Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka pamětních stříbrných 200kč mincí - kvalita PROOF

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka pamětních stříbrných 200kč mincí - kvalita PROOF

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neměl by někdo zájem o nějaké mince? Skončil jsem s pamětními mincemi a tohle mi tu ještě zbylo. V případě zájmu mi napište na mail Vaši nabídku.

trutnov@centrum.cz


Nejraději bych to prodal komplet.

200 Kč 1996 PP 200. výročí České mše vánoční Jakuba Jana Ryby
200 Kč 1999 PP 100. výročí narození Ondřeje Sekory
200 Kč 2000 PP 700. výročí měnové reformy Václava II
200 Kč 2001 PP Zavedení jednotné evropské měny EURO
200 Kč 2001 PP 100. výročí založení Českého fotbalového svazu
200 Kč 2004 PP 400. výročí úmrtí Jakuba Krčína z Jelčan
200 Kč 2004 PP Vstup České republiky do EU
200 Kč 2005 PP 450. výročí narození Mikuláše Dačického z Heslova
200 Kč 2005 PP 200. výročí bitvy u Slavkova (bitva tří císařů)
200 Kč 2006 PP 700. výročí vymření Přemyslovců po meči Václavem III
200 Kč 2006 PP Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Kamenickém Šenově
200 Kč 2007 PP 50. výročí vypuštění první umělé družice Země
200 Kč 2007 PP 650. výročí  položení základního kamene Karlova mostu 
200 Kč 2007 PP 550. výročí  založení Jednoty bratrské 
200 Kč 2008 PP 650. výročí vydání nařízení Karla IV. o zakládání vinic
200 Kč 2008 PP Vstup do schengenského prostoru
Registrovaný uživatel
Nabídka stále aktuální něktéré mince již prodány, plus se mi dostalo do ruky pár nových kousků.
200 Kč 1994 PP D-day Normandie
200 Kč 2000 PP 700. výročí měnové reformy Václava II
200 Kč 2001 PP Zavedení jednotné evropské měny EURO
200 Kč 2001 PP 100. výročí založení Českého fotbalového svazu
200 Kč 2004 PP Bible Kralická
200 Kč 2004 PP 400. výročí úmrtí Jakuba Krčína z Jelčan
200 Kč 2004 PP Vstup České republiky do EU
200 Kč 2005 PP První automobil v MB
200 Kč 2005 PP Voskovec + werich
200 Kč 2005 PP 450. výročí narození Mikuláše Dačického z Heslova
200 Kč 2005 PP 200. výročí bitvy u Slavkova (bitva tří císařů)
200 Kč 2006 PP 700. výročí vymření Přemyslovců po meči Václavem III
200 Kč 2006 PP Matěj Rejsek
200 Kč 2006 PP Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Kamenickém Šenově
200 Kč 2007 PP 50. výročí vypuštění první umělé družice Země
200 Kč 2006 PP Gerstner
200 Kč 2007 PP 650. výročí  položení základního kamene Karlova mostu 
200 Kč 2007 PP 550. výročí  založení Jednoty bratrské 
200 Kč 2008 PP 650. výročí vydání nařízení Karla IV. o zakládání vinic
200 Kč 2008 PP Vstup do schengenského prostoru
200 Kč 2010 PP Orloj
Registrovaný uživatel
Trutnovak napsal
Nabídka stále aktuální něktéré mince již prodány, plus se mi dostalo do ruky pár nových kousků.
200 Kč 1994 PP D-day Normandie
200 Kč 2000 PP 700. výročí měnové reformy Václava II
200 Kč 2001 PP Zavedení jednotné evropské měny EURO
200 Kč 2001 PP 100. výročí založení Českého fotbalového svazu
200 Kč 2004 PP Bible Kralická
200 Kč 2004 PP 400. výročí úmrtí Jakuba Krčína z Jelčan
200 Kč 2004 PP Vstup České republiky do EU
200 Kč 2005 PP První automobil v MB
200 Kč 2005 PP Voskovec + werich
200 Kč 2005 PP 450. výročí narození Mikuláše Dačického z Heslova
200 Kč 2005 PP 200. výročí bitvy u Slavkova (bitva tří císařů)
200 Kč 2006 PP 700. výročí vymření Přemyslovců po meči Václavem III
200 Kč 2006 PP Matěj Rejsek
200 Kč 2006 PP Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Kamenickém Šenově
200 Kč 2007 PP 50. výročí vypuštění první umělé družice Země
200 Kč 2006 PP Gerstner
200 Kč 2007 PP 650. výročí  položení základního kamene Karlova mostu 
200 Kč 2007 PP 550. výročí  založení Jednoty bratrské 
200 Kč 2008 PP 650. výročí vydání nařízení Karla IV. o zakládání vinic
200 Kč 2008 PP Vstup do schengenského prostoru
200 Kč 2010 PP Orloj


