Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
turtleoverhead napsal
zuzi napsal
http://svobodnenoviny.eu/sef-kliniky-v-chemnitzu-spachal-sebevrazdu-a-napsal-vakcina-proti-covidu-19-je-genocida/

Lidé kteří šíří tyto bludy by potřebovyli dostat covid


Nebo by se měli aspoň nějakou dobu starat o pacienty s COVIDem v nemocnici, klidně "jen" o ty neočkované (protože těch ja naprostá většina)
A vidět jak jim je a užít si jaké to je o ně pečovat.
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 25. 11. 2021, 13:18. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
zuzi napsal
http://svobodnenoviny.eu/sef-kliniky-v-chemnitzu-spachal-sebevrazdu-a-napsal-vakcina-proti-covidu-19-je-genocida/

Lidé kteří šíří tyto bludy by potřebovyli dostat covid
:evil:
"However, the claims made by social media users are not based in fact."
https://www.reuters.com/article/factcheck-coronavirus-germany-idUSL1N2SF2DI

Nejhorsi je ze tyhle weby a mnoho dalsich jsou zbrani s jedinym umyslem a dezolati je sdili a siri bez uvedomeni toho co a pro koho delaji. klinul jsem na to checknul homepage a bylo jasno. "blici smajlik"
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mě v zaměstnání šéfová učí dívat se na vše pozitivně, takže když to zhodnotím z tohoto úhlu pohledu, tak je Covid vlastně velmi užitečný nástroj k tomu, jak zbavit lidstvo pablbů a idiotů - zkrátka přirozeně na svou blbost vymřou (vulgárně řečeno vychcípají).

Takže doufám, že to zdravotníci ještě chvíli vydrží, než dementní část lidské populace buď vylítne komínem, nebo prozře.
Registrovaný uživatel
Ať už očkování funguje nebo ne, těch oficiálních lží, ideologické masírky a zkreslených statistik okolo bylo příliš. Tohle naši vládní hoši s neomezeným přístupem do médií fakt nezvládli.
Moderátor
elsky napsal
Ať už očkování funguje nebo ne, těch oficiálních lží, ideologické masírky a zkreslených statistik okolo bylo příliš. Tohle naši vládní hoši s neomezeným přístupem do médií fakt nezvládli.

Okolo čeho? Očkování?
Nějaký konkrétní příklad?
Registrovaný uživatel
jacx napsal
elsky napsal
Ať už očkování funguje nebo ne, těch oficiálních lží, ideologické masírky a zkreslených statistik okolo bylo příliš. Tohle naši vládní hoši s neomezeným přístupem do médií fakt nezvládli.

Okolo čeho? Očkování?
Nějaký konkrétní příklad?

Taky bych nějaký rád slyšel :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Mě v zaměstnání šéfová učí dívat se na vše pozitivně, takže když to zhodnotím z tohoto úhlu pohledu, tak je Covid vlastně velmi užitečný nástroj k tomu, jak zbavit lidstvo pablbů a idiotů - zkrátka přirozeně na svou blbost vymřou (vulgárně řečeno vychcípají).

Takže doufám, že to zdravotníci ještě chvíli vydrží, než dementní část lidské populace buď vylítne komínem, nebo prozře.

Člověk by si měl umět ve všem najít to dobrý, jen nevím jestli zrovna tohle je to dobrý ;)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
kacuro napsal
Mě v zaměstnání šéfová učí dívat se na vše pozitivně, takže když to zhodnotím z tohoto úhlu pohledu, tak je Covid vlastně velmi užitečný nástroj k tomu, jak zbavit lidstvo pablbů a idiotů - zkrátka přirozeně na svou blbost vymřou (vulgárně řečeno vychcípají).

Takže doufám, že to zdravotníci ještě chvíli vydrží, než dementní část lidské populace buď vylítne komínem, nebo prozře.


