Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Jo a navíc to je genderově, politicky a společensky nekorektní, rasistické a feminofóbní! ;)


😃

Na svoju obhajobu uvádzam, príspevok som vkladal klaciac na jednom kolene... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Otravnykomar napsal
Tyhle boomersky rádoby vtipy, grofiku člověče, doba je jinde, tomuhle už se nesmějí ani burani z lesa.


čoveče, měl jsem napsaný "šovinistickej boomer joke"...ale pak jsem to smázl :D


:lol: :lol: Grofiku, mas ty nejakou pani Grofikovou?
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 22. 10. 2021, 8:22. »
Registrovaný uživatel
Samozrejme mám, ale Pani má ešte cca. 2 roky do dôchodku...
Prečo sa pýtaš Komár, nebodaj chceš meniť? 🙄😳😊
Cece nemenim, výchova bol dlhodobý proces. 😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Samozrejme mám, ale Pani má ešte cca. 2 roky do dôchodku...
Prečo sa pýtaš Komár, nebodaj chceš meniť? 🙄😳😊
Cece nemenim, výchova bol dlhodobý proces. 😃

Nedavno jsi tu psal:
"Moja starosť je staré vínko a mladá baba..."
Co na to pani Grofikova?
:)
Moderátor
Tezke jednani s Piraty, kdyz maji vic nazoru nez clenu, zadna stranicka disciplina, zadna autorita vedeni, kazdy se vyjadruje ke vsemu, jen komplikuji vyjednavani o vlade, bez nich by to bylo jednodussi, bohuzel (a to jsem jim dost fandil, ale volil SPOLU). Ten jejich model piratskeho fora zjevne nefunguje:
"Šok z volebního fiaska proto otevřel na pirátském fóru diskuzi, zda Piráti raději nemají jít do opozice."
"vyjednavači Pirátů neustále mění svá stanoviska"
Viz
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odchod-piratu-do-opozice-podle-dohody-by-do-vlady-nesmel-ani-stan-178556#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=295DC3hA3tc-202110221022&dop_id=178556&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
numismat napsal
grofik napsal
Samozrejme mám, ale Pani má ešte cca. 2 roky do dôchodku...
Prečo sa pýtaš Komár, nebodaj chceš meniť? 🙄😳😊
Cece nemenim, výchova bol dlhodobý proces. 😃

Nedavno jsi tu psal:
"Moja starosť je staré vínko a mladá baba..."
Co na to pani Grofikova?
:)


Poznáš to, čo oči nevidia srdce nebolí... 👍😊
Nakoniec pokiaľ zachovás dekorum a nenútis manželku nech vyprava, že je tvoja sestra... 🤭
Sme len ľudia s nerestami...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 22. 10. 2021, 12:00. »
Moderátor
Předvolební koalice nikdy více, numismate.. . :) vždyť to bylo více méně jasné už od začátku, že se budou rvát o koryta ve sněmovně a to je teprve začátek.
Uvidíme jak to bude klapat dál, další pofiderné koalici co si říkaj Spolu..počítám Topka s odeesakáma vs. Křesťané Hmm.. to bude také problém.. Nakonec v tý sněmovně se neshodnou na ničem.. :lol:
Škoda kdyby byl Zeman co bývál, poslal by všechny to kelu, pofiderna seskupení a outsidery s minulých voleb..
Moderátor
grofik napsal
numismat napsal
grofik napsal
Samozrejme mám, ale Pani má ešte cca. 2 roky do dôchodku...
Prečo sa pýtaš Komár, nebodaj chceš meniť? 🙄😳😊
Cece nemenim, výchova bol dlhodobý proces. 😃

Nedavno jsi tu psal:
"Moja starosť je staré vínko a mladá baba..."
Co na to pani Grofikova?
:)


Poznáš to, čo oči nevidia srdce nebolí... 👍😊
Nakoniec pokiaľ zachovás dekorum a nenútis manželku nech vyprava, že je tvoja sestra... 🤭
Sme len ľudia s nerestami...

Rozumim :)
Moderátor
barbar napsal
Předvolební koalice nikdy více, numismate.. . :) vždyť to bylo více méně jasné už od začátku, že se budou rvát o koryta ve sněmovně a to je teprve začátek.
Uvidíme jak to bude klapat dál, další pofiderné koalici co si říkaj Spolu..počítám Topka s odeesakáma vs. Křesťané Hmm.. to bude také problém.. Nakonec v tý sněmovně se neshodnou na ničem.. :lol:
Škoda kdyby byl Zeman co bývál, poslal by všechny to kelu, pofiderna seskupení a outsidery s minulých voleb..

Za me po mnoha letech velka spokojenost s vysledkem voleb a soucasnou situaci, koalice odstavily Babise a Zeman by to jen komplikoval.
Moderátor
numismat napsal
barbar napsal
Předvolební koalice nikdy více, numismate.. . :) vždyť to bylo více méně jasné už od začátku, že se budou rvát o koryta ve sněmovně a to je teprve začátek.
Uvidíme jak to bude klapat dál, další pofiderné koalici co si říkaj Spolu..počítám Topka s odeesakáma vs. Křesťané Hmm.. to bude také problém.. Nakonec v tý sněmovně se neshodnou na ničem.. :lol:
Škoda kdyby byl Zeman co bývál, poslal by všechny to kelu, pofiderna seskupení a outsidery s minulých voleb..

