Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Nova ceska bankovka 100 Kc vzor 2019

Vykupminci.cz
Numisargo

Nova ceska bankovka 100 Kc vzor 2019

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Klim už je nemá ? ;-)

app. "Nepřijatý"
- serie A01, B01, C01, D01
- k.č. 000125 - 001625

2 000 ks skrze 4 serie... ? :twisted:
Registrovaný uživatel
Ano, je to cislovane:
A01 001-500
B01 501-1000
C01 1001-1500
D01 1501-2000

Sice netypicke, ale 500ks je od serie a 2000ks cislovanych celkem
Registrovaný uživatel
Tak ještě vložím po delší době aktualizovanou tabulku rozsahů pamětní 100,- Rašín 2019.
(mám jich přes 620 a nebýt toho, že kolegovy sběrateli odešel disk /tedy už asi před rokem/, tak by to bylo výrazně lepší.... )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Drtivá většina dat z toho disku je zachráněna. Dávám to postupně do kupy. Nejdříve ale ty pracovní věci, pak přijdou na řadu ostatní. Zatím to všechno mám (práci i koníčky) různě po papírech, sešitech, telefonech, tabletech a jiných nových souborech. Práce sice po chvilkách, ale asi na 1/2 roku.

Hlavně nepište: "Zálohuj, zálohuj, zálohuj, ...... " . Njn, on to člověk furt odkládá, až najednou ......
Registrovaný uživatel
ambasador napsal
Hlavně nepište: "Zálohuj, zálohuj, zálohuj, ...... " . Njn, on to člověk furt odkládá, až najednou ......


Tak já to teda nepíšu ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Vyměním 100kč s přitiskem. Sháním: M04...09..11..12..18..20
Mám na výměnu:
M01..02..03..05..10..13..14..15..17..19..23..24. Prioritně sháním M11, vyměním klidně i za více bankovek.
Koupím nebo vyměním. Pokud náhodou někdo máte na výměnu (prodej) napište mi prosím na e-mail : 120michal@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Po roce jsem se sem mrkl. Ja jsem zase nemyslel tu grafiku, ale že si dnes kdekdo nechá vytvořit bankovku a vydělávána ni. Ja preferuji vydané od ČNB nebo STC a ne ty co si ji nechají soukromě vyrobit u STC.
pavel 1045 napsal
Plně souhlasím s Jirkou72, že je to kvalitně uděláno, Karel Zeman je vynikajicí grafik, Martin Srb zase špičkový
rytec a grafik. Takže žádní pseudoumělci, jak píše Hans 78. Myslím, že je to docela zajímavé zpestření trhu a nikdo samozřejmě nikoho nenutí, aby si to kupoval.
Registrovaný uživatel
Právě se divím, že STC vydala i nepřijatý návrh. Takže je to nakonec přijatý návrh STC? Ja tam na eshop pravidelně chodím, ale nikdy jsem to tam neviděl prodávat.
markyz napsal
JoJo to moje se pod Hans78 ocitlo náhodou(to nebyl doklad k předešlému příspěvku) - já to sem jen dal, aby byl záznam, že je i oficiální tisk STC...

"Oceněný nepřijatý návrh..." číslováno... 2 000ks... ale i SPECIMEN

dávám tedy raději i náhledy fotek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hans78 napsal
Právě se divím, že STC vydala i nepřijatý návrh. Takže je to nakonec přijatý návrh STC? Ja tam na eshop pravidelně chodím, ale nikdy jsem to tam neviděl prodávat.


To je zakazkovy projekt u STC - objednas/zaplatis/odneses a pokud nebudes chtit (a to urcite neco stoji), aby to jeste STC nabizela na shopu, tak to nabizet nebudou.
Registrovaný uživatel
Proto jsem měl spíš použit slovo pseudoprodejci. Chápu, že to něco stojí, ale kolikrát se snaží vnutit v titulku, že je to vzácný, nevydaný návrh atd. . Ale pokud to někdo chce, tak ať si to koupí.
Ja preferuji jen od čnb či stc. Ale je pravda, že tu bankovku co ukázal na fotu Majky je opravdu nerealizovaný návrh co STC vydala. To jsem nevěděl a nechal jsem si to potvrdit od nich.
Například tato viz odkaz není od nich, ale asi od soukromnika.

https://aukro.cz/nevydany-navrh-pametni-bankovky-alois-rasin-100-kc-2019-rr-6986002080?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRrzRpHZ0aY-KaXg8Wzf9nwWM5jCYY-y9AQuyrKyF351Q91UC9omnjXBoC-aQQAvD_BwE



quote=jirka72]
Hans78 napsal
Právě se divím, že STC vydala i nepřijatý návrh. Takže je to nakonec přijatý návrh STC? Ja tam na eshop pravidelně chodím, ale nikdy jsem to tam neviděl prodávat.


To je zakazkovy projekt u STC - objednas/zaplatis/odneses a pokud nebudes chtit (a to urcite neco stoji), aby to jeste STC nabizela na shopu, tak to nabizet nebudou.
Moderátor
Hans78 napsal
Například tato viz odkaz není od nich, ale asi od soukromnika.

https://aukro.cz/nevydany-navrh-pametni-bankovky-alois-rasin-100-kc-2019-rr-6986002080?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRrzRpHZ0aY-KaXg8Wzf9nwWM5jCYY-y9AQuyrKyF351Q91UC9omnjXBoC-aQQAvD_BwE


To si muze kdokoliv legalne vytisknout "STO KORUN ČESKÝCH"?
(Na tom navrhu z STC je "STO LET ...")
Registrovaný uživatel
Tak tohle je uplne jiny pribeh:

https://aukro.cz/nevydany-navrh-pametni-bankovky-alois-rasin-100-kc-2019-rr-6986002080?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRrzRpHZ0aY-KaXg8Wzf9nwWM5jCYY-y9AQuyrKyF351Q91UC9omnjXBoC-aQQAvD_BwE

Tohle sproste ukradli z FB profilu autorovi (Asamat Baltaev) a nekdo to natiskl na bezne dostupny vodoznakovy papir. Hnus ...

A samozrejme, STO KORUN CESKYCH tam nema co delat, protoze to oficialni neni :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) jirka72 v 24. 11. 2021, 13:21. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Nova ceska bankovka 100 Kc vzor 2019

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1