Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Nórske bankovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Nórske bankovky

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dnes sa dostali do obehu úplne nové nórske bankovky dvoch nominálov - 100 korún a 200 korún. Ostatné budú nasledovať v priebehu ďalších mesiacov...

http://www.norges-bank.no/en/notes-and-coins/New-banknote-series/

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Neviem, ako vam ale mne sa viac pacia bankovky ak su na nich nejake osobnosti. Pri novych eurach to je jasne, tam sa neda nic robit, ale tu je to po Dansku a Svajciarsku dalsia europska krajina v tomto klube. Aj v tomto pripade si myslim, ze predchadzajuca seria bola krajsia, tu mi ta zadna strana pride dost uletena, prekonava aj posledne holandske guldeny...
Moderátor
já když jsem je viděl po prvé, tak jsem se zhrozil. Dnes už ale na mě působí celkem neutrálně. Je to taková tuctová bankovka co neurazí, ale taky nenadchne.
Z bankovek, na kterých nejsou osobnosti, se mi naopak nejvíc líbí Faerské ostrovy. Na ty bych se dokázal dívat hodiny
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Dnes už ale na mě působí celkem neutrálně. Je to taková tuctová bankovka co neurazí, ale taky nenadchne. Z bankovek, na kterých nejsou osobnosti...

Áno, sú to také "politicky korektné" bankovky. Ako za socializmu. Len aby sme náhodou svojou kultúrou neurazili imigrantov.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Docela mi pripominaji Eurobankovky
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropská papírová platidla » Nórske bankovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1