Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nabídka známek a obálek DR, DDR, BRD, Západní Berlín

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka známek a obálek DR, DDR, BRD, Západní Berlín

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mohu nabídnout větší množství poštovních známek a aršíků Německa z období 60 - 90 tých let.
K dispozici jsou celé zásobníky. Možnost odkupu po jednotlivých ročnících, sériích a část známek i jednotlivě. K dispozici je také veliké množství korespondence, ať už sběratelské / vyfrankované obálky smíšených franktur, nebo jednotlivých sérií, prošlé poštou a obálky FDC prošlé poštou /, nebo čisté nepoužité obálky FDC a korespondenční lístky. K prodeji je také velké množství různých reklamních listů vydaných DP k různým událostem a výročím. Nabízené známky jsou v kvalitě ** a prošlé poštou. V případě zájmu napište katalogová čísla Mi. a připravím vám nabídku.
K dispozici mám i nějaké známky z poválečných zón a starší známky DR. Doplnit mohu částečně i známky Rakouské.
Dále mohu nabídnout množství zahraniční korespondence - obálek z celého světa, odesílané na adresy v Německu 60-90 léta.
Moderátor
Dávam do pozornosti bod 7) z pravidiel fóra

7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Dávam do pozornosti bod 7) z pravidiel fóra

7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.


Nabídka je myšlena tak, aby mi případný zájemce napsal jaké známky z uvedené oblasti a let shání. Nejlépe uvedením čísel dle katalogu Michel a já mu je za pevnou cenu nabídnu.
Asi těžko mohu uvést pevnou cenu, když mohu nabídnout jednotlivé kusy, série, nebo celé ročníky. To sem mám jako opsat skoro celý katalog Michel a uvést pevné ceny??? Jak to mám jako udělat? Vidíte v mé nabídce něco jako. „Kdo dá víc“? Já zde nic takového nevidím... Přijde vám moje nabídka jako aukce? Čím?
« Poslední úpravu provedl(a) Max76 v 7. 2. 2023, 1:26. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nabídka známek a obálek DR, DDR, BRD, Západní Berlín

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1