Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka a poptávka numismatické literatury

Moderátoři: jan322, jano7B9, turtleoverhead.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý tak už nesháním. Díky.
Registrovaný uživatel
Ahoj, mám na prodej publikaci J.Hány Pražské groše Václava IV. z let 1378 – 1419 cena 200,- včetně poštovného. Nová nepoškozená.
Registrovaný uživatel
Wenn napsal
Ahoj, mám na prodej publikaci J.Hány Pražské groše Václava IV. z let 1378 – 1419 cena 200,- včetně poštovného. Nová nepoškozená.

V klatovském muzeu lze koupit za 140,-
Registrovaný uživatel
ano, tak pokud někdo bydlí v okoli tak si tam samozřejmě muže zajet, nevím jaké mají poštovné
Moderátor
kupim:
Jan Smerda, denary ceske a moravske.
mozno zaslat na cesku adresu, pripadne osobne predat v Prahe 6.
pripadne uvitam funkcny link kde je ta publikacia na predaj. (google mi vyhodil len pofiderne downloady alebo neaktualne ponuky)
vdaka.
Registrovaný uživatel
tocomabyt: dá se sehnat lehce, tuším jsem ji viděl v e-shopu na aureře
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,

kúpim Dietikera, najlepšie v neporušenom stave.
Ďakujem za ponuky s cenou.
NumizmatSR@gmail.com
Moderátor
tocomabyt napsal
kupim:
Jan Smerda, denary ceske a moravske.

vdaka za pomoc,
inzerat je mozno povazovat za neaktualny.
Registrovaný uživatel
Snižuji cenu na publikaci J.Hány Pražské groše Václava IV. z let 1378 – 1419 - 150,- včetně pošty
Registrovaný uživatel
Dobrý den, přátelé, pokud máte někdo od Novotného publikaci Mince Ferdinanda II - nabídněte prosím, viking@mujmail.cz - děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den vážení numismatičtí kolegové,
nenašla by se u někoho publikace: Dariusz Ejzenhart, Ryszard Miller: Monety 3-krajcarowe z mennic śląskich?
Kdyby jste případně někdo věděl kde by se dala sehnat nebo by jste měl možnost ji sehnat, byl bych vděčný za každou radu nebo pomoc.
Moc děkuji!:o)
Moderátor
forpus: Myslím, že je rozebrána i v Polsku. Nicméně měl jsem ji v ruce a moc se mi nelíbila. Není tak fušersky odfláknutá jako předchozí práce těchto dvou pánů k 24 krejcarům (měl jsem, prodal jsem), ale zázrak to také není.

Mimochodem...značky mincmistrů a mincoven dělali autoři patrně v "malování" :P