Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Paul napsal
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/fakultni-nemocnice-lekar-petr-sklienka-covid-ockovani.A211124_638226_ostrava-zpravy_jog/foto/JOG8fa9f5_Vondrk.jpg


tohle je asi výmluvný..víc než názory, že očkování nefunguje, nebo že je ve špitálech očkovanejch hodně..atd.

Ale chápu, je to zmanipulovaná a doktor je lhář a statistika je upravená atd.


Tak, tak. V podstatě obdobná zkušenost z jiného, srovnatelného pracoviště.
Avšak jsou zde jiní, kteří tomu všemu rozumí lépe.
Moderátor
Paul napsal
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/fakultni-nemocnice-lekar-petr-sklienka-covid-ockovani.A211124_638226_ostrava-zpravy_jog/foto/JOG8fa9f5_Vondrk.jpg


tohle je asi výmluvný..víc než názory, že očkování nefunguje, nebo že je ve špitálech očkovanejch hodně..atd.

Ale chápu, je to zmanipulovaná a doktor je lhář a statistika je upravená atd.


Ano tohle jsou statistiky.. Jinak osobně jsem nikdy netvrdil, že očkování nefunguje, naopak... Problém je v histerii společnosti a následně vlády... Naštěstí nová vláda ma v plánu začít jinak,právě systému bez omezení a povinného očkování ohrožených osob, systému který jsem zde v minulosti avizoval x krát..
Je jasné, že mladí lékařský zdraví produktivní nemají být omezování... Děti už vůbec ne..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 15:45. »
Registrovaný uživatel
barbar ty se bojíš injekcí? však to je na půl hodinky a šance, že se dostaneš do špitálu je pak rovna nule...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Otravnykomar napsal
Člověk by si měl umět ve všem najít to dobrý, jen nevím jestli zrovna tohle je to dobrý ;)


Sakryš, a já se tak snažil byl pozitivní, neříkej mi, že se mi to zase nepovedlo :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: příště to bude lepší, musíš změnit feng shuei na pracovišti. ;)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
U těch mladejch a zdravejch si vzpomenu vždy na tohoto chytrolína.

https://www.super.cz/726180-hvezda-33-internetu-podlehla-koronaviru-fitness-trener-sledujicim-tvrdil-ze-virus-neexistuje-pak-se-sam-nakazil.html
Moderátor
Paul napsal
barbar ty se bojíš injekcí? však to je na půl hodinky a šance, že se dostaneš do špitálu je pak rovna nule...


:)
Samozřejmě nebojím.. Jen vím, že očkování prozatím nepotřebuji.. Třeba můj bratr se očkovat nechal vzhledem k jeho zdravotního stavu,podpořili jsme ho v tom, včetně mě.. Podpořil jsem svého i své rodiče i prarodiče v očekávání, naopak má žena se také nechce očkovat a podporuji jí, je mladá a zdravá tak nevím proč bych jí měl tlačit k očkování.. A pokud jde o děti, ani náhodou bych je nenechal očkovat, mám je zdravé a odolné, dokonce si prošli kovidem, bez jakékoliv známky, jen díky testům školy se na to přišlo..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
U těch mladejch a zdravejch si vzpomenu vždy na tohoto chytrolína.

https://www.super.cz/726180-hvezda-33-internetu-podlehla-koronaviru-fitness-trener-sledujicim-tvrdil-ze-virus-neexistuje-pak-se-sam-nakazil.html


To bude barbarova rodina
Registrovaný uživatel
No tak držím palce, abys očkování fakt nepotřeboval.. vypadá to, že s každou další mutací se do špitálu už může dostat kdokoliv..a pak je pozdě.
A přeci jem 40 let už "mládí" moc není :D
Moderátor
Paul napsal
U těch mladejch a zdravejch si vzpomenu vždy na tohoto chytrolína.

https://www.super.cz/726180-hvezda-33-internetu-podlehla-koronaviru-fitness-trener-sledujicim-tvrdil-ze-virus-neexistuje-pak-se-sam-nakazil.html


A ty víš co třeba bral, nebo jaký byl opravdu jeho zdravotní stav... Pokud ti něco říká jméno Tkadlčik, vysekany Mistr světa strongmen do 105kg.. Od malička na inzulínu cukrovkař jako,, prase,,kolik takových ohrožených fitnesaku je..
Registrovaný uživatel
Nejsem lékař a každej z nás může mít skrytou vadu..srdce apod. Ani nemusíš vědět.
Vakcín do mě našili už řadu (jako každýmu), jedna navíc mě nezabije. Přeočkování je oser, ale vypadá to, že budou i alternativy časem.