Za me po mnoha letech velka spokojenost s vysledkem voleb a soucasnou situaci, koalice odstavily Babise a Zeman by to jen komplikoval.


Uvidíme co ukáže čas..
Registrovaný uživatel
numismat napsal
...odstavily Babise a Zeman by to jen komplikoval.

Moje tušení je že senát odhlasuje článek 66 a těsně před tím než ho odhlasuje sněmovna, přivezou Zemana a ten bude hrozit holí. ;)
Registrovaný uživatel
Ještě se mohou koalice rozhádat a Babiš udělá vládu s SPD a černoprdelníkama :D
Moderátor
turtleoverhead napsal
Ještě se mohou koalice rozhádat a Babiš udělá vládu s SPD a černoprdelníkama :D

Snad nebude tak zle.
Registrovaný uživatel
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/vyrostou-v-kraji-male-modularni-jaderne-reaktory-cesko-s-nimi-pocita-20211021.html

"Odborníci se shodli, že výhodami SMR jsou zejména bezemisní produkce energií a šetrnost k životnímu prostředí, provozní flexibilita (kombinovaná výroba elektřiny a tepla, služby výkonové rovnováhy pro ČEPS, produkce vodíku apod.), bezpečnost dodávek a ekonomická konkurenceschopnost. Moduly lze sestavovat do jednotek vyššího instalovaného výkonu."

Konečně perspektivní projekt, ne ty ostatní 'zelené' fantasmagorie...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Samozrejme mám, ale Pani má ešte cca. 2 roky do dôchodku...
Prečo sa pýtaš Komár, nebodaj chceš meniť? 🙄😳😊
Cece nemenim, výchova bol dlhodobý proces. 😃

Jenom tak me to zajimalo. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
numismat napsal
...odstavily Babise a Zeman by to jen komplikoval.

Moje tušení je že senát odhlasuje článek 66 a těsně před tím než ho odhlasuje sněmovna, přivezou Zemana a ten bude hrozit holí. ;)

Uplne ho vidim jak vyhruzne mava holí nad hlavou zatim co ho Ovcacek tlaci na kriplkare :lol: To bude scenerie hodna Hrabala
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/vyrostou-v-kraji-male-modularni-jaderne-reaktory-cesko-s-nimi-pocita-20211021.html

"Odborníci se shodli, že výhodami SMR jsou zejména bezemisní produkce energií a šetrnost k životnímu prostředí, provozní flexibilita (kombinovaná výroba elektřiny a tepla, služby výkonové rovnováhy pro ČEPS, produkce vodíku apod.), bezpečnost dodávek a ekonomická konkurenceschopnost. Moduly lze sestavovat do jednotek vyššího instalovaného výkonu."

Konečně perspektivní projekt, ne ty ostatní 'zelené' fantasmagorie...

Jenom to ne, potrebujeme poradny jaderny reaktor za ktery ponese zodpovednost stat, hoodne malych jadernych reaktoru, to zase bude cesta pro podvody, tunelovani a vis jak to u nas chodi, na vsem se trosku ukradne, trosku usetri na materialu a trosku ojebe kvalita, nehlede na to ze to postavi firma neciho kamarada, nebo si na to rovnou par kluku ze snemovny firmu zalozi, a nez to bouchne poslou ji do bankrotu, stat to prevezme a budeme sazet ve kterem kraji to bouchne prvni :-D Bohemia Fallout
Registrovaný uživatel
Budúcnosť je thoriových jadrových reaktoroch a studenej fúzii.
Druhú verziu ešte nepustia na svetlo sveta hoci vo výskume sú hodne, hodne ďaleko... :?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hoši jak to vypadá s tou naší vládou? Nestíhám,jsem buď v práci,nebo spím :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
Hoši jak to vypadá s tou naší vládou? Nestíhám,jsem buď v práci,nebo spím :D


Podľa mňa vynikajúco, určite nás dobehneme a nebojím sa napísať aj rýchlo predbehnete... 😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
kato napsal
Hoši jak to vypadá s tou naší vládou? Nestíhám,jsem buď v práci,nebo spím :D


Podľa mňa vynikajúco, určite nás dobehneme a nebojím sa napísať aj rýchlo predbehnete... 😃

A to jako v čem konkrétně?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Budúcnosť je thoriových jadrových reaktoroch a studenej fúzii.
Druhú verziu ešte nepustia na svetlo sveta hoci vo výskume sú hodne, hodne ďaleko... :?


doufám, že ti reportuji pravidelně :D
Registrovaný uživatel
V priateľskom portfóliu sa nájde nejaký človek čo tomu rozumie trochu viac ako tvoj úškrn... 🤭😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Budúcnosť je thoriových jadrových reaktoroch a studenej fúzii.
Druhú verziu ešte nepustia na svetlo sveta hoci vo výskume sú hodne, hodne ďaleko... :?

Máš recht, nacisti jedou na odvrácený straně Měsíce fúzi už od 40 let
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Budúcnosť je thoriových jadrových reaktoroch a studenej fúzii.
Druhú verziu ešte nepustia na svetlo sveta hoci vo výskume sú hodne, hodne ďaleko... :?

Máš recht, nacisti jedou na odvrácený straně Měsíce fúzi už od 40 let


To je možné pokiaľ to tvrdíš, ja len viem, že víťazi si vedcov rozobrali ako teplé rožky... 😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1