Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka zlatých mincí

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Pokud jsou zlaté mince ještě na prodej, rád je koupím, prosím o info na
petr1596@seznam.cz


Dobrý den, bohužel už nejsou...dnes prodáno
Registrovaný uživatel
No škoda že jsem taky napsal že je beru už 28/5
Registrovaný uživatel
Co máš z toho.... já taky měl zájem o separátní odběr a nemám ani info od prodávajícího........... .



petr1596 napsal
No škoda že jsem taky napsal že je beru už 28/5
Registrovaný uživatel
Prodám zlatou minci Hrad Zvíkov PP za 16000Kč včetně poštovného
BK za 15500Kč včetně poštovného.
Jsem první majitel 100%stav
Registrovaný uživatel
Dukát FJ I. rok 1910, rysky a hranky. Cena 4350,- pošta po ČR v ceně. Možná výměna za žetony habsburků. Kontakt na yndos@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ivpav: mám zájem o ten dukát 1910 diky
Registrovaný uživatel
Kontaktujte mne na emailu yndos@seznam.cz
Karlosss napsal
Ivpav: mám zájem o ten dukát 1910 diky
Registrovaný uživatel
Zájemce se neozval, tak pokud má někdo zájem tak je dukát stále k dispozici.
Děkuji
ivpav napsal
Kontaktujte mne na emailu yndos@seznam.cz
Karlosss napsal
Ivpav: mám zájem o ten dukát 1910 diky
Registrovaný uživatel
Dukát 1910 prodán. Děkuji
Registrovaný uživatel
Prodám zlatou minci Hrad Zvíkov PP za 15800Kč včetně poštovného
BK za 15400Kč včetně poštovného.
Jsem první majitel 100%stav
Moderátor
Čistka v sbírce
Vzdálena cizina vše mix.minule stoleti poválečne.
Panama vše 200 Kč
Peru vše 350kč
Zimbabwe, Sierra Leone,Seychelles vše 100 Kč
Pakistan vše 150kč
Případni zájemci pošlete zde mail.
Poštovné 60kč v ČR, mimo po dohodě.
Mohu na mail zaslat lepší foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Omlouvám se nabídku jsem odeslal do špatného chlívku, tímto poprosím moderatora o nápravu, děkuji
Registrovaný uživatel
Vy podle takových fotek kupujete mince? Já tedy nikoli. :)
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Vy podle takových fotek kupujete mince? Já tedy nikoli. :)


Omlouvám se.
Ale Já jsem špatný fotograf, zkoušel jsem na venkovním světle, uvnitř domu pod světem.
Jsem si toho vědom, v popisu jsem uvedl zašlu více foto i detailní v případě zájmu na mail.
Nechtěl jsem to tady zahlcovat fotky.
Registrovaný uživatel
Víte sám, že tyto mince jsou ve sběratelství našeho regionu na okraji zájmu. Pak musíte při prodeji případné zájemce oslovit alespoň fotem a tak přilákat jejich pozornost. Pokud to uděláte tímto způsobem, tyto nečitelné obrázky mohou odradit i případné zájemce. Třeba nemusejí mít čas a pak ho nebudou marnit dalšími dotazy.
To nejsou mince, které by je k tomu donutily.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Víte sám, že tyto mince jsou ve sběratelství našeho regionu na okraji zájmu. Pak musíte při prodeji případné zájemce oslovit alespoň fotem a tak přilákat jejich pozornost. Pokud to uděláte tímto způsobem, tyto nečitelné obrázky mohou odradit i případné zájemce. Třeba nemusejí mít čas a pak ho nebudou marnit dalšími dotazy.
To nejsou mince, které by je k tomu donutily.


To ano
Je to s mého šuplíku neprobádané.
Tak mě napadlo třeba pro začínající,nebo fajnšmekry různorodosti a batadatele.
Sám nevím co všechno tam je, mám ještě mnohem vice,take mnoho s hledání,nečištěne a neprobádané, nechce se mi ani nevím jak zjišťovat tyto mince a vypisovat, když ani neznám název měny.
Mnoho je anglie s blešaku přesněji carboot sale.
Tak uznejte sam vše to fotit popsat je pro mne nemyslitelné.
Ceny jsou tak nějak od podlahy.
Když se neprodá tak to šupnu zpátky do šuplíku :)
Registrovaný uživatel
Ta Panama vypadá zajímavě, ale dle fota se nedají zjistit ani roky.
Čtu (skoro) všechny diskuze. Mám dojem, že i tento příspěvek by měl být někde jinde.
Je mi 55 a fotím na 11 let starý digitál Olympus na makro. Podívejte se na má fota v medailích.
Zkuste se s někým poradit ohledně fotografování nebo trénujte. Někdy musím udělat x fot a stejně
nejsem spokojen, hlavně Cu a Au mince. Jestli můžete pošlete mi lepší fota Panamy, ty větší mince vypadají hezky. Když tak se alespoň podívám :) .
Moderátor
Evropa1: U takoveto moderny za par korun kus nejsou lepsi fotky nutne, nakonec treba i v aukcich CNS (korespondencni cast aukci na limity) u podobneho materialu obvykle fotky vubec nejsou - a presto se prodava. (Na Vas pripadny dotaz, zda bych koupil bez fotky - ano, koupil jsem takto bez fotek mnoho polozek, a stav jsem reklamoval jen v nekolika malo pripadech, ktere bych spocital na prstech jedne ruky.)
Jina vec je, jestli mince nabizene uzivatelem barbar zaujmou nekoho na tomto foru, kde se soustreduji spise sberatele starsich minci.
barbar: Doporucil bych proto k prodeji spise aukcni server "A", i pro tento ucel jsou fotky postacujici (obvykle tam kvalita fotek nema vliv na dosazenou cenu - nekdy dokonce horsi foto prodava lepe).
Moderátor
taho napsal
Ta Panama vypadá zajímavě, ale dle fota se nedají zjistit ani roky.
Čtu (skoro) všechny diskuze. Mám dojem, že i tento příspěvek by měl být někde jinde.
Je mi 55 a fotím na 11 let starý digitál Olympus na makro. Podívejte se na má fota v medailích.
Zkuste se s někým poradit ohledně fotografování nebo trénujte. Někdy musím udělat x fot a stejně
nejsem spokojen, hlavně Cu a Au mince. Jestli můžete pošlete mi lepší fota Panamy, ty větší mince vypadají hezky. Když tak se alespoň podívám :) .


