Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MODERNÍ MINCE OD ROKU 1921 DO 2024 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MODERNÍ MINCE OD ROKU 1921 DO 2024 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ved mne sa dnes dostala do ruk.....ale je to hrozne, ak chcu takto ludi dobehnut.....
Registrovaný uživatel
Dobrý den prosím o ocenění a zároveň nabízím k prodeji 50 haléřů 1978 prasklá raznice? 50 haléřů 1982 dvě varianty (Střížek) bez okraje 3,20 g a druhý má 3,29 g Střížek slabší průměr

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění a zároveň nabízím k prodeji 50 haléřů 1924 4,88g

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Shanti:
1. praskla raznice to urcite neni, mozna vada strizku, je to pomerne caste (chtelo by to lepsi foto)
2. nedorazeny okraj
Cena dle zajmu na Aukru, moc bych ale necekal.
3. padesatnik v horsim stavu, cena asi
https://aukro.cz/50-haler-1924-vzacny-rocnik-6981917791
Registrovaný uživatel
Zdravím, nevíte někdo, prosím, co je to za minci?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
https://en.numista.com/catalogue/pieces1005.html
Registrovaný uživatel
Děkuji
Registrovaný uživatel
Poradí někdo prosím, kam zařadit? Stále se mi nedaří určit stát...arabský letopočet 1378 = ročník 1958

Průměr 22 mm
Váha 3,97 g
Jeví se jako ag.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.vcoins.com/en/stores/pasargad_coins/122/product/iran_pahlavi_islamic_silver_commemorative_token_ah_1378_1959_unc_bu/786436/Default.aspx
Registrovaný uživatel
Lopez1506 napsal
https://www.vcoins.com/en/stores/pasargad_coins/122/product/iran_pahlavi_islamic_silver_commemorative_token_ah_1378_1959_unc_bu/786436/Default.aspx

Díky moc, takže ne mince, ale žeton. Proto jsem to v katalogu nemohl dohledat. :)
Moderátor
Poprosil bych zkušenější o orientační nástřel ceny za malý lotík Anglie. Jestli není nějaká položka lepší. Dám to pak sem do prodeje, ale abych nedával nesmyslnou cenu. Jedná se o drobáčky z oběhu. Takže zachovalost 2 a horší (drobné ryky, úhozy, hrany). Takže cena asi vesměs jen záliby.

1 Penny (větší střížek) - 1971, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81
1 Penny (menší střížek) - 1971, 73, 76, 77, 79
2 Pency - 1971, 75, 78, 79, 80
5 Pence - 1966, 1971
10 Pencí - 1968, 69, 70, 75
20 Pencí - 1982
2 schilling 1948, 53, 65

Dík za případnou ochotu. :P
Moderátor
pavelgregor napsal
Poprosil bych zkušenější o orientační nástřel ceny za malý lotík Anglie. Jestli není nějaká položka lepší. Dám to pak sem do prodeje, ale abych nedával nesmyslnou cenu. Jedná se o drobáčky z oběhu. Takže zachovalost 2 a horší (drobné ryky, úhozy, hrany). Takže cena asi vesměs jen záliby.

1 Penny (větší střížek) - 1971, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81
1 Penny (menší střížek) - 1971, 73, 76, 77, 79
2 Pency - 1971, 75, 78, 79, 80
5 Pence - 1966, 1971
10 Pencí - 1968, 69, 70, 75
20 Pencí - 1982
2 schilling 1948, 53, 65

Dík za případnou ochotu. :P

Dotaz: co je vetsi a mensi strizek u 1 penny 1971 atd.? Fotka?
Jinak bezne mince, snad jen 2 shilling 1953 (korunovacni) trochu lepsi, asi do 30 Kc?
Viz tez muj nabidkovy seznam:
http://numismat-pp.wz.cz/
Moderátor
Pardon Moje slepota :oops: :lol: Jsou to půl pence.

Děkuji za odkaz.
Moderátor
pavelgregor napsal
Pardon Moje slepota :oops: :lol: Jsou to půl pence.

Děkuji za odkaz.

Napadlo mi to dodatecne pri pohledu do meho seznamu.
Jsou to take bezne mince.
Moderátor
pavelgregor napsal
5 Pence - 1966, 1971

Zapomnel jsem: misto neex. 1966 to bude bezne 68 nebo 69.
Moderátor
Numismat. Děkuji za informace. Máš pravdu. Sice to ročník 1966 je, ale nejedná se o 5 penci, ale šiling. Maj stejnej líc. Tak jsem to poletl. :oops:
Registrovaný uživatel
Prosím kolegy o ohodnocení, je to všechno Ag, kvalita různá. Je tam něco, o stojí za pozornost? Pozůstalost, dostal jsem za úkol to prodat. Má smysl to donést např. do Aurey, nebo jednotlivě na Aukro nebo jako lot na Aukro? Omluva za kvalitu fotek, nafotit to dohromady, aby každá mince byla nelesklá se mi nepovedlo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Podle me bezne mince (rocniky korun aj. z fotek nevidim), dal bych to na aukro jednotlive.
Registrovaný uživatel
Vie niekto na aký účel bol vyrazený tento žetón? Že sa to vzťahuje k filmu z roku 1963 je mi jasné a tiež, že je to neskutočná zlátanina, ale zaujíma ma, na čo to bolo.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Suvenír.
-s-
Registrovaný uživatel
Fajn, ale aký? Kde sa dal kúpiť?
Moderátor
reklamní?
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Fajn, ale aký? Kde sa dal kúpiť?

To neviem, ale ja som ho kúpil v Ilave. :)
Kedysi dávno, doniesol môj otec domov nejaké mince, ani si nepamätám ako vyzerali, bolo to dávno, potom som ich už ani nevidel, ani nehľadal, zabudol som na ne.
Boli to "mince," ktoré sa vraj použili vo filme Pacho..., zbojník. Otcovi ich doniesol Ľ. Reiter, ktorý v tom filme hral. Robili spolu. Tak si to pamätám. Takže možno ako suveníry pre hercov a obsluhu, nepredajné... :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
Raženy k premiéře filmu a tam rozdány či prodány. Tohle mi uvízlo někde v paměti.
https://www.csfd.cz/film/84727-janosik-i-ii/prehled/
Registrovaný uživatel
Zdravím.
Neviem či som to dal do správneho vlákna ale.... Jedná sa o to že som sa dostal k šiestim kusom 1Pengö 1941 až 1944 ktoré sú značené kontramarkou rudej armády. Vie niekto niečo napísať o tých kontramarkach či sa jedná o fake kontramarky na zvyšovanie cien mincí alebo je to ozaj dobová kontramarka?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MODERNÍ MINCE OD ROKU 1921 DO 2024 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1