Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Nieco mi tu chyba ;)

Vykupminci.cz
Numisargo

Nieco mi tu chyba ;)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
a ta maria terezia ma priemer 2,1cm a slusnu patinu....
Registrovaný uživatel
Dosť,písať občas vládzem. ;)
Registrovaný uživatel
ocuj aj by som ti poslal foto tej marie terezie ale neviem ako.....
Registrovaný uživatel
mati07,môže to byť polkrajciar.
Registrovaný uživatel
Klikni na môju adresu máš tam mail. :shock:
Registrovaný uživatel
grofik:nooooooo,tušim si trafil do cierneho,ale na opolkrajciaroch sa nedaval nominal???
Moderátor
mati07: očuj a odkiaľ si?? čo si žochar, keď stále očúvaš??? Veď tu na fóru sú prispievatelia aj z ČR a pre nich tie výrazy môžu byť nečitateľné...... ;)
Moderátor
to mati07: ta dnesni mladez, nema to scaner, fotak nic :)

podivej se na tyto dve stranky:
http://www.richtera.cz/numismatics/bohemia_konven_01.html

a

http://www.richtera.cz/numismatics/bohemia_tolar_13.html

je tam nejaka mince, ktera vypada jako ta, co se tady snazis marne popsat? pokud ano, klikni na ni pravim tlacitkem, dej vlastnosti, zkopiruj jeji URL. potom tady jak pises prispevek klikni na polozku "Obrázek" a mezi ty dva tagy v tech hranatejch zavorkach tu adresu vloz. bude to vypadat nejak takto:



[img]http://www.richtera.cz/numismatics/pict/cz_coins/tolar_mater_15k_a.jpg[/img]



zvladnes to?


to grofik: dava ti pokourit, mladej, co? :mrgreen:
Moderátor
oliver: ani sa nestačím diviť.... :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Páni dávno som nestrávil tak príjemne nedelné dopoludnie.Oliver nezaprieš povolanie učiteľa,mimo iného. :D Zasa obdivujem mladého muža ako rýchle sa začal vžívať do problému.Samozrejme obrúsiť trošíčku kvalitu príspevkov,ale oproti niektorým servilným príspevkom ktoré som čítal má u mňa na nedelné dopoludnie 100 bodov. :mrgreen: Prajem dobrú chuť ku nedelnému obedu.
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nechej si smakovat... ja si zajdu za chvili na skopek a nakou mnamku do mesta, nechce se me s nicim delat a moje draha polovicka zase zapomela neco nachystat a odesla na brigadu... asi ji zapomenu dat pristi tyden penize na jidlo ;)
Moderátor
to factory: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
facctory:na co ked pouzivam ocuj, hovori ci neco trnavcina????ja za to nemozem....
Moderátor
a trnavčina je snáď choroba??? ;) ja som chcel aby aj ostatný vedeli prečítať tvoje príspevky... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
facctory odkial si ty??? :x :x :x :x
Registrovaný uživatel
matiO7: na polkrajciaroch sa dával aj nominál nehovorím,že všetky typy preto hodne zaleží na váhe a rozmere tej ktorej minci.Mária Terézia ako panovníčka vládla čiastočne od terajšej Belgie až za Mukačevo od západu po východ na juh po Miláno preto je dôležité fotka,alebo podrobnejší popis.Tebe odporúčam postupne kúpiť numizmatickú literatúru tak si budeš vedieť lepšie porovnať mince. ;)
Moderátor
to mati07: senica
Registrovaný uživatel
grofik:ja mam tej literaturi az moc........
Registrovaný uživatel
facctory:no vidis......ale uz budem pisat iba po slovensky.....
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: ???
Registrovaný uživatel
grofik:ale akurat mi chiby ten katalog marie terezie........mam smolu
Registrovaný uživatel
Domnievam sa v Trnave je numizmattická predajňa môžes si kúpiť,poprípade tu máš predaj katalógov.Poprezeraj predaj. ;)
Registrovaný uživatel
grofik:no by si sa cu doval ale nie je.......nic...... iba jeden starozitnik ktory tam ma take mince napr. 1 corona rakusky tip 1915 (ziadna krasavica).........skratka obycajna minca bez patiny.........za 260 sk ..............takze tak.......a v katalogu ma 100 SK........
Registrovaný uživatel
grofik:no skratka vsetko nehorazne drahe.......nenadarmo sa hovori starozitnikom zochari.......
Registrovaný uživatel
grofik:ja som si tam raz kupil 1 koronu z roku 1895 uhorsko za 80 sk (celkom pekna) no a prisiel som tam ale za mesiac a tu istu tam mal za 200 Sk.............a to hovorim ze som s nim neni ziadny kamarat reku ze by mi daval neake zlavy............

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Zajímavosti » Nieco mi tu chyba ;)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1