Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Neco noveho do sbirky....

Vykupminci.cz
Numisargo

Neco noveho do sbirky....

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
[img] :mrgreen: [/img]

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tento příspěvek by bylo dobré dát do rubriky Chlubírna - Hradčany. Jsou to materiály z Vaší sbírky?
Registrovaný uživatel
Dobry den,.... tyto dve polozky jsem pred kratkym casem skutecne ziskal....
Registrovaný uživatel
Dobrý den, zkusím oživit po 9 letech vlákno v Chlubírně - "Něco nového do sbírky". Třeba se někdo z kolegů přidá se svými "obyčejnými poklady a vzácnostmi". Název tohoto vlákna umožňuje ledacos a je hodně volný. Já třeba sbírám vše, co se týká 172. - leté historie a provozu brněnského nádražního poštovního úřadu - 1848 (Brünn Bahnhof) - 2020 (602 00 Brno 2). Není to sice žádná světová filatelie, žádné filatelistické unikáty - ale získat třeba doporučený dopis z počátků této nádražní poštovní expedice, později pak poštovního úřadu, který má všechny náležitosti, není moc poškozený a nejde jen o výstřižky z původní obálky,to je fuška a radost mi to udělá, jako kdybych získal přetisk 50/50.... :D Moje tři zatím nejstarší doporučené dopisy s R-U rekomandačními nálepkami, které jsem před nedávnem získal, přikládám ve fotografii: 1) z roku 1906 s třetím typem rekomandační nálepky, 2) a 3) z let 1915 a 1919 s pátým typem rekomandační nálepky tohoto poštovního úřadu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Neco noveho do sbirky....

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1