Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka a poptávka numismatické literatury

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám tuto numismatickou literaturu:
Eva Kolníková, Rímské mince na Slovensku, TATRAN, 1980, stav: téměř jako nová, cena 130 Kč + poštovné.
Elena Minarovičová, Portrét na minciach od staroveku po súčasnost, TATRAN, 1986, stav: jako nová, 130 Kč + poštovné.
Elena Minarovičová, Rímské mince v zbierke SNR I, Osveta, 1990, stav jako nová, originální podpis autorky, cena 150 Kč + poštovné.
Adalbert
fregatanovara@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Neporadí někdo kde sehnat literaturu Greek imperial coins (Varbanov)
Registrovaný uživatel
Oprava: Vrbanov
Moderátor
Napriklad tady:
http://www.ebay.com/itm/Greek-Imperial-Coins-Varbanov-SET-Vol-1-Vol-2-Vol-3-/271139076459
Moderátor
Nebo Aurea, má tam dva díly
Registrovaný uživatel
tenzor: dík za tip levnější by nebyl :) :)
Moderátor
U nových knih asi o moc ne, u použitých je potřeba počítat pořád aspoň s poloviční cenou. 2x jsem zkoušel na zahraničních aukcích jeden díl za 30 EUR (což bylo s poplatky kolem tisícovky), neúspěšně.
Literatura k antice je obecně drahá, s tím se musí člověk smířit.
Samozřejmě existují i levnější (ale méně obsáhlejší) alternativy nebo dokonce zdarma, zejména starší literatura, která pochopitelně nemusí být moc aktuální.
Např. pro provinční mince Balkánu lze použít Mušmova:
http://wildwinds.com/moushmov/index.html
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 16. 3. 2015, 1:08. »
Registrovaný uživatel
Dík za odkaz, podle času odpovědi vidím, že ani nespíš :)
Moderátor
Tak v jednu rano opravdu malokdy.. kolikrat jeste o pul druhe musim neco resit, kdyz se ozvou vychodoasijsti vendori, protoze jit spat a napsat jim nekdy po osme vetsinou znamena usmevnou odpoved ze uz maji konec pracovni doby a dalsi den v ..
Registrovaný uživatel
Ahoj, sháním jakoukoli literaturu o středověkých fenicích...Díky
Moderátor
SLEVA:

1. I. sborník numismatického symposia v Brně 1964, 220Kč
2. Tomáš Kleisner - Zuzana Holečková. Mince a medaile posledních Rožmberků, 250Kč

Ad Rožmberkové: sice jde o novou knihu, ale NM ji prodává tuším kolem pětistovky a Aurea dokonce za 700Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám na výměnu/prodej katalog č. 1 Nudelman, kdo má zájem prosím psát na email: zlatak1998@seznam.cz děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
neměl by někdo na prodej či na zapůjčení za úplatu tuto knížku:
Stan Goron / J.P. Goenka: The Coins of the Indian Sultanates
Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobry den,
mam na predaj niekolko katalogov k aukciam, ktore sa konali u Lanza, Kunkera, Fishera a inych.... Boli aj na Aukre, no nepredali sa. Ak by bol zaujem, mozem poslat fotky a info na mail. :)
_______________
Registrovaný uživatel
přeji hezký den .... nabízím katalog anglických mincí od keltů přes Řím až po modernu. Stav perfektní, cena 500 Kč vč. poštovného :-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry vecer, nemel by nekdo navic knihu Ejzenhart-Miller, Monety 3-krajcarowe z menic slaskich? Diky moc.
Registrovaný uživatel
KÚPIM: Mince císařského Říma (Zdeněk Petráň, Jiří Fridrichovský) v dobrom stave.

richard.miske@gmail.com
Registrovaný uživatel
jan322 napsal
SLEVA:
2. Tomáš Kleisner - Zuzana Holečková. Mince a medaile posledních Rožmberků, 250Kč


Měl bych zájem, pokud ještě je k dispozici.
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

nemá nějaká dobrá duše na prodej Mincovnictví olomouckých biskupů a arcibiskupů od Suchomela a Videmana??

sice to tu bylo, ale nechce se někdo zbavit knihy: Dariusz Ejzenhart / Ryszard Miller: Die 3-Kreuzer-Münzen der schlesischen Münzstätten?? Ideálně v něměcké jazykové mutaci.

Případnou nabídku prosím zasílejte na mail Jiryk@centrum.cz.

Díky a hezkej den přeji všem :D

PS: nevíte náhodou jestli se u těch holomóckých biskupů a arcibiskupů neuvažuje o dotisku??
Registrovaný uživatel
to nevím, ale myslím, že toho koluje poměrně hodně (biskupové) - viděl jsem to jak tady, tak na aukru, sám jsem si to koupil spíš omylem asi za stovku.
Registrovaný uživatel
No ono mně to kolování asi vždycky nějak mine...ale víš jak to je: líná huba holé neštěstí :)
Registrovaný uživatel
Tak to se asi s těmi biskupy nějak změnila situace, protože zhruba dva roky zpátky jsem je nemohl vůbec nikde sehnat. Až po nějaké době mi jeden hodný kolega tady z fóra hodil odkaz na antikvariát ve Varšavě, kde jí měli. Chce to hold čekat a číhat.
_______________
Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz
Moderátor
zřejmě je řeč o dvou různých knihách:

ta co shání kolega Forpus:
Suchomel, Dan - Videman, Jan: Mincovnictví olomouckých biskupů a arcibiskupů. (1608-1820), Česká numismatická společnost - pobočka Kroměříž, 1997. 347 s.
skutečně není moc dostupná ani levná, když už se objeví

a ta o které mluví Voloda16 bude asi:
Bobek, Jan: Mincovnictví olomouckých biskupů ve středověku, Česká numismatická společnost - pobočka Brno, 1986, 122 s.
je skutečně levná a dostupná

Mezi těmito knihami je dost velký rozdíl nejen v ceně a dostupnosti, ale i v obsahu.
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 19. 1. 2016, 15:57. »
Registrovaný uživatel
tak to se omlouvám, to bude má mystifikace, je to větší, ale útla knížečka takže ta druhá. je to mimo můj záběr, takže jsem měl být raději ticho :)
btw, dnes mi měla dojít kniha o tom stříbru, čekám čekám a furt nic :/
Registrovaný uživatel
No vidíte, tahle záměna mne ani nenapadla :)

Citovat
dnes mi měla dojít kniha o tom stříbru, čekám čekám a furt nic

Tak až dojde a budeš mít chvilku na nahlédnutí, poreferuj ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka a poptávka numismatické literatury

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1