Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » Nieco mi tu chyba ;)

Vykupminci.cz
Numisargo

Nieco mi tu chyba ;)

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
grofik: alebo máš samé rarity ...........
Moderátor
tak to vazne nevim, jak je to mozny... napadaj me tri veci... mas v ruce zmetek nebo je ta hrana osoupana a nebo sou rocniky (resp.) varianty, kde to neni. nikdy sem se tim nezatezoval :) nevite o tom nekdo neco vic?!
Registrovaný uživatel
Hlboké ospravedlnenie, :( vzal som si brýle je to tam. :shock: Potvrdené pravidlo "Človek sa učí celý život len mudrejší si uvedomia aký umierajú hlúpy".
Tak matiO7 som múdrejší. :evil:
Moderátor
:mrgreen:
Moderátor
no gratulujem.......
Registrovaný uživatel
Oliver niekedy bez okuliarou vznikne aj "RRR" minca.DDD. :)
Registrovaný uživatel
No škoda,mohla ísť na Aukro ako "rarita". :'(
Moderátor
stane se :) ono pri horsim svetle se hlavne u tech korun neni co divit ;)
Registrovaný uživatel
Niektorý moderátor môže od štvrtej strany túto diskusiu zmazať budem rád,ha ha. :'(
Registrovaný uživatel
oliver nie je problém minca,ale ja.Prisahám vačku nikdy som si nevšimol. ;)
Registrovaný uživatel
to facctory: nie je náhodou politická vôľa zmazať od štvôrky príspevky.???
Moderátor
To musí urobiť Archy.......nechceš sa ďalej priznávať že si bez okuliarov trošku slepý???? ja pre zmenu dobre vidím, len mám krátke ruky....
Moderátor
ja bych z toho tragedii nedelal :) taky uz pouzivam obcas bryle, tatam je muj ostrizi zrak...
Registrovaný uživatel
Aj doma som mal mimoriadny úspech jak som povedal o svojích znalostiach v numizmatike. :mrgreen: Mám vyhodiť svoje cárachy von bude viacej miesta.rodina stále podrží. :lol:
Moderátor
:mrgreen: hrejes si na prsou hady :mrgreen:
Moderátor
ja sa len premýšlam nad tým výrazom....cárachy..... ten veru nepoznám.... :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Zažil som jak pri utieraní prachu som mal Alexandrity v koši,ten samozrejme bol už prázdny tak patranie v popolnici to bol zážitok.Vrele odporúčam aj z pokecom susedov. :twisted:
Moderátor
no to nemá chybu... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Každý Stredoslovák určite vie,zodpoviem.Používa sa pri prehrabavání vo veciach prívlastok sedí na staré veci,tzv.veteš. :?
Moderátor
z kontexu som to vytušil.....u nás sa používa rárohy, haraburdy.... :lol:
Registrovaný uživatel
asi nejak tak,cárach bežné slovo v B.B. LC. ;)
Registrovaný uživatel
grofik:a ten preklad na tej minci_1 korona 1896 uhorsko je aky?,ale :shock: ked nevies nehaj tak............
« Poslední úpravu provedl(a) mati07 v 25. 9. 2007, 12:53. »
Registrovaný uživatel
Prečítaj si stránku číslo 4. :roll: ;)
Registrovaný uživatel
grofik on ví všechno jen tě zkouší a prosím trpělivě bude ti jednou zarábať na dôchodok, ale ked nevies nehaj tak............ :lol:
Registrovaný uživatel
to vladík:plne som si vedomý :'( donorstva mati07 pre moju rentu :) preto som nasmeroval na stranu č.4.kde má vysvetlené dostatočne a všetko. :D :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 > »

Sběratel.com » Zajímavosti » Nieco mi tu chyba ;)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1