Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 137 138 139 140 141 142 143 144 145 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ok, dík, posuniem ďalej.
Registrovaný uživatel
http://www.sehnoutek.cz/67-kachny-husy/38-kach1-sypka-krmna-smes-25kg-/

Na Slovači asi neoperují ale něco podobnýho tam jistě mají
Registrovaný uživatel
Dnešná návšteva termálu v Podhajskej= stále "zdochol pes", dedina temer bez života, myslím niekoľko chamtivých idiotov na teraz pekne položilo kúpeľníctvo tohto regiónu na "múky"... :evil:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
zase napadalo... no nic, zase ty lyže :(
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
zase napadalo... no nic, zase ty lyže :(


Není nad to dělat to co se ti nechce :D
Registrovaný uživatel
Kato napsal
ferovyobchodnik napsal
zase napadalo... no nic, zase ty lyže :(


Není nad to dělat to co se ti nechce :D


ještěže jsem zase začal včera pít :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Kato napsal
[quote=ferovyobchodnik]
zase napadalo... no nic, zase ty lyže :(


Není nad to dělat to co se ti nechce :D


ještěže jsem zase začal včera pít :D

Já včera taky. Po 19ti dnech jsem se napil.Kámošovi umřel otec tak jsme ho zapili[/quote=ferovyobchodnik]
Registrovaný uživatel
já měl prozajictější důvod... ale aspoň jsem otevřel vánoční dárek ararat

j
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
já měl prozajictější důvod... ale aspoň jsem otevřel vánoční dárek ararat

j


Kdo ti nadělil chlast? Otec? :D
Registrovaný uživatel
Ja už mám suchý únor.
Registrovaný uživatel
:lol:
sigur napsal
Ja už mám suchý únor.
Moderátor
Žádost Ukrajiny o české vojáky bychom brali velmi vážně, říká Černochová pánové kdo mi to zde psal, že i žena může vládnout armádě?
Poslali jsme 5000 granátů pro děla větší ráže a potom zde čtu, že Černochová blbne, ale léči se.
Možná však povolá nás staré pardály ve věku 70 -85 let a tak se zbaví důchodců.
Jak si může dovolit tato dáma říci, že pošleme naše vnuky na smrt! (Kráva pitomá)
_______________
Registrovaný uživatel
Kato napsal
ferovyobchodnik napsal
já měl prozajictější důvod... ale aspoň jsem otevřel vánoční dárek ararat

j


Kdo ti nadělil chlast? Otec? :D


byl jsem na exkurzy v marlence a ke koštu nám nalili, doma jsem říkal, že to bylo dobré a ježíšek to asi slyšel... normálně koňak/brandy nebo co to je nepiju, ale je to fakt dobré :D už to cucáme s tchýní
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Žádost Ukrajiny o české vojáky bychom brali velmi vážně, říká Černochová pánové kdo mi to zde psal, že i žena může vládnout armádě?
Poslali jsme 5000 granátů pro děla větší ráže a potom zde čtu, že Černochová blbne, ale léči se.
Možná však povolá nás staré pardály ve věku 70 -85 let a tak se zbaví důchodců.
Jak si může dovolit tato dáma říci, že pošleme naše vnuky na smrt! (Kráva pitomá)


jestli on nebude spíš problém u těch ruskejch kokotů... https://www.lidovky.cz/svet/rusko-ukrajina-usa-jednani-nato-rumunsko-bulharsko-vojsko.A220121_134901_ln_zahranici_kov
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Žádost Ukrajiny o české vojáky bychom brali velmi vážně, říká Černochová pánové kdo mi to zde psal, že i žena může vládnout armádě?
Poslali jsme 5000 granátů pro děla větší ráže a potom zde čtu, že Černochová blbne, ale léči se.
Možná však povolá nás staré pardály ve věku 70 -85 let a tak se zbaví důchodců.
Jak si může dovolit tato dáma říci, že pošleme naše vnuky na smrt! (Kráva pitomá)


tvl ještě aby tak narukoval bratr .To bych se pak musel starat o švagrovou a její 4 děti :o :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Kato napsal
ferovyobchodnik napsal
já měl prozajictější důvod... ale aspoň jsem otevřel vánoční dárek ararat

