Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - exponáty » Nová kategorie diskuze? Chlubírna - exponáty?

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kategorie diskuze? Chlubírna - exponáty?

Moderátoři: Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
MikyM napsal
Děkuji Jaromíre, že jste vyprovokoval Pavla III k činnosti a probudil ze zimního spánku. :-) Jak už přemýšlí nad názvem a ne nad počtem rámů nebo na různými podexponátky, je to na dobré cestě, už se těším ...


Doufám, že Pavel něco vytvoří, myslím si, že v ČR ani v SR není nikdo, kdo by se mu mohl přiblížit znalostmi přetiskových provizorií R-U (Maďarsko).
Já už ho k tomu tlačím celá léta, zatím jsem jej "dotlačil" k těm jednorámovkám, která na výstavách získala slušná ocenění, třebaže tomu jurymané moc nerozumí.
Moderátor
Zase bych to nepřeháněl. Na jednotlivé úseky se jistě najdou lepší. Hlavně teda na PČS 1919, Šrobár, Skalické a něco z SHS (Slovenaca, Hrvata i Srba - neplést se Srba, Hrvata i Slovenaca ;) ).
Registrovaný uživatel
Mám dotaz. Jsem už starý dědek a tak pořád tápu co a jak mám zmáčknout. Tak raději popis dotazu.Bledě zelená známka Victoria one peny. místo razítka má perem napsáno latinkou 15.2.88.Následuje nečitelný podpis. No co s tím?
Moderátor
Asi jde o známku, která byla místo orazítkování znehodnocena ručně, proto to datum.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Chlubírna - exponáty » Nová kategorie diskuze? Chlubírna - exponáty?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1