Odolní to zvládnou.. .. Na dveře klepe ještě zakeřnějsi koronavir mutované ptačí chřipky.. Experti se obávají další pandemie s mnohem větší úmrtnosti než kovid 19.Tak už se nemůžu dočkat jak zákeřný vir bude, další možnost jak z ocelit imunitní systém, bez potřeby očkování..
Starším a slabším bohužel bude potřeba dalších,, kvalitních,, vakcin..
Mladým a zdatný tak maximálně vakcíny do hlavy, né do ramene jako aktuálně v případě covid-19 ať jim to víc pálí..
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Člověk by si měl umět ve všem najít to dobrý, jen nevím jestli zrovna tohle je to dobrý ;)


Sakryš, a já se tak snažil byl pozitivní, neříkej mi, že se mi to zase nepovedlo :lol:
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
turtleoverhead napsal
zuzi napsal
http://svobodnenoviny.eu/sef-kliniky-v-chemnitzu-spachal-sebevrazdu-a-napsal-vakcina-proti-covidu-19-je-genocida/

Lidé kteří šíří tyto bludy by potřebovyli dostat covid
:evil:
"However, the claims made by social media users are not based in fact."
https://www.reuters.com/article/factcheck-coronavirus-germany-idUSL1N2SF2DI

Nejhorsi je ze tyhle weby a mnoho dalsich jsou zbrani s jedinym umyslem a dezolati je sdili a siri bez uvedomeni toho co a pro koho delaji. klinul jsem na to checknul homepage a bylo jasno. "blici smajlik"

Veru tak dezoláti,covid tu už bude stále,ako chripka a iné.Treba sa s tým naučiť žiť,iné nám neostáva a nie len strašiť.
Registrovaný uživatel
jacx napsal
elsky napsal
Ať už očkování funguje nebo ne, těch oficiálních lží, ideologické masírky a zkreslených statistik okolo bylo příliš. Tohle naši vládní hoši s neomezeným přístupem do médií fakt nezvládli.

Okolo čeho? Očkování?
Nějaký konkrétní příklad?


Jak tady někdo psal, zažili jsme to všichni: Nemůžete se nakazit. Můžete, ale bezpříznakově. Můžete, ale nebudete mít vážný průběh. Teď jsme na variantě "Očkovaných je na JIPkách méně :D

To je přímá výroba odpůrců očkování z míst nejvyšších. Jsem toho příkladem, na třetí dávku mě hned tak nedostanou.
Moderátor
Je to nic neš prašivá politika. Nová vláda se překvapivě vyjadřuje ke kovid jinak, rozumě a stará vláda dost radikálně, bez ohledu na ekonomické důsledky i negativní účinek na samotnou pandemii..
Nedokáži pochopit proč se určitá věková populace starších , včetně slabých a nemocných neočkuje povinně, právě pro odlehčení a správnou funkci nemocnic... A mladí, zdraví, kteří v očkování mohou být svobodní, nefungují normálně bez nátlaku a omezení...
,, Pro boha,, kdo bude financovat chod státu, když se tak hloupě omezuje...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 14:52. »
Registrovaný uživatel
elsky napsal
, na třetí dávku mě hned tak nedostanou.

...a tím je pěkně vytrestáš ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
,
Nedokáži pochopit proč se určitá věková populace starších , včetně slabých a nemocných neočkuje povinně,,

Možná ze stejně hloupých důvodů jako ty ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
,
Nedokáži pochopit proč se určitá věková populace starších , včetně slabých a nemocných neočkuje povinně,,

Možná ze stejně hloupých důvodů jako ty ;)


Proč bych se měl očkovat, proč? ... Mladí a zdraví ve špitalech neleží...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
elsky napsal
, na třetí dávku mě hned tak nedostanou.

...a tím je pěkně vytrestáš ;)


To samozřejmě ne, ale když mně po očkování nebylo dva dny dobře a teď vidím, že to bylo v podstatě k hov.u, protože se tím všechno jenom prodlužuje, tak co s tím..
Registrovaný uživatel
...mladí,zdraví a krásní v nemocnicích neleží..tam leží jenom staří,nemocní a škaredí... :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Proč bych se měl očkovat, proč? ... Mladí a zdraví ve špitalech neleží...