j


Kdo ti nadělil chlast? Otec? :D


byl jsem na exkurzy v marlence a ke koštu nám nalili, doma jsem říkal, že to bylo dobré a ježíšek to asi slyšel... normálně koňak/brandy nebo co to je nepiju, ale je to fakt dobré :D už to cucáme s tchýní


ok tak dobrou chuť.Já si dám zas pauzu .Včera jsem vdechnul sedmičku rumu :roll:
Registrovaný uživatel
jo, ale abyste věděli, mám dobré srdce, v pondělí dávám šanci na pohovoru dmitrimu, co vystudoval v rusku vojenskou školu... tyvole, to nevymyslíš
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Žádost Ukrajiny o české vojáky bychom brali velmi vážně, říká Černochová pánové kdo mi to zde psal, že i žena může vládnout armádě?
Poslali jsme 5000 granátů pro děla větší ráže a potom zde čtu, že Černochová blbne, ale léči se.
Možná však povolá nás staré pardály ve věku 70 -85 let a tak se zbaví důchodců.
Jak si může dovolit tato dáma říci, že pošleme naše vnuky na smrt! (Kráva pitomá)


Altmann, západ už ani neskrýva, že všetko je o zničený Ruska, pritom zabudli Rusi sú iná mentalita.
USA má týždeň na písomnú odpoveď ohľadne bezpečnosti, aby toho nebolo dosť, Čína, Rusko a Irán oznámili námorné cvičenia vo všetkých oceánoch a moriach...
Zrejme na 80% je rozhodnuté. 🤔☹️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Problém je v tom, že jediný, kteří nechtějí válčit jsou Rusové. No, ale je to jak před rokem 1989. všichni opakuji co jim soudruzí řeknou. Jen prostě nemají rádi rudou barvu. Já do armády velmi malinko vidím, prostě je to děs a běs. Vyškolení kluci dělají v Mali strážné a doma máme pár vojáčku. No, ale Francouzi si nás zaplatí. Nevím jak na tom jsou Slováci, ale asi to nebude lepší.
_______________
Moderátor
Rusko furt požaduje jakési záruky bezpečnosti, ale samo není ochotno cokoliv zaručit a výlety plně ozbrojených mužiků na dovolené jsou normální.
V podstatě ty záruky bezpečnosti by měly, z pohledu ruských bolševiků, vypadat takto: "Dejte nám záruky, že s náma nebudete válčit, že se nebudete bránit, a nechte nás obsadit co chceme." Ne že by to nebylo nepodobné požadavkům Hitlera.
Registrovaný uživatel
rusové nechtějí válčit :D :D :D
proto krym a aktuálně vlastně taky neválčí. na ukrajinu chtějí na dovoleou, to beru, tam válčit nebudou ... omg, starý a zeleno-rudý mozek? nebo kde je problém?
Moderátor
Krym je, byl a bude ruský, zkuste obyčejný dějepis pro základní školu. Zde to vysvětlovat nebudu, kdo ví o čem je řeč pochopí, nevzdělanci budou jen opakovat hlouposti. Možná jsem byl rudý mozek, ale zde jsou někteří, kteří se možná později budou stydět.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Žádost Ukrajiny o české vojáky bychom brali velmi vážně, říká Černochová ...

Mně to připomíná jeden velmi starý vtip:
"Vůdce Mao, napadlo nás Československo"
"Kolik jich je?"
"Patnáct milionů."
"A v kterém hotelu bydlej?"
Registrovaný uživatel
Krym byl i nebyl ruský, měl by jsi si ten dějepis zopakovat. Jen kdyby chtěli 5000 vojáků na boj s USA, to by jsi spílal vnoučatům že se nepostaví za vlast viď?! Putin ma zřejmě chuť na obnovení sovětského svazu. Takže válčit nechce, když se vzdáme, jinak to holt nepůjde jinak než poslat osvobozeneckou armádu a přinést novosovětskou svobodu. 🤐
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Otravnykomar napsal
Krym byl i nebyl ruský, měl by jsi si ten dějepis zopakovat. Jen kdyby chtěli 5000 vojáků na boj s USA, to by jsi spílal vnoučatům že se nepostaví za vlast viď?! Putin ma zřejmě chuť na obnovení sovětského svazu. Takže válčit nechce, když se vzdáme, jinak to holt nepůjde jinak než poslat osvobozeneckou armádu a přinést novosovětskou svobodu. 🤐

Tomu se říká "bratrská pomoc"!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 137 138 139 140 141 142 143 144 145 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1