Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Námětová filatelie » Námětové bádání a tvorba tématických exponátů

Vykupminci.cz
Numisargo

Námětové bádání a tvorba tématických exponátů

Moderátoři: dejvy, pavlinka, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8

Autor Příspěvek
Moderátor
No odborník na to nejsem, jen si dokážu vyhledat ty správné informace.

No asi bych nechtěl na tomto moc sedět a asi bych daleko na tomto nedojel. Řiditelnost asi taky nebude žádný zázrak.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
No odborník na to nejsem, jen si dokážu vyhledat ty správné informace.

No asi bych nechtěl na tomto moc sedět a asi bych daleko na tomto nedojel. Řiditelnost asi taky nebude žádný zázrak.
Doležite je mat slušny prehlad,dnes už nepotrebuješ encyklopedickú pamet ,všetko sa da dohladat,ale bez všeobecneho prehladu to nejde a potom už stači len poparovat tie vedomosti.Toto je na tych tematickych exponatoch krasne,najst a otvorit tu "13tu"komnatu.Lebo najst znamku z bicyklom je nič ale najst a vidiet až za roh to je to prave umenie.Uvidime čo nam povie Pavlinka.
_______________
Moderátor
I když paměť není tak docela špatná. No a všechno se bohužel dohledat nedá, když to nebylo nikdy napsáno :). Třeba z mého sběratelského oboru toho zbývá až moc k objevení a popsání.

Hlavně jsou třeba znalosti a mít otevřené oči. To se pak dají sehnat věci, které jsem si myslel, že nikdy mít nebudu.

Ale hádanka byla dobrá.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
I když paměť není tak docela špatná. No a všechno se bohužel dohledat nedá, když to nebylo nikdy napsáno :). Třeba z mého sběratelského oboru toho zbývá až moc k objevení a popsání.

Hlavně jsou třeba znalosti a mít otevřené oči. To se pak dají sehnat věci, které jsem si myslel, že nikdy mít nebudu.

Ale hádanka byla dobrá.
Ano ten rebus bol velmi zaujimavy.Len si treba uvedomit že v reale je to o 1000% tažšie.Tu už maš zobrazeny konkretny dopis a vieš čo treba hladat.V reale maš tisicky predmetov/dopisov,znamok/a nevieš ktory z nich je ten pravy,ten ktory skrýva to tajomstvo.Ale aj tak klobuk dolu.Už jak si v prvom prispevku uviedol že to bolo prepravene balonom "Niepce",tak som tušil že už na to niekto skor či neskor pride.
_______________
Registrovaný uživatel
Len tak na okraj,čo takato sranda stoji.Tak tento list prepraveny Balonom Niepce sa v 2008 roku vydražil za 7 000€.
_______________
Moderátor
No to vím sám, když jsem vybíral ty nejzajímavější věci do exponátu o služebních známkách Trávankóru. Taky jsem občas vybíral z několika set a až při tom jsem třeba zjistil, že byla ještě další deska.
Moderátor
No 7 000 € není zrovna málo, ale asi to není nejvíc za Ballon Monté.
Registrovaný uživatel
Ja viem o predaji Ballon Monte ktory bol adresovany do Australie .V roku 2009 v čase krizi sa predal na aukcii v Australii za 190 000 Dolarov.
_______________
Moderátor
Kristova noho- to je peněz! A čo na to povie Pavlínka? Ikánek si zaslouží zlatou medajli a to bez sebemenšího zaváhání. On mně furt táta říká:"Kdybys měla aspoň deset procent v hlavě toho, co Jirka"! :D Momentálně jsem s časem špatně. Chodím na dvanáctky na brigádu (denně) a už pomalu začíná škola. Jinak ten dopis je už opravdu investiční záležitost. V exponátu super a později do trezoru ;)
Moderátor
Při příležitosti pivní výstavy frankatura s milovníky piva (připomeňme si Cimrmanův nápis "Lepší pivo v žaludku něžli voda na plicích" nebo genderově nevyvážený "Lepší teplé pivo než studená Němka"). A k tomu symbol lásky, aby to bylo zřejmé. No a navíc se ti dva mohli potkat. :mrgreen:
No prostě pro tématiky jak vyšité!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A jiný tématický - plakát! Akorát teda, původně to měl být filmový plakát, ale než jsem napsal dopis, tak pošta zlepšila služby o 5 Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8

Sběratel.com » Námětová filatelie » Námětové bádání a tvorba tématických exponátů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1