Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Až to je pravda,tak to nebude nič moc.
Registrovaný uživatel
Nič nové len oživenie teórie Bismarka... 🤨
Výsledok bude, Rusi ešte neboli v Lisabone... 👍☹️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pekný masaker,a čo náš tchorčok?Nejak je ticho.
Registrovaný uživatel
To bola demokracia a oprávnený útok... 😂
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Grofik,tak nech žije demokracia.
Registrovaný uživatel
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3408392-exploze-stare-valecne-pumy-u-nadrazi-v-mnichove-zranila-ctyri-lidi-nejezdi-vlaky?fbclid=IwAR2VRS3wcG8e-zJPCeIl3YhUs8vudr5k4bNYgzSteFmcDHp3xW1w4gKzuv8
Registrovaný uživatel
Zuzi, súhlasím nie však pod vedením liberálov, to bude skratka do pekla... 🎺😒☹️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Momentálne mám akútnejši problém.
Nie som si istý či aj cestari zbadali, že sneží??? 😳😳☹️

U nás ráno nesnežilo, tak nemali dôvod si niečo všímať. Ani poľadovicu. :)
Na jednom kruháči kamión plus nejaké autá a autobus, na moste kadiaľ som sa do práce cca o 5:35 rútil ja, za nejakých 15-20 minút otlčených asi 10 áut....
Mňa to tam tiež celkom povozilo, hrabala aj trojka, tak som pochopil a ubral. :P
-s-
Registrovaný uživatel
medo napsal
Tiež som sa dal očkovať bežnými vecami a nikto nikdy nezomrel na následky.


medo.. Ale no tak.. :roll: Čo sú bežné veci? Nebudem googliť, odpovedal by Ti obšírnejšie a fundovanejšie napríklad jacx.
Warfarin- liek proti zrážanlivosti krvi, vyrobený z jedu na potkanov. A vznikol (ten jed) z toho, že farmárom kapali kravy, lebo žrali nakazenú trávu (sneť slezinová?), tak som kedysi čítal.
Vakcína proti rubeole- z potratov.
Antisérum proti uštipnutiu hadom- konská krv.
Týfus- ani neviem, čo sa okolo toho dialo, ale jednoduché to nebolo. Počul som asi pred 4-5 dňami v rádiu, ale kecal by som. Ľudia sa báli, že sa na niečo premenia.
Myslíš, že každá vakcína bola hneď overená, ľudmi prijatá a stáli sa na to fronty?
Určite nie.
Pred, možno už aj 8 rokmi mi sestrička počas maródky povedala, že už mi nefunguje tetanovka. Tak mi jednu práskla. Pohoda. V noci som mal takú zimnicu, že som myslel, že sa radšej pošt...m, ako by som mal vyliezť z postele. Do rána prešlo.
Spomenul som to v ordinácii a lekár sa mi vysmial. :shock: Po chvíli sa z "jeho" miestnosti ozvalo:" Mohlo to byť z toho..." Aké nežiadúce účinky som pri tej vakcíne mohol riešiť? Nič. Pichla mi to a hotovo.... Mohli byť aj iné? Myslím účinky. Mohli.
-s-
Registrovaný uživatel
Praktická rada ženám/manželkám ako zazimovať chlapa, aby vydržal...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A není lepší čerstvý? Nemyslím klobás
Registrovaný uživatel
Čerstvý a mladší... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Snad ani nepotřebuje komentář
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-mortalita-umrtnost-covid-19-koronavirus.A211201_100752_zahranicni_aha
Registrovaný uživatel
Za krajšie zelené zajtrajšky, niekto na lietadle 50 km a plebs na rikšiach, AMG 63 je super auto.
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/595082-v-holandsku-ceny-benzinu-prekrocili-2-aj-takto-vyzera-podpora-elektromobility/
Registrovaný uživatel
Medo zrejme aj iné štáty majú podobný problém ako my...
Nakoniec je to tak ako momentálne je. ;)

No lúza pri moci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Činoherní klub nesmí hrát hru protože nemá pravého černocha :shock:
To asi zakážou i Čert a Káča protože nemají v souboru čerta?
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/cinoherni-klub-musel-stahnout-inscenaci-nema-herce-s-africkymi-koreny-40379908#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=xdjDXhpkpj5-202112021204&dop_id=40379908&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Je to blbost, ale je to ve smlouvě... Tak co
Registrovaný uživatel
Pán Gróf, tie fotografie treba dať do skrine aby deti nechodili kradnúť cukríky.

Zomrel Miroslav Zikmud, česť jeho pamiatke ako dieťa som mal veľmi rád ich knihy, jednu pasáž som si zapamätal.
V knihe Afrika snov a skutočností v roku !!1947!! napísali :
" Bruselská byrokracia - na hraniciach do Belgického Konga
bola extrémne prísna kontrola, museli skontrolovať aj číslo fotoaparátu ktoré je vo vnútri, nezaujímalo ich, že vo vnútri je polovica naexponoveného negatívu..."
Takže už v roku 1947 predpovedali čo nás čaká v našej byrokratickej zelenej budúcnosti, krajina kde bol jeden z najohavnejších koloniálnych režimov nás ide poúčať o rozprávať o splácaní dlhov za ich koloniálnu minulosť.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/miroslav-zikmund-umrti.A211202_112218_domaci_bur
Registrovaný uživatel
Chvála Bohu moje deti sú už v strednom veku a domnievam sa ani vnučky, vnuci už hľadanie sladkostí po skriniach majú za sebou...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 2. 12. 2021, 16:44. »
Registrovaný uživatel
Vy se tady živíte informacema. Sama krize, válka, lži a smrt. Doufám že budu mít v důchodu o chlup víc pozitivního nadhledu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Najskôr Mica potom Rexo a teraz :shock:
https://tv.aftonbladet.se/video/334510/faa-covidbeviset-under-huden-gaar-att-faa-som-ett-chip
Registrovaný uživatel
Pesimista je informovaný optimista. Komár držím ti palce ku dožitia dôchodku. 👍🎺😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pesimista je informovaný optimista. Komár držím ti palce ku dožitia dôchodku. 👍🎺😊

Pravil pesimista. Barone prasile kde by jsi byl bez všech těch mouder jiných lidí...
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Catastrofy - Soroš a iné... (videoklip)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=kJucQNdBJo4

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1