Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Nová archeologická expozícia a konferencia v Hlohovci

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová archeologická expozícia a konferencia v Hlohovci

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Aký fešáci ! :shock:
Moderátor
Skúsil som fotku trochu zmenšiť a orezať. Archypov, kekule, J. Hunka, M. Budaj, D, Kianička, facctory, P. Novosedlík, M. Bovan, M. Kvietok, pavelgregor, Oliver, jv64.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Koukám, že v první řadě stojíme, jako kdyby nás právě zabásli. :lol:
Registrovaný uživatel
ber to jako trénink ..... :-) :-) .... alespoň nebudeš zaskočen, až to přijde doopravdy .. :-)
Moderátor
Spis jak fotbalisti ve zdi, kdyz se kope primak :D.
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
tudy by ale míč určitě neprošel, leda snad golfový :D akce to byla jistě dobrá, my co máme absenci, si budeme muset počkat na sborníček ...

teď zpětně ale lituji, že jsem se nezúčastnil, protože by mě bylo nepotkalo to, co mě potkalo ... i když zase by mě třeba cestou potkalo něco jiného, a třeba horšího, tak kdoví, možná jsem nakonec udělal dobře, páč karma by mě dohonila kdekoliv ... :roll:
Moderátor
Jeden odkaz na článok o nás...

http://obcan.hlohovec.sk/?id_menu=80781&limited_level=1&stop_menu=80780#me
Moderátor
ty jo, takove slavy :) akorat tam mam 2x zkomolene jmeno :(
Registrovaný uživatel
..... nevím jak ostatní, ale já se po přečtení úvodu článku normálně červenám .... :)
Moderátor
kekule nemáš sa prečo. ;) :oops:
Oliver, tvoje priezvisko s písmenom a na konci je u nás nezvyčajné, preto tá skomolenina, všimol som si to aj ja... :lol:
Moderátor
ono neni ani v CR uplne bezne, s A je 23, bez A je 3845 :)
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Dnes som prevzal fotky, tak niečo povyberám a hodím ich všetkým na mail cez niektorý poštový server. Na začiatok aspoň "náhľadovka"... ;)


Bratm, na každej fotke som buď zozadu alebo trochu zboku zozadu :mrgreen: lupola mi nechce veriť, že som bol numizmatickej akcii... :lol:
Moderátor
Bratm, mal si prednášať a uverila by... ;)
Registrovaný uživatel
Bratm, to by mi tiež neuverila, lebo by som bol na každej fotke sám :lol:
Moderátor
No tak už teda neviem... Keď s ňou budem dám jej miestoprísažné vyhlásenie. :)
Moderátor
Tvoju účasť potvrdím aj ja, žiadny problém. Len neviem ako je vysvetlíš ten neskorý príchod domov, keď prednášky skončili o 16.30. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No šak o tom to práve je... :twisted:
Moderátor
Jáááj, ty si jej o tých striptérkach asi nehovoril, čo? :oops: :twisted:
Moderátor
to nevadi, muze ji prece ukazat fotky :D
Moderátor
Archy, myslíš tie dve čo potom odišli s ním?? :mrgreen:
Moderátor
... iba dve boli? Ja som ich narátal o niečo viac, ale no nevadí teda... :twisted:
Registrovaný uživatel
Nie, on myslí tie tri, čo mali prísť v piatok poobede ku mne akože na "kávičku" ;)
Moderátor
facctory myslel ty dve skupinky po peti devcatech. jedna skupinka byly prece ty zrzky a druha skupinka ty brunetky... my meli smulu, ze s nama zustaly jen blondynky :( ale zas jich alespon bylo dost. dobre si to zorganizoval :)
Moderátor
no fuj, taká hodnotná konferencia a my to tu zaprasíme kecama :D
Moderátor
No a čím iným? ;) Veď konfera už skončila, takže toto vlákno aj tak zapadne prachom - teda do nasledujúcej konfery... :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Nová archeologická expozícia a konferencia v Hlohovci

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1