Dobrý den,

je možno mi poslat nabídku s cenou? Spíš starší mince, řekněme rok 2001 a starší.
Díky. Mail: brouck@email.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
můžete mi prosím poslat nabídku s cenou na všechny nabízené mince dohromady i jednotlivě?
Děkuji
lubomir.sotek@atlas.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

Pokud vám ještě něco zůstalo, prosím také o zaslání nabídky na svt@volny.cz
Děkuji
Registrovaný uživatel
poslal jsem Vám maila se seznamem co mi ještě zbylo
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny.
Kdyby měl někdo zájem, ruším svojí sbírku pamětních 200 Kč Proof. Mám mince od roku 1998 - František Palacký po letošní rok. Mimo mince 2001 - Počátek nového tisíciletí.V případě zájmu, ať už o celek nebo o jednotlivé mince, napíšte na mablungXseznam.cz.
Registrovaný uživatel
Kdyby měl někdo zájem mám tu následujícící kousky 200kč v PROOF kvalitě:
- 1994 - Normandie 13500,-
- 1994 - Životní prostředí 18000,-
- 2000 - Pražský groš 3600,-
- 2002 - Mikoláš Aleš 2600,-
- 2002 - Zdislava 4500,-

více na mailu..
« Poslední úpravu provedl(a) Trutnovak v 10. 1. 2012, 20:45. »
Registrovaný uživatel
Proboha tolik peněz za blýskavé cetky :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
no to ja taky sberam. A rad bych koupil par z dobrych ruk.
Nabidnete. sberatel89@gmail.com
Jenom zatim muzu koupit jenom jednu za tyden.
« Poslední úpravu provedl(a) Dento v 11. 1. 2012, 15:00. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Proboha tolik peněz za blýskavé cetky :shock: :roll:


Tento sortiment sbírají také důchodci pro svoje vnoučata. Je zajímavé, že pokud se objeví pěkná, stará mince, nekoupí ji, protože si budou stěžovat, že nemají peníze, protože důchody jsou malé, životní náklady jsou drahé, ale veškerý sortiment moderních mincí mají zamluvený a někteří i po několika kusech.
Registrovaný uživatel
mam stejny nazor, ale prodavat to nebudu a za takove velky castku take.
Registrovaný uživatel
Evropa1 a co je špatného na tom když prarodiče chtějí vnoučatům něco nechat do začátku? To, že nakupují tyto mince přímo při emisy je pak pro ně velmi dobré, jelikož zhodnocení alespoň těch prvních kusů tam je dost výrazné.
Že pro Vás tyto mince jsou jen novodobá bižu je věc jiná. Je spoustu lidí kteří tyto mince chtějí.
Registrovaný uživatel
taky myslim to same. to je sv. kupovat neco za nominal a pak prodavat za 100 nasonek.
Registrovaný uživatel
Trutnovak napsal
Evropa1 a co je špatného na tom když prarodiče chtějí vnoučatům něco nechat do začátku? To, že nakupují tyto mince přímo při emisy je pak pro ně velmi dobré, jelikož zhodnocení alespoň těch prvních kusů tam je dost výrazné.
Že pro Vás tyto mince jsou jen novodobá bižu je věc jiná. Je spoustu lidí kteří tyto mince chtějí.



Ale já nehodnotím, jestli to je dobré, nebo nikoli, protože respektuji rozhodnutí každého sběratele. Pouze jsem upozornil na chování těchto lidí, kteří na jednu stranu brečí, že nemají peníze, dělají ze sebe chudáky a chtěli by opravdu sběratelsky vzácné věci kupovat za pár korun, ale na druhou stranu kupují tento sortiment. Pak sice mají moderní ražby kompletní, ale jejich celoživotní sbírky historických mincí jsou katastrofální a svádějí to pouze na chudobu.
Registrovaný uživatel
nemyslite ze to je spravedlive mysleni?
ved' posudte ze vsechny neprodavaji za dvou nebo trinasobny castky,
ale prodavaji po katalogove cene.
Moderátor
Dento napsal
no to ja taky sberam. A rad bych koupil par z dobrych ruk.
Nabidnete. sberatel89@gmail.com
Jenom zatim muzu koupit jenom jednu za tyden.


