Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Monografie

Vykupminci.cz
Numisargo

Monografie

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kosican napsal
pre nevejduse : niekde na chalupe by som mal mať Monografie č. 1,2,3,4,13,14. Dokonca č.4 by mala byť dvakrát. Už mi ich netreba. Samozrejme sú bez príloh, ktoré v niektorých pôvodne údajne boli. Teraz však po ne ísť nemôžem, lebo hnusoba nedovolí cestovanie medzi okresmi. Ak vám to počká do uvoľnenia opatrení, tak sa mi ozvite na crv4zavináčpobox.sk


Mel bych zajem, pokud se vam dotycny neozve.
Registrovaný uživatel
al bundovi : zatiaľ sa neozval. Ešte nemôžem ísť na chalupu a hrozí, že nám opatrenia pritvrdia aj napriek tomu, že sa testujeme pomaly každý týždeň. Ozvite sa mi na e-mail / je v tejto diskusii vyššie /, aby som mal na vás kontakt a vyrozumel vás, keď to donesiem. Chystám sa tam ihneď, ako to bude možné, lebo už som tam nebol 2 mesiace.
Registrovaný uživatel
kosican napsal
al bundovi : zatiaľ sa neozval. Ešte nemôžem ísť na chalupu a hrozí, že nám opatrenia pritvrdia aj napriek tomu, že sa testujeme pomaly každý týždeň. Ozvite sa mi na e-mail / je v tejto diskusii vyššie /, aby som mal na vás kontakt a vyrozumel vás, keď to donesiem. Chystám sa tam ihneď, ako to bude možné, lebo už som tam nebol 2 mesiace.


V pohode, vsak to nehori ;) Mail jsem poslal.
Registrovaný uživatel
Zdravím, sice už je trochu pozdě, ale mám zájem o Monografii č. 1. Nemáte prosím? Děkuji. LP
Registrovaný uživatel
jednička je už predaná.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Monografie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1