Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Za pivo cokoliv...

Četl jsem už ráno

https://www.idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/malirstvi-sberatelstvi-obrazy-aukce-reynek-mince.A211117_164049_vytvarne-umeni_vapo&h=24EA183393B56C80FBAA1BCAC40BEEF4
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Prezident, který rozumí své funkci ví co dělá, není jen prezentační a neschopnou loutkou, jak dnes v mnoha zemích i v minulosti u nás bývá a bývalo ....

rozuměl, věděl co dělá, vědomě zrazoval vlast a obyvatelstvo a zneužíval svůj úřad, dnes už asi ani neví kde je. Zeman je a byl loutka, bohužel ne moc prezentační 😆 Ámen



Komáre proboha kde žiješ, nejsme v době tvrdé totality :)
Trocha silná slova, zrazoval vlast, zneužití úřadu atd.. Čeče mluviš, respektive píšeš jako tvrdý funkcionář s 50 let minulého století..
Hergot ja pořád nechápu, opravdu je vidět, jak někteří trpí těžkou paranoiou s bolševiku natolik, že v podstatě se chovají jako kování totální funkcionáři ;)

Asi jo, ja uz na tu politiku a covid uplne dlabu. Je to unavujici a resi se to vsude porad dokola. Temer s kazdym klientem ktery prijde, prijde i tema covid, nastesti chodi vetsina neznyho pohlavi takze politika ne, tu zase resim na navsteve s otcem, tchanem, hned to utinam, je to fakt unavny. A tady je to taky porad dokola, covid pluralita vaxeri proti antivaxerum dokolecka do zblbnuti. Facebook uplny peklo. Tam uz chodim jen prodavat a kupovat mince. Radsi se budu bavit o pocasi.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Za pivo cokoliv...

Četl jsem už ráno

https://www.idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/malirstvi-sberatelstvi-obrazy-aukce-reynek-mince.A211117_164049_vytvarne-umeni_vapo&h=24EA183393B56C80FBAA1BCAC40BEEF4

Diky, shodou okolnosti mam od Golcovi tvrze jeden plansky 3 krejcar, budu si to k nemu muset poznamenat. :-D
Moderátor
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Prezident, který rozumí své funkci ví co dělá, není jen prezentační a neschopnou loutkou, jak dnes v mnoha zemích i v minulosti u nás bývá a bývalo ....

rozuměl, věděl co dělá, vědomě zrazoval vlast a obyvatelstvo a zneužíval svůj úřad, dnes už asi ani neví kde je. Zeman je a byl loutka, bohužel ne moc prezentační 😆 Ámen



Komáre proboha kde žiješ, nejsme v době tvrdé totality :)
Trocha silná slova, zrazoval vlast, zneužití úřadu atd.. Čeče mluviš, respektive píšeš jako tvrdý funkcionář s 50 let minulého století..
Hergot ja pořád nechápu, opravdu je vidět, jak někteří trpí těžkou paranoiou s bolševiku natolik, že v podstatě se chovají jako kování totální funkcionáři ;)

Asi jo, ja uz na tu politiku a covid uplne dlabu. Je to unavujici a resi se to vsude porad dokola. Temer s kazdym klientem ktery prijde, prijde i tema covid, nastesti chodi vetsina neznyho pohlavi takze politika ne, tu zase resim na navsteve s otcem, tchanem, hned to utinam, je to fakt unavny. A tady je to taky porad dokola, covid pluralita vaxeri proti antivaxerum dokolecka do zblbnuti. Facebook uplny peklo. Tam uz chodim jen prodavat a kupovat mince. Radsi se budu bavit o pocasi.


Já to mám stejný, ty máš v práci alespoň to něžný pohlaví, já samý barbary.....
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 19. 11. 2021, 16:56. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Za pivo cokoliv...

Četl jsem už ráno

https://www.idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/malirstvi-sberatelstvi-obrazy-aukce-reynek-mince.A211117_164049_vytvarne-umeni_vapo&h=24EA183393B56C80FBAA1BCAC40BEEF4

Diky, shodou okolnosti mam od Golcovi tvrze jeden plansky 3 krejcar, budu si to k nemu muset poznamenat. :-D



2013 jsem od nich kupoval 3 krejcar..rozleštěnej jako prase, nafocenej, aby to nešlo poznat... hned jsem si je zařadil na blacklist. Pamatuju si to dodnes, právě díky divnýmu nicku (Goltzova_tvrz)
Registrovaný uživatel
Ale tvrz je to naozaj pekná, takú by som aj ja chcel. Neviem, či mala takúto fasádu, keď sme tam s chalanmi tuto z fóra boli.
Registrovaný uživatel
https://cs.wikipedia.org/wiki/Gol%C4%8D%C5%AFv_Jen%C3%ADkov_(tvrz)#Historie
Smolné nosy na baráku len tak niekto nemá. :D
Registrovaný uživatel
Moc to teda jako tvrz nevypadá :)
Registrovaný uživatel
Taká menšia vesnická tvrzka. Ideálne. :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Za pivo cokoliv...