No, veľmi rád by som bol v takej finančnej situácii, aby som si mohol týždenne dovoliť doplňovať svoju zbierku známkami v takýchto hodnotách..... ;) :D
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
To Evropa1:
No ale toto je paušalizovanie jak mraky, takto sa to nedá povedať na všetkých. Možno Vy máte v okolí väčšinu dôchodcov ktorí plačú nad cenami starých mincí a kupujú zrkadlovky, ale nemyslím že máte prehľad o aktivitách všetkých dôchodcov v Česku venujúcich sa numizmatike.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
To Evropa1:
No ale toto je paušalizovanie jak mraky, takto sa to nedá povedať na všetkých. Možno Vy máte v okolí väčšinu dôchodcov ktorí plačú nad cenami starých mincí a kupujú zrkadlovky, ale nemyslím že máte prehľad o aktivitách všetkých dôchodcov v Česku venujúcich sa numizmatike.


Samozřejmě, že to jsou zkušenosti z mého okolí a myslel jsem si, že to nebude nikdo paušalizovat, že to je zřejmé, ale pár takových lidí znám.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Ale já nehodnotím, jestli to je dobré, nebo nikoli, protože respektuji rozhodnutí každého sběratele. Pouze jsem upozornil na chování těchto lidí, kteří na jednu stranu brečí, že nemají peníze, dělají ze sebe chudáky a chtěli by opravdu sběratelsky vzácné věci kupovat za pár korun, ale na druhou stranu kupují tento sortiment. Pak sice mají moderní ražby kompletní, ale jejich celoživotní sbírky historických mincí jsou katastrofální a svádějí to pouze na chudobu.


Nejde je házet všechny do stejného pytle, ale zřejmě to bude tím, že dřív se sbíralo tak, že bylo jedno jaký stav ve sbírce mají, ALE hlavně že ho mají - prostě zaplácnout políčko. Můj děda mince sbíral, ale jak píšete kvalita katastrofální, nedá se to srovnat s tím co jsem z toho udělal nyní já.

Starší sběratelé již nemají prostředky na to aby si dovolili koupit kvalitní RL mincí např. ČSR a těch zhruba 500korun kolik stojí jedna pamětní mince není tolik aby si ji nemohli třeba 3x do roka dopřát.

Znám řadu lidí důchodového věku, kteří opravdu nebrečí že nemají peníze a pak znám i lidi kteří těch peněz nemají tolik ale i tak si chvilku šetří a pak si koupí něco lepšího do své sbírky. Takže asi tak: je to případ od případu, stejně jako u lidí v produktivním věku, tam možná častěji slyším jak nemají peníze atd...
Registrovaný uživatel
Stejně nechápu tu přemrštěnou cenu moderních šmuků. Vždyť i ty nejvzácnější kusy mají emisy v řádu aspoň stovek kusů ne? a celkem by mě zajímalo jak se tyhle mince budou vyvíjet do budoucna co se týče jejich ceny
Registrovaný uživatel
třeba ta normandie v proof bylo vyraženo 12500 kusů z toho u nás skončilo 4000 kusů vždyť to už je obrovskej náklad tak nechápu proč to má o 2000% větší tržní cenu...
Registrovaný uživatel
Pretam, ano bylo vyraženo 12500ks ale zbylo jich jen pár tisíc, mám dojem že 2,500 zbytek mincovna/cnb znicila
Registrovaný uživatel
Pretam napsal
třeba ta normandie v proof bylo vyraženo 12500 kusů z toho u nás skončilo 4000 kusů vždyť to už je obrovskej náklad tak nechápu proč to má o 2000% větší tržní cenu...


Hodně lidí tyto ražby sbírá a v poslední době, vlivem cenových nárůstů u sběratelských mincí, se tento počet jistě zvýšil.
Proto se každý stát chová podle tržních princypů, chová se jako ten největší šmelinář a snaží se vydělávat i na sběratelích. To platilo vždy a do budoucna tomu nebude jinak.
Registrovaný uživatel
Navíc je ted zajímavý jak se změnil poměr normalních / proof. zezačátku bylo vždycky víc normálních a proof mnohem míň a ted už vždycky vydávají víc proof mincí...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka pamětních stříbrných 200kč mincí - kvalita PROOF

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1