Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Návrh na nové moderátory

Vykupminci.cz
Numisargo

Návrh na nové moderátory

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
grofik: na to se dá říct jediné, není to pravda, mitom07 tam dlouhodobě dělá bordel též, včetně mnohonásobného porušení různých pravidel.


Mitom07 si založil vlastné vlákno o meteoritoch a písal si tam, mne to nevadilo problém a urážanie nastalo až po príchode iných pánov.

Páni nech si založia vlastné vlákna a rozvíjajú svoje mimo galaktické teórie a bude kľud , ako pri krtek88 .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
myslím, že jsme už si dříve vyjasnili, že založení dalšího vlákna nic neřeší. Řěšením je nové téma s jiným moderátorem, který bude schopný usměrnit vzájemné napadání.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Návrh pre Admina ; založiť samostatnú tému o Meteoritoch a všetkom mimozemskom .


Od 19.7 . je posledný návrh pre admina. . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Ono s ohledem na to, v jakem duchu a na jake urovni se v dane sekce debata vede, me napada, jestli neni mitom07 a achondrit jedna osoba? A neni dokonce grofik, achondrit a mitom07 jedna a ta sama osoba? A co na to Jan Tleskac? :)


Tak tyhle spekulace jsou případem pro Dr. Chocholouška. A milý pan Grofik nemá pravdu. Nepíšu zde souběžně s několika aktivními nicky. Vždy jsem vystoupil s jedním nickem a až poté, co byl zablokován, jsem si vytvořil jiný. Bohužel vesmirek a chondrit si zde neškrtne, protože při přihlášení do sběratele se mu ukáže že je banned, tudíž se ani nenaloguje a nemůže už nic vkládat. Takže nyní mám aktivní nick achondrit, ostatní dva jsou bloklé. Žádné tři nebo čtyři přezdívky, jak uvdí Grofik. To je lež.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 11 12 13 14 15

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Návrh na nové moderátory

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1