Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Denárové období » Nejstarsi ceske mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Nejstarsi ceske mince

Moderátoři: jv64, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://www.aukro.cz/item805652895_vratislav_ii_cach_346.html :shock: no toto je tedy šílená výsledná cena, mince sice pěkná zachovalá, nicméně nejméně dvojnásobně přeplacená 8)
Registrovaný uživatel
Tak tenhle, jen možná trošku nedoraženější v obličejích, jsem teď koupil s nějakou další bohemikou "za hubičku".
Registrovaný uživatel
Tady jsou fotky ;-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jo tak za tyhle mince bych dal komukoli také hubičku :D sice jich více než polovinu mám, ale i tak pěkné, kdyby byl některý z Těch Vráťů k mání, tak bych měl zájem, sice je mám, ale potřebuji jeden kus k jinému než sběratelskému účelu ...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
... sice je mám, ale potřebuji jeden kus k jinému než sběratelskému účelu ...

že ty ho chceš zakopat na zahradě?!?! :mrgreen: :twisted:
Moderátor
vassilij - ty moravske brakteaty Premysla II. jsou fakt pekne, blahopreji k vyhodnemu nakupu.
Moderátor
kacuro napsal
http://www.aukro.cz/item805652895_vratislav_ii_cach_346.html :shock: no toto je tedy šílená výsledná cena, mince sice pěkná zachovalá, nicméně nejméně dvojnásobně přeplacená 8)

To bylo opravdu silene, naopak zde bych rekl ze to bylo jeste v norme:
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=797644820
Registrovaný uživatel
To kacuro: jeden ten duplicitní C.347 by mohl být na výměnu - nepotřebuju syslit všchno, co mi přijde pod ruku ;-)
Registrovaný uživatel
no jo, ale když já nekupuji nic 2x, tak nic na výměnu nemám :(
Registrovaný uživatel
kolegové už jste měl někdo v ruce tuto novou knihu? pokud jí už někdo máte, mohli byste sem dát pár skenů zevnitř knihy, jak vypadá? přijde mi docela drahá, tak bych chtěl nejdřív vidět, co budu kupovat :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to kacuro: ta kniha stojí určitě za to. A cena při tom, co za tím bylo práce a nervů, je spíš symbolická. Samozřejmě nízká není, ale i tak se to autorům nikdy nevrátí. Pokud vím tak by měla být k dispozici zhruba za 10 dní. Už se na ni taky těším.
to kucera: ta druhá 817 je opravdu nádherná. Pokud bys měl něco zajímavého na výměnu, nebo na prodej, rád se na to podívám. Když bude od tebe něco zajímavého, určitě se na oplátku najde něco i u mně.
Registrovaný uživatel
Uvnitř vypadá takto... :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Normálně je cena 1395Kč, ale dá se sehnat i za 1195Kč...
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 11. 11. 2009, 17:25. »
Registrovaný uživatel
aha, tak tam je vždy takto fotka a pak popis kde kdy kolik se našlo atd. a doufám, že jinak jsou na těch fotkách v knize ty mince čitelné, protože takto toho na té fotce moc nevidím :D předpokládám, že je to jen nekvalitní fotkou stránky :D koukám, že i mince mají zase nějaké nové číslování ...
Registrovaný uživatel
to dracek: ty už ji máš?
Registrovaný uživatel
:D :D :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
... koukám, že i mince mají zase nějaké nové číslování ...

jedná se pouze o Moravské denáry, proto nové číslování a všechna hlavní stará číslování máš hned pod nadpisem... ;)
Registrovaný uživatel
draku a kde se dá sehnat o ty dvě kila levněji? :)
Registrovaný uživatel
jo draku Tys zrovna vybral na ukázku typ, co ostatní neznají, tak proto tam není žádné číslo podle jejich číslování :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
draku a kde se dá sehnat o ty dvě kila levněji? :)

Stačí koupit u autora 20kusů...
...tak jsme se domluvili s kamarády a.... :twisted: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
no jó, jenže osobně žádného sběratele denárů neznám, tak nemůžu kupovat větší počet kusů :( nezbyl vám jeden kousek? :D
Registrovaný uživatel
Fakt nevím, nejsem hlavní iniciátor této "akce", jen příživník... :D

Jinak cena myslím není špatná ani moc navýšená, protože jinou knížku z Rakouska o 3,5Kg a cca 750 stranách budu kupovat za 92€ :?
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 11. 11. 2009, 17:52. »
Registrovaný uživatel
také jsem klíště ;) vemte mě do party :D
Moderátor
Setkali jste se nekdy in natura (krome muzea) s denarem knizete/biskupa Jindricha Bretislava? Podle oznaceni vzacnosti u Cacha by alespon dva typy mohly byt nekdy videt, me se to jeste nepodarilo.
Registrovaný uživatel
... vážení kolegové, když už se tu zmiňuje kniha o moravských denárech, dovolím si časové upřesnění vydání.... kniha bude přivežena z tiskárny v pondělí 16.11... od středy 18. bude v prodeji... náklad je pouze 500 kusů.. , a to je dost výtisků zamluveno pro zahraničí
jako bonus přidávám obrázek jednoho z mnoha (cca 50) nových typů moravských denárů

Otta III. Dětleb
http://sklad.obrazku.cz/stranka/230394_OtaIII005av.jpg.html
http://sklad.obrazku.cz/stranka/230397_OtaIII005rev.jpg.html
Registrovaný uživatel
denárkům se věnuji jen pár let, takže jsem toho neviděl ještě hodně a na ostro ještě méně :( v podstatě se ani nemám moc čím pochlubit, vzácného nic nemám, jen samou "klasiku" ... jediné co stojí za řeč je C426 ve stavu 0/0

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Denárové období » Nejstarsi ceske mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1