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mladi-lide-nemoc-koronavirus-tezky-prubeh-nemocnice-rocniky.A210226_163629_domaci_vank
;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Proč bych se měl očkovat, proč? ... Mladí a zdraví ve špitalech neleží...

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mladi-lide-nemoc-koronavirus-tezky-prubeh-nemocnice-rocniky.A210226_163629_domaci_vank
;)


Mohu potvrdit.

barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Nedokáži pochopit proč se určitá věková populace starších , včetně slabých a nemocných neočkuje povinně,,

Možná ze stejně hloupých důvodů jako ty ;)


Proč bych se měl očkovat, proč? ... Mladí a zdraví ve špitalech neleží...


Leží. Nikoliv většinově, ale leží - včetně nejtěžších průběhů.
A v naprosté většině jsou pacienti hospitalizovaní pro COVID19 neočkovaní - u nás 85% a více.
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 25. 11. 2021, 15:17. »
Registrovaný uživatel
Já bych je nechal hradit část léčby a bylo by. Samozřejmě ti silní můžou léčbu odmítnout :-)
Moderátor
Psal jsem mladí a zdraví.. Ano leží,, hrstka,, mladých, ale s přidruženými a chronickymi nemocemi jako cukrovka, obezita, astma atd. Samozřejmě ti všichni by se měli se svými zdravotními potížemi na základě doporučení svého lékaře logicky očkovat .. Naopak znovu mladí a zdraví pokud nechtějí není potřeba.. Hlavní je zrušit veškeré omezení, zanechat pouze základní hygienické opatření....
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 15:28. »
Moderátor
A ještě dodám - k té menšině hospitalizovaných očkovaných pacientů. Obvykle se jedná o některou z následujících variant:
- pozitivně testován na COVID, ale důvod hospitalizace není COVID, nýbrž jiná choroba
- vyšší věk + delší časový odstup od poslední (druhé dávky)
- očkovací látka: jednorázová Janssen (Johnson & Johnson) nebo Astra Zeneca - ukázalo se že imunita po nich klesá rychleji než se očekávalo
- porucha imunity či jiné chronické onemocnění spojené s její poruchou (např. malignita)
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 25. 11. 2021, 15:29. »
Moderátor
barbar napsal
Psal jsem mladí a zdraví.. Jsou to mladí s přidruženými a chronickymi nemocemi jako cukrovka, obezita, astma atd. Samozřejmě ti všichni by se měli se svými zdravotními potížemi na základě doporučení svého lékaře logicky očkovat .. Naopak znovu mladí a zdraví pokud nechtějí není potřeba.. Hlavní je zrušit veškeré omezení, zanechat pouze základní hygienické opatření....


Ne všichni. I na mladé a zdravé už došlo.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/fakultni-nemocnice-lekar-petr-sklienka-covid-ockovani.A211124_638226_ostrava-zpravy_jog/foto/JOG8fa9f5_Vondrk.jpg


tohle je asi výmluvný..víc než názory, že očkování nefunguje, nebo že je ve špitálech očkovanejch hodně..atd.

Ale chápu, je to zmanipulovaná a doktor je lhář a statistika je upravená atd.
Moderátor
jacx napsal
barbar napsal
Psal jsem mladí a zdraví.. Jsou to mladí s přidruženými a chronickymi nemocemi jako cukrovka, obezita, astma atd. Samozřejmě ti všichni by se měli se svými zdravotními potížemi na základě doporučení svého lékaře logicky očkovat .. Naopak znovu mladí a zdraví pokud nechtějí není potřeba.. Hlavní je zrušit veškeré omezení, zanechat pouze základní hygienické opatření....


Ne všichni. I na mladé a zdravé už došlo.


Kriste pokud ano tak jsou to absolutně zanedbatelné vyjimky..
Pokud vím tak poslední případ úmrtí, byl 33 lety silně obézní muž..Tm se samozřejmě nechci nijak dotknou památky toho kluka..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 15:36. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1