Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nabidka katalogu World Coins 2007

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabidka katalogu World Coins 2007

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nabizim Standard Catalog of World Coins 1901-2000, 34.Ed. 2007, zachovaly,
cena 1100 + postovne (nebo osobni odber v Praze). Ziska ho prvni zajemce, ktery se mi ozve na mail numismat/zav/seznam.cz. Jinak ho za par dni dam do aukce.
Moderátor
no vzhledem k tomu ze novejsi 35 edice tohoto katalogu vyjde na amazonu i s postovnym do CR na +/- 870,- korun je cena 1100,- za pouzity docela vysoka...
Moderátor
Tomako: Diky za upozorneni, vychazel jsem ze zdejsich cen, na Aukru se zcela nedavno prodal za 1250+postovne a na vystave Sberatel jsem ho videl za 2000, ale to je uznavam cena premrstena.
Moderátor
ALKADO...2296 Kc...
Moderátor
Katalog jsem vystavil na Aukru.
Pro srovnani:
http://www.aukro.cz/item246705618_katalog_krause_29ed_pouz_.html
Administrátor
Tyto katalogy bychom chteli objednat primo od p. Krause a prodavat je tu za rozumnou cenu, protoze je tu kazdy ma predrazene - predevsim ALKADO, ktere za ne chce o 100% vic...
Moderátor
Tomako: Nabidka na amazonu je opravdu zajimava, ale jakym zpusobem prijatelnym pro nasince se da platit?
Omlouvam se, pokud se ptam hloupe, ale ze zahranici jsem jeste nic nekupoval.
Moderátor
to: numismat to nebyla ani tak kritika ceny jako upozorneni pro ostatni ze lze koupit lepe.Vzhledem k cenam u nas je ta tvoje cena asi v poho.Ohledne placeni na amazonu,ja platim kartou a podle mne je to nejlepsi a nejpohodlnejsi zpusob (nejen pro nasince ;)

to:Z.Jindra od p. Krause www.krausebooks.com/category/coins_papermoney bych neobjednaval protoze amazon to umi skoro o polovinu levneji.

to all:tak ted sem na amazonu v kosiku mam aktualni edice Standard Catalog of World Coins 1901-2000 a 2001-soucasnost,cena je vcetne postovneho 67,92USD vzhledem k priznivemu kursu dollaru to je 1350 korun.Ted budu nejakou dobu vahat a pak mozna zmacknu tlacitko "odeslat objednavku/zaplatit" :P
Registrovaný uživatel
Kreditna karta je to najjednoduchsie riesenie. Visa alebo Mastercard funguju spolahlivo.
Moderátor
Tomako, absik: diky, pisete kreditni karta, ja mam ale jen debetni, to si mam porizovat kreditni jen kvuli nakupu v zahranici? Jinak mi totiz k nicemu neni.
Registrovaný uživatel
neboj myslej debetní píšou kreditní ;)
Moderátor
no tak upresnim staci platebni :D (jedno jestli kreditni nebo debetni).Ale asi by mela bejt embosovana,protoze obyc. neeombosovanou neberou vsude (nevim jak amazon)


vladik napsal
neboj myslej debetní píšou kreditní ;)
Moderátor
Tak fajn, uz to chapu, ja sice takovou nemam, ale to nejak vyresim.
Registrovaný uživatel
Na platbu na amazone je pre nasinca naozaj potrebna embosovana karta, pokial viem tak bankovy prevod neakceptuju. Este by som podotkol, ze niektore banky (aspon v SK) nemaju automaticky povolenu platbu cez internet ani pre embosovane karty a treba o tuto sluzbu explicitne poziadat. Je to kvoli bezpecnosti, kedze vlastne ide o platbu bez pritomnosti karty. Preto ani neodporucam platit zo zavireneho PC :-)

To Zdenek: Nie som si isty ci aj s priamim odberom od Krause publishing by si bol schopny ponuknut ceny porovnatelne s velkymi online knihkupectvami.

