Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Nepodepsaný obraz moderního malíře

Vykupminci.cz
Numisargo

Nepodepsaný obraz moderního malíře

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hezký den, tuší někdo prosím autora? Malba je pod sklem. Zrejme olej na kartonu a rozmer cca 55x41cm. Moc dekuji za tipy.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nemohl by to být malíř F.V. Mokrý? Děkuji všem...
Moderátor
Odstrojit a kouknout pod rám. Nevěřím, že by se onen mistr progresivní architektonické perspektivy nepodepsal...
Registrovaný uživatel
Já bych si tipnul Jaroslava Gruse při přechodném nedostatku modré barvy v obchodech s malířskými potřebami. 🙂
Ale bez legrace: obraz pokládám za velmi dobrý, ale autorství F.V.Mokrého by mě překvapilo (dost jeho obrazů jsem viděl, když jsem vybíral nějaký typický).
Moderátor
bolt napsal
Já bych si tipnul Jaroslava Gruse při přechodném nedostatku modré barvy v obchodech s malířskými potřebami. 🙂
Ale bez legrace: obraz pokládám za velmi dobrý, ale autorství F.V.Mokrého by mě překvapilo (dost jeho obrazů jsem viděl, když jsem vybíral nějaký typický).


Typicky grusovská cesta tam sice je, ale takhle by jí Grus určitě "neodbyl" nehledě na tu perspektivu...
Registrovaný uživatel
Odstrojeno…bohuzel jediné 2 indicie na foto. Zbytek autorskeho stitku a tuzkou napsane: Mokrý…proto mne napadl…jako jedna z moznosti…

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten přípis mě moc nepřesvědčil. Při bližším pohledu na fotku obrazu musím dát za pravdu odborníku Wjemovi. Ale co, pochvalou nazarmoutíš ...
Kdybyste snad měl zájem (platí pro všechny) o pravého F.M. Mokrého na plátně formátu cca 100x70cm, prodám velkou kytici za 15 tis. Kč. Fotku jsem teď pořídil
jen výřezem ze staré momentky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten úvodní obraz by mohl být od Jaroslava Mokrého (nar. 1956).
Registrovaný uživatel
Ad # 7 oprava:

F.V. Mokrého (František Viktor)
Registrovaný uživatel
Dekuji vsem…Holt to bude obraz s troskou tajemna…Jen me neni jasne…proc nekdo na bok ramu psal slovo Mokrý…?
Registrovaný uživatel
...aby se nikdo neumazal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Nepodepsaný obraz moderního malíře

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1