Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Paul, Pavel_III, turtleoverhead.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 443 444 445 446 447 448 449 450 451 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tak se chlapci uklidníme, vyčistěte si zoubky, jestli ještě nějaké máte, vyčůrejte se, pomodlete se a dite hnípat. Já to tu na chvílu zamknu, ať vás to neruší.

Jsi sapito zavrel prilis brzy, jeste mohli dostat cirkusaci vic prostoru na to se poradne odkopat...
Tak se chlapci uklidníme, vyčistěte si zoubky, jestli ještě nějaké máte, vyčůrejte se, pomodlete se a dite hnípat. Já to tu na chvílu zamknu, ať vás to neruší.

Prosím nezamykat, akorát se tím zaplevelí jiné vlákno :evil:
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kldr-kim-cong-un-severni-korea-jaderne-sily-strely.A221127_092316_zahranicni_vajo
Registrovaný uživatel
:D
https://www.youtube.com/watch?v=OMDQzITWJyU
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal

Prosím nezamykat, akorát se tím zaplevelí jiné vlákno :evil:

Zároveň poprosím nemazat opozičné príspevky.🗽🗽🗽
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
opoziční nevadí, ale bludy a porušování pravidel prosím mazat (neděje se...)

Není síla ty sračky pročítat.
Registrovaný uživatel
to je jednoduché, barbar a medo, od třetího postu denně, grofifík - rovnou
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-porodnice-valka-novorozenec-smrt.A221127_104413_zahranicni_vajo
Moderátor
Hoši
Mne by zajímaly upřímné reakce zákonodárců v parlamentu když poprvé zhlédli poprvé takovýho Bartoše .. :lol:

https://youtu.be/4ReRqH2Tah0

Vizuální stránka, vystupování, celkový dojem je v mnoha směrech důležitý ..
Žádný Bodyshaming to není.Pro určitou úroveň diskuse je dobré vidět, vědět s kým mám tu čest.Pokud zde někdo neustále dokola i přes v minulosti časté upozornění vystupuje ve 40 letech jako v pubertě(Sigur),tak je něco špatně ..Po shlédnutí fota je znát určitá nedozralost, a lze očekávat takový přístup k debatám.

V minulosti jsem zde několikrát avizoval, že by nebyly špatný fota, abychom viděli s kým máme tu čest v diskusi..
Vůbec bych se nedivil, že třeba takový obchodník je ve skutečnosti 15ti léty smrad, který má potřebu se neustále navážet do zdejších členů, našel si zde kolektiv sympatizantů a cítí se tak dospěle, když může proudit, řešit ženský a chlast, občas aby se neřeklo zareaguje k numismatice...
Jak muzes takhle hloupe hodnotit knihu podle obalu? podle tvych nazoru by jsi si zrejme svoji prebujelou muskulaturou a machoismem mel neco kompenzovat, co by to tak asi moho byt a to nemluvim o tvym vystupovani :lol: :lol: Jak pak by jsi asi zhodnotil tohohle kluka.... Ani bych to nechtel vedet...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
ale abych tedy neodpovídal jako smrad, barbárku, u tebe i bez fotky víme, jak jsi na tom s kritickým myšlením...
Registrovaný uživatel
OK on je spíš šovinista a blb
Registrovaný uživatel
Po shlédnutí fota je znát určitá nedozralost, a lze očekávat takový přístup k debatám.

tvl ty si blázen Milane :D
Registrovaný uživatel
něco jako všemu vládne pětka... 5 let staré foto, 5 piv v makovici, barbarův odhad za 5
Moderátor
Komáre tohle je úplně jiná situace, můžeme tady navzájem vkládat příklady, které vybočují s jakého si standardu..
Taky nechápu co pořád máte s nějakou muskulaturou, nebo dokonce sexepilem, znovu jste úplně mimo, předpokládanám nejspíš záměrně...
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..
ferovyobchodnik napsal

Nemáš chybu, každý druhý príspevok čo napíšeš obsahuje oplzle slová.
Myslím naše fórum dlhodobo nie je pre teba...
ferovyobchodnik napsal

Nemáš chybu, každý druhý príspevok čo napíšeš obsahuje oplzle slová.
Myslím naše fórum dlhodobo nie je pre teba...

akorát si sereš do huby...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..

XDDD To ti nakukal kdo? Prvni dojem dela hodne ale temer vzdy je spatny protoze je kratkozraky a je to vzdy vlastni projekce sebe sama bez hlubsiho vyznamu. Si teda myslim ja.
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..[/color]

XDDD To ti nakukal kdo? Prvni dojem dela hodne ale temer vzdy je spatny protoze je kratkozraky a je to vzdy vlastni projekce sebe sama bez hlubsiho vyznamu. Si teda myslim ja.

Rozuměl si tomu co jsem napsal, označil jsem ti to červeně...
Příklad rektor má v ikonce nejspíš svý foto a dá se předpokládat, že takový člověk by se snad nikdy nesnížil k tomu,aby neustále porušoval zdejší pravidla,nebo v diskusi vyváděl to co třeba Sigur .Předpokládám, že i obchodník bude na tom vizuálně podobně jako sigur,dokonce bych řekl že je to ještě hodně mladej kluk..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 27. 11. 2022, 15:09. »
Registrovaný uživatel
říkal jsem si, že těch marmeládiček, krémů a parfémů bylo již dost a letos bych pořídil adventní kalendář pro oba - https://www.ruzovyslon.cz/adventni-kalendar-sexy-elephant/ navíc je tam k tomu i dárek...
barbare, je to dost macho nebo dělám chybu?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Komáre zkušený z prvu hodnotí i obal knihy a na základě toho předpokládá co kniha může obsahovat..[/color]

Rozuměl si tomu co jsem napsal, označil jsem ti to červeně...
Příklad rektor má v ikonce nejspíš svý foto a dá se předpokládat, že takový člověk by se snad nikdy nesnížil k tomu,aby neustále porušoval zdejší pravidla,nebo v diskusi vyváděl to co třeba Sigur .Předpokládám, že i obchodník bude na tom vizuálně podobně jako sigur,dokonce bych řekl že je to ještě hodně mladej kluk..

je to tak, jsem velice mladý. i když tělo už občas dokáže nasrat...
Registrovaný uživatel
vizuálně jsem určitě statnější než Braňo, ale taky bych určitě neskončil na třetím místě v atletických hrách jako on...
Registrovaný uživatel
a když už jsme u toho, příjmení je to velice zvláštní (aspoň pro mě), pane inženýre, kde jste k němu přišel?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 443 444 445 446 447 448 449 450 451 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1