Este neviem ci ste zaragistrovali ale tento rok vysli prvy krat oficialne Standard Catalog of World Coins aj na DVD. Obsahuje 3x DVD s katalogmi pre 19, 20 a 21 storocie (ekvivalent 3 knih). Malo by to byt vo formate PDF tak ako to ide do tlace, cize nie nejaky pochybny scan knihy. Zial cena je skoro 100 USD :evil:
_______________
Juraj.
Administrátor
j-marc tem zahranicnim jiste konkurovat nedokazu, ale v CR? Kdyz firma ALKADO ma vse tak predrazene?
Registrovaný uživatel
Pri predaji sa dá konkurovať jediným spôsobom,pokiaľ nakupujete nad určitý počet kníh budete mať rabat,tak sa môžete dostať na určitú cenovú hladinu. :?
Moderátor
No neni to tak jednoduche jak to vypada.Na alkadu
Standard Catalog of World Coins 1901 - 2000 stoji 2296,-
u Vandase ho sezenes za 1800,- na amazon.com stoji 34,65$ (690kc) na amazon.de 48,10eur (1400,-).Na americkem amazonu je cena tak nizka ze to asi berou ve velkym a maji na to hozenou slevu ktera,ale nemusi trvat vecne (oficialni cena na na strankach Krause publ. je 55$).Pokud si chces objednat vytisk pro sebe je jasna volba amazon.com.Pokud to budes chtit na prodej ve velkem tak musis pripocitat postovne(a to v pripade vetsiho odberu bude z USA dosti vysoke) clo,DPH a nejaky svuj rabat coz cenu docela zvysi.Takze asi tak..........


Zdenek Jindra napsal
j-marc tem zahranicnim jiste konkurovat nedokazu, ale v CR? Kdyz firma ALKADO ma vse tak predrazene?
Registrovaný uživatel
Clo nie je, DPH áno ,Američania využívajú Fed Ex.ktorý má pobočky aj v Európe poštovné nie je drahé teda moc,neviem ako to robia. :roll:
Moderátor
FedEx ze neni drahej,ja kdyz si z USA objednavam obleceni tak to vozi FedEx protoze normalnim airmalem to neposilaj a naposled sem postovne platil 60USD coz mi neprijde levne ani trochu.


grofik napsal
Clo nie je, DPH áno ,Američania využívajú Fed Ex.ktorý má pobočky aj v Európe poštovné nie je drahé teda moc,neviem ako to robia. :roll:
Registrovaný uživatel
to Tomako:dodávka max do 48hod.to zasa nie je tak špatné,samozrejme súhlasím všetko zo všetkým súvisí,hodne záleží na druhu zbožia a destinácie.Po USA zrejme max 10 doláčkov. :)
Moderátor
No 48hod do CR to by bylo jeste drazsi.Tech 60USD co sem platil naposled trvalo 5dni plus dalsich 5dni nez to proslo celnici,klidne bych vsechny ty vyhody jako on-line pohyb baliku ozelel stalo by to o 1000mene.Dokud sem mel v USA kamose tak to stalo 6USD z obchodu k nemu a za dalsich 10USD mi to preposlal obycejnou leteckou postou bylo to v pohode a hlavne neplatil sem zadny DPH atd.
Jo predevcirem sem objednal World Coins 2001-soucasnost i s postovnym to vyslo na 571 korun.



grofik napsal
to Tomako:dodávka max do 48hod.to zasa nie je tak špatné,samozrejme súhlasím všetko zo všetkým súvisí,hodne záleží na druhu zbožia a destinácie.Po USA zrejme max 10 doláčkov. :)
Registrovaný uživatel
Je to presne ako som už písal,zaleží čo zasielaš či obchodne,alebo súkromne.
Moderátor
Jak je to tedy s tim postovnym, na kolik vyjde poslani napr. 2 katalogu nejlevnejsim zpusobem?
Nemuze se balik u nas ztratit, je to spolehlive?
Moderátor
viz odpoved na foru pod nazvem "Kupoval už někdo na www. amazon.com ?"

numismat napsal
Jak je to tedy s tim postovnym, na kolik vyjde poslani napr. 2 katalogu nejlevnejsim zpusobem?
Nemuze se balik u nas ztratit, je to spolehlive?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Nabidka katalogu World Coins 2007

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1