Pošlete e-mail
Zkusím nafotim každý a pošlu vám fotky .
Já jsem posledně posílál snad přes 10 fotek altmanovi s jedním odznakem pro ověření pravosti ,na denním světle , umělé světlo, blesk, tmavý podklad, světlý.
Je to prostě umění.
A já nato nemám nervy :) strávil jsem celý večer a dopoledne focením a vybíráním fotek :)
Registrovaný uživatel
Děkuji. Já už nám na focení doma vybrané místo i přesný posez, aby se mi netřásla ruka. Nějakou dobu trvalo, než jsem vychytal mouchy, mušky zůstávají :) .
Moderátor
numismat napsal
Evropa1: U takoveto moderny za par korun kus nejsou lepsi fotky nutne, nakonec treba i v aukcich CNS (korespondencni cast aukci na limity) u podobneho materialu obvykle fotky vubec nejsou - a presto se prodava. (Na Vas pripadny dotaz, zda bych koupil bez fotky - ano, koupil jsem takto bez fotek mnoho polozek, a stav jsem reklamoval jen v nekolika malo pripadech, ktere bych spocital na prstech jedne ruky.)
Jina vec je, jestli mince nabizene uzivatelem barbar zaujmou nekoho na tomto foru, kde se soustreduji spise sberatele starsich minci.
barbar: Doporucil bych proto k prodeji spise aukcni server "A", i pro tento ucel jsou fotky postacujici (obvykle tam kvalita fotek nema vliv na dosazenou cenu - nekdy dokonce horsi foto prodava lepe).

Díky, když tak to šupnu všechno s šuplíku jako loty ,třeba do Havířova,nebo shimandlovi na aukcí.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Evropa1: (Na Vas pripadny dotaz, zda bych koupil bez fotky - ano, koupil jsem takto bez fotek mnoho polozek, a stav jsem reklamoval jen v nekolika malo pripadech, ktere bych spocital na prstech jedne ruky.)


Pokud něco dražíme, musíme znát zachovalost, abychom byli schopni nabídnout cenu. Bohužel v dnešní době se převážně nedá deklarovaným popisům věřit a v mém případě platí, že převážně dražím pouze mince prohlídnuté a to i v těch "nejseroiznějších" aukcích.

Proto mne deklarovaná zachovalost nezajímá, zajímá mne pouze skutečný stav. Pak jsem schopen nastavit reálnou cenu. V některých případech ani to nestačí a dražím po telefonu a upravuji svoje nároky podle situace. Ona totiž kvalita 1+ a 1+ nemusí vykazovat stejné estetické výstupy.

Když neznáte kvalitu, nemůžete znát, zda je deklarace odpovídající, či přísná, nebo neseriozní. Pak se budete držet deklarace, zadáte cenu podle deklarace a minci nemusíte získat, protože mince bude hezčí, nebo minci získáte, protože deklarace byla nadhodnocená. Samozřejmě se může stát, že nadhodnocenou minci dostanete za Vaší cenu, jak se dnes běžně stává. Atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
barbar
ja by som mal záujem ak by sa dalo povyberať kludne mi napis mail na dady2@centrum.sk
Moderátor
Evropa1 napsal
Pokud něco dražíme, musíme znát zachovalost, ... ... ...


Není tomu tak vždy - ale to by zase bylo na dlouhou a hlavně zbytečnou diskusi,
a tomu bych se rad vyhnul, zvlaste v tomto tematu "zlate mince". Ale i zlate jsem drazil na limit bez prohlidky a myslim i bez fotky (s vedomim rizik) - a bylo to bez problemů.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Není tomu tak vždy - ale to by zase bylo na dlouhou a hlavně zbytečnou diskusi,
a tomu bych se rad vyhnul, zvlaste v tomto tematu "zlate mince". Ale i zlate jsem drazil na limit bez prohlidky a myslim i bez fotky (s vedomim rizik) - a bylo to bez problemů.


Z kolegů, které znám, by si toto nedovolil nikdo.

Jeden příklad z poslední doby.

V jedné mezinárodní aukci jsem podle velmi kvalitních fotek zadal kolegovi prohlídku třech položek. Všechny byly deklarovány kvalitou 0-. Jedna vyhovvala popisu, dvě měly nepopsané a neznatelné vady. Nechal jsem dražit tedy pouze jednu položku, která byla na můj účet vydražena. Ostatní dvě položky byly vydraženy za poměrně nižší cenu, která odrážela názor dražitelů na horší zachovalost. Pokud bych dražil pouze podle fotek, vydražil bych všechny tři mince. Dvě z nich by byly mince horší, ale vydražené za ceny mincí hezkých. A to není vyjímečný případ. Bohužel to je dnešní běžný stav.

A dražit bez fotek, to je riziko, které si opravdu nemusí fatálně vyplatit.

Samozřejmě, dostáváme se mimo dané téma, proto pokud máte zájem o debatu na toto téma, můžete napsat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1