Četl jsem už ráno

https://www.idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/malirstvi-sberatelstvi-obrazy-aukce-reynek-mince.A211117_164049_vytvarne-umeni_vapo&h=24EA183393B56C80FBAA1BCAC40BEEF4

Diky, shodou okolnosti mam od Golcovi tvrze jeden plansky 3 krejcar, budu si to k nemu muset poznamenat. :-D



2013 jsem od nich kupoval 3 krejcar..rozleštěnej jako prase, nafocenej, aby to nešlo poznat... hned jsem si je zařadil na blacklist. Pamatuju si to dodnes, právě díky divnýmu nicku (Goltzova_tvrz)

Tak to jsme na tom s nakupem u nich dost podobne, jediny vylesteny 3kr ktery jsem mel na platu. Byl jsem se mrknout a dokonce uz ho ani nemam. Nekdy letos jsem ho vymenil za lepsi. Ale pripomnelo mi to casy kdy se prumerny plansky 3kr nechal koupit za 12 13 stovek a fakt pekny do 4 tisic. Jo kde ty casy jsou :-D
Registrovaný uživatel
Asi to byla jejich praxe, vše vyleštit(zničit) a prezentovat jako špičkovej stav. Taky jsem ho hned se ztrátou pustil a sehnal lepší.
Šliků mám stranou pár v pěknejch stavech.
Registrovaný uživatel
Valdštejni šli taky skokově nahoru...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Já to mám stejný, ty máš v práci alespoň to něžný pohlaví, já samý barbary.....

No ted to jsou samy vanocni grupy deti a rodicu :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Valdštejni šli taky skokově nahoru...

Valdstejni byli vzdycky drazsi nez Slikove a ted lezou nahoru stejnee jako vse ostatni, ne li vic. Vzdycky jsem si rikal ze si nasetrim pade na pekny plansky tolar a dnes stoji 3x tolik. Posli mi na IG Sliky kdyz se ti bude chtit, rad se mrknu co schovavas, taky neco predvedu ,.)
Registrovaný uživatel
Jestli si vzpomenu, nemám je u sebe. Odpočívaj s Valdštejnama v úschově. :)
Moderátor
sigur napsal
https://cs.wikipedia.org/wiki/Gol%C4%8D%C5%AFv_Jen%C3%ADkov_(tvrz)#Historie
Smolné nosy na baráku len tak niekto nemá. :D

Voni to ohodili, upravili?
Moderátor
barbar napsal
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Prezident, který rozumí své funkci ví co dělá, není jen prezentační a neschopnou loutkou, jak dnes v mnoha zemích i v minulosti u nás bývá a bývalo ....

rozuměl, věděl co dělá, vědomě zrazoval vlast a obyvatelstvo a zneužíval svůj úřad, dnes už asi ani neví kde je. Zeman je a byl loutka, bohužel ne moc prezentační 😆 Ámen



Komáre proboha kde žiješ, nejsme v době tvrdé totality :)
Trocha silná slova, zrazoval vlast, zneužití úřadu atd.. Čeče mluviš, respektive píšeš jako tvrdý funkcionář s 50 let minulého století..
Hergot ja pořád nechápu, opravdu je vidět, jak někteří trpí těžkou paranoiou s bolševiku natolik, že v podstatě se chovají jako kování totální funkcionáři ;)

Úřad teda zneužívá nadmíru a ty jeho chůvy desetinásobně.

A ano, párkrát mu to prošlo, ale už je docela možné, že se z něj (Fiala a spol.) neposerou. Jestli je kandidát protiizraelský (což myslím není, aspoň ne v tom smyslu jak to asi někteří nadhazují) nebo propalestinský (možná je, na druhou stranu setrvalá občanská válka v Izraeli asi není optimální, byť zřejmě mnohým Židům vyhovuje) asi není to nejpodstatnější. Slepice kvůlivá temu nést nepřestanou. Ale izraelsko-palestinské nevztahy jsou složitý problém a nemyslím si, že má cenu to tady řešit. Snad jen tolik, že Izrael dělá jen málo pro to, aby byl klid.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 19. 11. 2021, 20:08. »
Moderátor
Paul napsal
Jestli si vzpomenu, nemám je u sebe. Odpočívaj s Valdštejnama v úschově. :)


Na ty valdštejny bych se rád kouknul...
Registrovaný uživatel
Mám jenom groše(3 kr)... ale pěkný stavy. Žádný tolary.
Registrovaný uživatel
Taky jedu jen 3krejcary a Valdštejna nemám žádného :-/
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
. Jestli je kandidát protiizraelský (což myslím není, aspoň ne v tom smyslu jak to asi někteří nadhazují) nebo propalestinský .

Přečti si toto:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koho-Zeman-odmita-Teroriste-Zla-svedectvi-Jde-o-Piraty-683970
Registrovaný uživatel
Parlamentní listy jsou jako aeronety a sputniky.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Taky jedu jen 3krejcary a Valdštejna nemám žádného :-/


Pamatuju je za trojku..teď už lezou k 7-8
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Parlamentní listy jsou jako aeronety a sputniky.

Hloupý argument.
Je dobré sledovat zprávy z obou stran ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
. Jestli je kandidát protiizraelský (což myslím není, aspoň ne v tom smyslu jak to asi někteří nadhazují) nebo propalestinský .

Přečti si toto:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koho-Zeman-odmita-Teroriste-Zla-svedectvi-Jde-o-Piraty-683970

Velvyslanectví v Jeruzalémě je za současného stavu věcí provokace. A dál tak úplně nechápu co je na tom extra protiizraelského - ostatně, naše tradiční přátelství s Izraelem se projevovalo i tím, že jsme u nás ty Palestince cvičili - a nebylo to na Spartakiádu. To jen tak na okraj.
Nehledě k tomu, že úmyslem a záměrem OSN bylo, aby vznikly dva státy - Izrael a Palestina, které by byly nuceny kooperovat. Izraelci obsadili celé území a Palestinci neměli důvod spolupracovat. A od té doby se to furt vleče. Nehledě k těm židovským osadám, které tam provokativně staví. Nevím, jestli pozemky nepatří nikomu nebo je prostě zabaví?
No, až si tady začnou své osady, bez povolení, stavět Číňani, taky nebudeme spokojeni. Rusi si tu vesele zase dělají co chcó. Tolik paralela.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1