Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Monografie

Vykupminci.cz
Numisargo

Monografie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ok :-D, este som to nepozeral
Moderátor
Na CD je tolik informací k dalším emisím, že knižní podoba by byla neúměrně velká kniha jak obsahem, tak i zřejmě cenově.
« Poslední úpravu provedl(a) blazek007 v 7. 5. 2015, 8:40. »
Moderátor
Pro Jaa-chym: Monografie č.15 je v nabídce na: www.filatelie.sbiram.cz Ale podle mého názoru za přemrštěnou cenu 423.- Kč.
Registrovaný uživatel
No pozeral som to, ale nikde som to tam nevidel, takže CD tam nemám. :-( dúfam, ze to s predávajúcim nejak vyriesim :-(
Moderátor
ved bola x krat ponukana na aukre
_______________
Registrovaný uživatel
blazek007 napsal
Pro Jaa-chym: Monografie č.15 je v nabídce na: www.filatelie.sbiram.cz Ale podle mého názoru za přemrštěnou cenu 423.- Kč.


Díky blazku! vzhledem k tomu, jak často se objeví... už je v košíku.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
ved bola x krat ponukana na aukre


ta 15, nebo 40?? 40 chodí furt, ale 15 dost zřídka
Moderátor
No 15. ( slovenské pečiatky) na áčku je zriedkavo. Mne to zohnala pavlinka, a tak som sa k tomu dostal.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Jaa-chym napsal
babygulka napsal
ved bola x krat ponukana na aukre


ta 15, nebo 40?? 40 chodí furt, ale 15 dost zřídka


tak to je ta 40 a tu som mal na mysli, 15 to su Slovenske peciatky? Pokial ano tak tu moc nevidno a to bolo este aj za mojich cias ked som zbieral nase uzemie :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
no šak, já když se po ní minule pídil, obejevil jsem jen jednu starou aukci , asi B nebo profil.. kde šla za ještě podstatně vyšší cenu
Registrovaný uživatel
No s predávajúcim sa mi nepodarilo spojiť ohľadne chýbajúceho CD k Monografii 40. Nevedel by mi s tým niekto helfnúť? Preskenovať údaje, alebo nejak preposlať mailom, či zdielať na nete? Vopred ďakujem
Registrovaný uživatel
nebyla to náhodou tato aukce? pokud ano, v popisu je jasně napsáno že je to vč CD, takže bych se prodejce nadále snažil zkontaktovt, nebo reklamoval. S kopírováním CD to bude asi problém...

http://aukro.cz/monografie-c-40-seznam-clanku-csr-i-1918-39-i5284516148.html
Registrovaný uživatel
teraz ani neviem, predajca je z Noveho Mesta nad Metuji, meno nechcem uvadzat...do riti, strasne ma to serie, mna Hradcany nezaujimaju, robim skor ocelotlace a doplatne emisie + osvobodenu republiku a takto z toho nic nemam...ach jaj
Moderátor
smith napsal
No 15. ( slovenské pečiatky) na áčku je zriedkavo. Mne to zohnala pavlinka, a tak som sa k tomu dostal.

No já jsem ji našel právě vloni na BZD. Prodejce si za ní řekl tuším v přepočtu 1500Kč :shock:
Moderátor
regula_jan napsal
smith napsal
No 15. ( slovenské pečiatky) na áčku je zriedkavo. Mne to zohnala pavlinka, a tak som sa k tomu dostal.

No já jsem ji našel právě vloni na BZD. Prodejce si za ní řekl tuším v přepočtu 1500Kč :shock:


mohol by som sa mu na nu z vysoka pekne v......
_______________
Registrovaný uživatel
Mám tu navíc po úklidu Monografie Československých známek.Díl 1. 2x, díl 2. 3x,díl 13. 1x.Jsou používané, ale zachovalé, pouze obaly občas natržené, pomačkané.
Registrovaný uživatel
Yeti napsal
Mám tu navíc po úklidu Monografie Československých známek.Díl 1. 2x, díl 2. 3x,díl 13. 1x.Jsou používané, ale zachovalé, pouze obaly občas natržené, pomačkané.


Zdravim, kolik by jste chtel za ten 1. dil? (martinl zavinac volny.cz). Diky.
Registrovaný uživatel
Yeti napsal
Mám tu navíc po úklidu Monografie Československých známek.Díl 1. 2x, díl 2. 3x,díl 13. 1x.Jsou používané, ale zachovalé, pouze obaly občas natržené, pomačkané.


Dobrý den,
za kolik by byl ten první, případně i druhý díl? Díky :-)
Můžete i na mail: hhenzi /zavináč/ seznam.cz
Registrovaný uživatel
henzi napsal
Yeti napsal
Mám tu navíc po úklidu Monografie Československých známek.Díl 1. 2x, díl 2. 3x,díl 13. 1x.Jsou používané, ale zachovalé, pouze obaly občas natržené, pomačkané.


Dobrý den,
za kolik by byl ten první, případně i druhý díl? Díky :-)
Můžete i na mail: hhenzi /zavináč/ seznam.cz

škoda že jste se ozval pozdě před týdnem jsem oba díly 1+2 prodal za 550 kč
Jirka z Moravy mám ještě pozdější díly
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 5. 1. 2016, 17:22. »
Moderátor
gnilretniw napsal
škoda že jste se ozval pozdě před týdnem jsem oba díly 1+2 prodal za 550 kč
Jirka z Moravy mám ještě pozdější díly


Tak to bola dobrá cena pre kupcu.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
1. díl Monografie už je k prodeji pouze jeden kus.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sice trochu pozdě, ale sháním Monografii č.9. Nemáte někdo prosím? Děkuji
Registrovaný uživatel
Ještě prodáváte?

bonifac napsal
po předvánočním uklidu nabízím monografie známek viz. foto díly 1,3,4,5,13,14,16,17. Vše téměř neotevřené - pouze pošk. přebaly.
Cena 1300 + pošta.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Stačí si kromě prvního příspěvku přečíst i ten pátý ;).
Registrovaný uživatel
pre nevejduse : niekde na chalupe by som mal mať Monografie č. 1,2,3,4,13,14. Dokonca č.4 by mala byť dvakrát. Už mi ich netreba. Samozrejme sú bez príloh, ktoré v niektorých pôvodne údajne boli. Teraz však po ne ísť nemôžem, lebo hnusoba nedovolí cestovanie medzi okresmi. Ak vám to počká do uvoľnenia opatrení, tak sa mi ozvite na crv4zavináčpobox.sk

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Monografie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1