Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Neví někdo?

Vykupminci.cz
Numisargo

Neví někdo?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Strýček Google žádné info nepodal. Dokázal by někdo poradit? Předem díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zosilovač??
_______________
Registrovaný uživatel
Je to starý rezistor ke snímání proudu s 2 000 závity.
Stačí na googlu zadat: rezistor a hned budete vědět co to je.
Adalbert
Moderátor
Vážený pane,
já jsem fyziku pochopil či ukončil jednoduchými stroji. Nejprve bych asi musel vědět co to je rezistor ke snímání. Máte velmi široký záběr vědní a znalosti. To já obdivuji.
Registrovaný uživatel
Mne fyzika bavila i díky skvělému učiteli - alkoholikovi. Odcházel se napít za dveře i během hodiny,v kapse měl neustále pleskačku. Ale nebylo to na něm vidět, pořád jsme dělali pokusy z fyziky i chemie, byla s ním ohromná legrace, a uznávali ho i ti největší sígři ze třídy. Kupodivu měl kázeň, aniž by byl přísný, říkali jsme mu Balanchon, podle toho francouzského filmu Blázen z laboratoře 4. Dneska by ho asi zavřeli za ohrožování mravní výchovy dětí, i za nebezpečné pokusy, neboť o drobné exploze nebyla nouze. Po škole jsme sami iniciativně vyráběli různé pyrotechnické směsi atd. Prostě to opravdu byla škola hrou.
Adalbert
Moderátor
Rozumím, tehdy takové věci ( v tom dobrém slova smyslu) znám i já. Náš kantor matikář byl bývalý dělostřelecký důstojník, sice přísný abstinent a moralista, ale kázeň měl, prostě jako na vojně při výcviku dělostřeleckých kadetů.
Registrovaný uživatel
Díky moc :) Ještě zjistit rok výroby.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Neví někdo?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1