Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Nová aukčná stránka na Slovensku

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová aukčná stránka na Slovensku

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tak a archypov je na aukcieonline.sk a prispel uz do ich fora. mohol by napisat co je nove :)
Registrovaný uživatel
teda okrem toho ze spravil uz dva obchody :D .funguje teda vsetko bezproblemovo?
Moderátor
Snáď som neurobil nič za čo by som sa mal hanbiť? AO funguje vcelku normálne, má to svoje muchy, ale časom sa určite vychytajú. A čo sa týka tých obchodov? Jednoducho som tam predal mince, ktoré boli na Aukre nepredateľné. Gabriela Bethlena mi kúpia iba na Slovensku, tak isto by som nepredal žiadneho pražáka na AukcieOnLine, ľudia to jednoducho nepoznajú.
Registrovaný uživatel
ne .ja som nechcel aby si sa nad mojim textom pohorsil alebo nieco v tom zmysle.proste som docital celu tuto diskusiu a pozrel na Aukcieonline zbadal ta tam.tak som chcel vedet ako to uz funguje...super.tak vela stastia v dalsich obchodoch.zdravi ta Sered city :)
Moderátor
Jano, Jano, ty si taký Sereďský zbojník. :) Je to úplne v pohode, ja som sa len bál aby tu do mňa niekto nevyskočil, že frčím u "konkurencie". AO funguje ako som už povedal celkom dobre, ale samozrejme má svoje muchy. Napríklad by mi dobre padlo po ukončení aukcie, keby mi dali aj t.č. partnera ako je to napr. na Aukre. Dostal som iba mail a adresu, veď nič sa nedeje, ale ten telefón by som prijal. Je tam trochu odlišná grafika a dosť nadávam, keď si kliknem na obrázok mince a objaví sa mi domáca stránka. Pomaly si zvykám že treba klikať iba na popis mince a nie na obrázok; ako hovorím, má to svoje muchy.
P.S. A ty si ze Serede? Ja som Fraštačan, to by sme sem-tam mohli dať aj nejaké pivo.
Registrovaný uživatel
co uz Sered je taka aka je...taky slovensky nadpriemer ...ale nelichotivy :) ....jojo seredan ...sak preto som aj napisal odkal som...som si minule vsimol ze si pisal ze si z hlohovca :) .a to pivko si dame ked budem aspon s polovice tak mudry jak ty. :) dobre sa citas....alebo onedlho na vasom jarmeku ;)
Registrovaný uživatel
Archypov,domnievam sa predávať môžete všade kde je to výhodnejšie,je to Vaše právo,obrazne povedané nebudem predávať staro anglickú mincu na burze v Číne. :lol:
Administrátor
Archy jak je to s tou aukcieonline? Jsou fer nebo nejsou? Pokud ano rad se jim omluvim, ale pokud ne a nic neurovnaji (myslim ty mince o kterych se tu tak drsne hovorilo) nemohu je brat vazne - bohuzel.
Registrovaný uživatel
Neviem či je vhodné sa ospravedlniť, pretože je jedna vec sprístupniť niekomu predaj na aukčnom portály,pretože zrejme predávajúci po predaji zaplatí províziu z dosiahnutej výšky predaja!!!
Druhý problém je pokiaľ predávajúci ku tomu ako som vyrozumel od technicky zdatnejších kolegou je aj správca internetového predaja,ponúka na predaj mincu značnej hodnoty nie z originál fotografiov,ale ilustračnú fotku!!!
Nejak sa postaví nie chlapsky,ale začne hadzať akademické hodnosti a niečo písať o malom synovcovi ako bežne navštevuje firemný trezor aj po pracovnej dobe!!! No ja som čítal aj Dobšinského,Andersena atď.
Podľa mojho presvečenia je lepšie priznať chlapsky chybu???Trebár rozbiehame predaj stal sa omyl,ja neviem??? :'(
Moderátor
Moje obchody prebehli výborne. Dokázal som predať mince, ktoré som na Aukre predať (dobre) nevedel. K ostatnému som sa už vyjadril, čo sa týka obchodov, bez problémov. A to pri predaji mincí bolo to podstatné, čo ma zaujímalo.
Moderátor
http://www.aukcieonline.sk/sk/index.php?akcia=showaukcia&vyber=1297&PHPSESSID=2e85761c9dd0d532be37a459ed58a7ed&kat=2&stra=0

Nejako prázdno, nie?
Registrovaný uživatel
že tam je tedy vůbec aukcí????
Moderátor
V poslednej dobe sa tam točil jeden 10 rubeľ ktorý som majiteľovi domény predal ja a nejaké katalógy na CD. A už zakapalo aj to. Mali by sme im trochu pomôcť... poďme poohovárať a urobme im reklamu. Čo Ty na to Zdeňku? :shock: :roll: :twisted:
Registrovaný uživatel
reklamu by to opravdu chtělo, ale tento aukční server se bude jen těžce prosazovat na trhu, když již je mnoho okoukaných a navštěvovaných serverů
Registrovaný uživatel
minule mi dosla na pokec reklama ze predavajte na www.vatera.sk jak som kukol je tam toho viac.skoro jak na sk aukre.ale dalej som to neskumal ze vo co go 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
na strankach ktore sa spominaju v uvode stranky skapal pes :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
:shock: škoda a taký uspešný server to bol. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
aspon obohatil tuto temu o vtipne komentare na predchadzajucich strankach :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Asi tak nejako. ;)

jano789 napsal
aspon obohatil tuto temu o vtipne komentare na predchadzajucich strankach :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Numismatika aukce » Nová aukčná stránka na Slovensku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1