zachovat v co nejlepším stavu, tak je to práce velmi pečlivá. Proto se jedná o fotografie známek bez řazení. Jen bych chtěl poprosit o Váš názor zda-li se jedná o sbírku, která obsahuje alespoň několik zajímavých kousků, či nikoliv. Jako začátečník se snažím postupně určovat ceny známek sám, ale sami určitě dobře víte jaké začátky jsou a kolik času mi toto studium zabírá. Děkuji mnohokrát za budoucí odezvu a s přáním pěkného dne se prozatím loučím.


PS: Všiml jsem si, že upload není dokonalý a tak přidávám externí odkaz s lepší kvalitou fotografií. Za což se omlouvám. Ohledně přes sebe řazených známek se musím pokusit je od sebe dostat. Za čas mají tendence k vzájemnému prolepu, tudíž do toho nechci neodborně zasahovat.

Odkaz:

https://drawshock.rajce.idnes.cz/Znamky/




« Poslední úpravu provedl(a) smith v 15. 4. 2022, 10:30. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Moc prosím o pomoc s určením hodnoty známek.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1