Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Otravnykomar napsal
numismat napsal
Vtipné:
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/boxer-tyson-fury-se-dockal-sve-prvni-sochy-budi-kontroverze-40380154#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=LcvbPpAnz5t-202112051322&dop_id=40380154&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

XD nemůže být každý hned Michelangelo :lol: :lol:

Me se to moc libi, hlavne ta dynamika a symbolika. Realisticka socha by byla nesmirne nudna, zejmena kdyz jde o zijici subjekt a jeho zamereni. Takhle to snad aspon nekoho prinuti k zamysleni, a to byl zrejme i umelecky zamer.

Neříkám nic, jsou to relativně zajímavé poskládaný trubky, troufám si říct že by to mohlo zvládnout nadanější děcko na uměleckém kroužku, zaujme i lejno na prutu, dneska chtějí všichni šokovat, "donutit k zamyšlení" a podobný bláboly ale aby to dosáhlo na reportáž o několik zemí dál, jsou umělci kteří dělají opravdový masterpieci za kteryma leží vybroušení dovednosti k dokonalosti, tohle je hodný něčího dvorku.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Vtipné:
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/boxer-tyson-fury-se-dockal-sve-prvni-sochy-budi-kontroverze-40380154#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=LcvbPpAnz5t-202112051322&dop_id=40380154&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Inštalatérovo oko vlhne
Moderátor
Otravnykomar napsal
Neříkám nic, jsou to relativně zajímavé poskládaný trubky, troufám si říct že by to mohlo zvládnout nadanější děcko na uměleckém kroužku, zaujme i lejno na prutu, dneska chtějí všichni šokovat, "donutit k zamyšlení" a podobný bláboly ale aby to dosáhlo na reportáž o několik zemí dál, jsou umělci kteří dělají opravdový masterpieci za kteryma leží vybroušení dovednosti k dokonalosti, tohle je hodný něčího dvorku.

Diky za nazor, jasně, rozumim, ja si myslim totez o 99% soucasneho "umeni", ale tohle me zaujalo. Děcko na uměleckém kroužku by asi nenapadlo zobrazit boxera tezke vahy takto.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Diky za nazor, jasně, rozumim, ja si myslim totez o 99% soucasneho "umeni", ale tohle me zaujalo. Děcko na uměleckém kroužku by asi nenapadlo zobrazit boxera tezke vahy takto.

Treba nejakeho sveho oblibeneho youtubera :-D Ja nechci hanobit nici snahu, to samozrejme ne, jen mi to prijde tak strasne ja vlastne ani nevim jaky, asi jednoduchy.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Před malou chvílí... Mikuláš
Dětská zamyrzly :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


U nás nič...ten chuj bradatý je v karanténe... :P :P :P
Tak sme si otvorili lahvičku...žena Tokaji Hárslevelű a ja pálenku z jahod od Jelinka...niet nato vidieť svoju ženu dvojmo...v negližé... :mrgreen: :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
...stavte si co chcete,kritizujte....hlavní je ,že se postaví mně...jemně mně ho mni...jo ,mám to dobře ty zkurvenej obře a je mi konečně dobře :D :D
Moderátor
Pálenka z jahod od Jelínka? To je co? Neznám, budu se muset poučit.
Registrovaný uživatel
od Jelínka nic nebrat...ochucenej líh ;)
Registrovaný uživatel
1768 je příspěvek pouze interní,není proti nikomu ;) :D :P
Moderátor
ramires napsal
od Jelínka nic nebrat...ochucenej líh ;)

Tak to ani není nutno. Mám doma dostatečné zásoby. 8)
A pravda, jednou jsem si, z vědeckých důvodů, dal jahodové pivo. Už to nikdy neudělám. :lol:
Registrovaný uživatel
..já si dal šveskový a horší věc jsem v hubě v životě neměl :D :D 8)
Registrovaný uživatel
Koukám polovina uživatelů kecárny v neděli zlitá jako dobytek :D
Registrovaný uživatel
Druhá polovica má svoje cisterny odpite a venuje sa zdravému štýlu života... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pánové, pojem Ledové nohy, unáte ten výraz nebo nedejbože to někdo máte? Hledám radu, Když lékaři tutu :roll: dg.řeknu, koukají jak hlupáci. Vzácně se váže s neuropatii. Já jen, pokud jste to nekdo slyšel. Hledám pomoc u laiků neb lékaři mi nepomohou. :shock:
_______________
Registrovaný uživatel
Zkus FB
Tam je to samej doktor a odborník. Hlavně přes covid
Registrovaný uživatel
Hmmm, Altmann, skúsim v laickou formou : máte nejaké hodnoverné výsledky od neurologa, pripadne cievne vyšetrenie? Beh na dlhú trať.
Nakoniec téma mimo tohto fóra... 😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Doplním úvahu: skúste vyhľadať lekára ktorý má doplnkové vzdelanie na lekárskej fakulte v Číne atestáciu napr. akupunktúra/ odborne písané je to trochu inak. (odporúčam pre vlastnú skúsenosť , pred 27 rokmi som odmietol operáciu chrbtice z dôvodu úspešnosti 50/50%) a chodím stále . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmane, myslím že jde o krevní oběh, z mojí zkušenosti, nízký tlak, Deda měl zase ucpané cévy ale určitě příčin může být víc, třeba i stres. Mě pomohlo omezit cigarety popřípadě si zacvičit, možná by pomohla i masáž chodidel nebo nějaká mast zlepšující cirkulaci krve třeba s chilli. Míval jsem ledové nohy i ruce a přesto se mi hodně potili, omezil jsem kouření, zlepšil pohyb a už to nemívam.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové, pojem Ledové nohy, unáte ten výraz nebo nedejbože to někdo máte? ,

https://www.ireceptar.cz/zdravi/studene-nohy-30000217.html
Registrovaný uživatel
Ráno jsem dostal třetí dávku na covid,
zatím hodinky jdou, telefon funguje a nic kovového na mne nedrží :P
Registrovaný uživatel
Držím ti palce turtle... 👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann napsal
Pánové, pojem Ledové nohy, unáte ten výraz nebo nedejbože to někdo máte? Hledám radu, Když lékaři tutu :roll: dg.řeknu, koukají jak hlupáci. Vzácně se váže s neuropatii. Já jen, pokud jste to nekdo slyšel. Hledám pomoc u laiků neb lékaři mi nepomohou. :shock:

Zkuste ohřátou Vincentku. Vlažnou-teplou, ne vařící.
Moderátor
Altmanne zkuste L-arginin, aminokyselina výborná na roztaženi cév, tim následně prokrvení.. Zvyšte příjem vitamínů b12 a železa... Nejlépe játra, červené maso, vejce..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1