Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » NEZNÁMÉ ZNÁMKY - POMOC S URČENÍM

Vykupminci.cz
Numisargo

NEZNÁMÉ ZNÁMKY - POMOC S URČENÍM

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

jsem sběratel pohlednic a nevím si rady o zařazení těchto známek. O co se jedná? Ta střižená na půl je podle mě hodně zajímavá. Prosím o radu a klidně mě můžete říct jestli se jedná o "vzácnost" a popřípadě nějakou třeba jen orientační cenu, vím že existují gatalogy, ale opravdu ve známkách nevyznám.

1. pohled jen přední strana
2, 3 a 4 foto jeden pohled
5, 6 a 7 foto další pohled
8. poslední foto zajímavé známky na přední straně pohledu, jsou lepené, nejedná se o součást pohledu.

Díky moc všem Vláďa

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nejzajímavější je rozhodně č. 1 - za prošlé pohlednice posílané německou poštou v Číně se často platí bláznivé sumy

č. 2-4 pohled neprošlý poštou, "vyplacený" polovinou nějaké propagační nálepky, z filat. hlediska naopak nejméně zajímavý

č. 5-7 pohlednice zaslaná nevyplaceně zatížená doplatným. Vcelku zajímavý i když běžný objekt

č. 8 pohlednice s nesmyslným výplatným (vylepena celá série), taková filatelistická hříčka
Registrovaný uživatel
Tak ta "najzaujimavejsia"Je Mi.Nr.28,alebo 38.Z fotky nedokazem urcit presne farbu ale to je v tomto pripade jedno.Kat.cena 20€ takze real mozno 5€
_______________
Registrovaný uživatel
Díky moc za bezvadné a hlavně rychlé odpovědi.
Registrovaný uživatel
5 EUR je opravdové minimum, někteří "pomatenci" za to platí klidně desetinásobek...každopádně uchovat, na ceně jen poroste :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » NEZNÁMÉ ZNÁMKY - POMOC S URČENÍM

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1