Zajímavý je to, že Česko / Slovensko jsou nejhorší na světě...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 25. 11. 2021, 16:12. »
Moderátor
Paul napsal
No tak držím palce, abys očkování fakt nepotřeboval.. vypadá to, že s každou další mutací se do špitálu už může dostat kdokoliv..a pak je pozdě.
A přeci jem 40 let už "mládí" moc není :D


Paule
40 je hovno věk.. Né snad ;)
Pravidelně chodím na lékařske prohlídky, krevní rozbor mám dle knižních tabulek, alespoň tvrdí lékař.. Cítím se skvěle, dokonce jsem byl x krát v přímém dlouhodobém kontaktu s nakaženyma, tak nechápu proč bych se měl očkovat a proč bych se měl omezovat, když tím neprospivam ani své rodině a v neposlední řadě ani své zemi.. Kolik takových je, věřím že většina v republice, včetně tebe..
Aktuálně jsme zase v omezeni nouzového stavu... Kdo bude makat na chod státu, když budeme pořád zavření...
Moderátor
Paul napsal
Nejsem lékař a každej z nás může mít skrytou vadu..srdce apod. Ani nemusíš vědět.
Vakcín do mě našili už řadu (jako každýmu), jedna navíc mě nezabije. Přeočkování je oser, ale vypadá to, že budou i alternativy časem.

Zajímavý je to, že Česko / Slovensko jsou nejhorší na světě...


Však ano, ale pokud jsme svým způsobem v onom,, neutralu,, (minimálně ohrožena skupina) tak by to měla být každého soukromá věc, zdali se nechat očkovat či ne.. My ty špitály rozhodně nezatěžujem, viz. Tvé tabulky..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 16:22. »
Moderátor
Zajímavý je to, že Česko / Slovensko jsou nejhorší na světě...


Ale pořád se to mění, jednou my, podruhé jiné země a naopak.. Záleží na mnoha faktorech včetně, sezóny, počasí..
Registrovaný uživatel
V zemích kolem nás je počasí stejný :) a to prvenství držíme celkově (nebo jedno z prvních míst) k počtu mrtvejch dlouhodobě.

I Itálie, kde to řádilo, má v přepočtu míň mrtvejch...Jsme daleko nejhorší v Evropě..ostatní země nesleduju.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 25. 11. 2021, 16:32. »
Moderátor
Paul napsal
V zemích kolem nás je počasí stejný :) a to prvenství držíme celkově (nebo jedno z prvních míst) k počtu mrtvejch dlouhodobě.


V létě o kovidu nebyla ani zmínka.. Další podstatný faktor je rozloha země.Koncentrace populace.. X fakturu, které ovlivňují promořeni.. Podstatou jsou statistiky hospitalizovanych a problém je přeplněnost špitálu.. Pozitivní bez příznaků houno statistika..
Registrovaný uživatel
Dle mrtvejch..to se nijak okecat nedá.
Moderátor
Paul napsal
Dle mrtvejch..to se nijak okecat nedá.


Paule jsme znovu u tématu očkování ohrožene populace, ktera je samozřejmě bez debat zásadní...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 25. 11. 2021, 16:46. »
Registrovaný uživatel
Barbare ty máš prostě výmluvu na jakýkoli argument, tak už to prostě přiznej že se bojíš pichule :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Nejsem lékař a každej z nás může mít skrytou vadu..srdce apod. Ani nemusíš vědět.
Vakcín do mě našili už řadu (jako každýmu), jedna navíc mě nezabije. Přeočkování je oser, ale vypadá to, že budou i alternativy časem.

Zajímavý je to, že Česko / Slovensko jsou nejhorší na světě...


Nojo, žije tady moc chytrých lidí :-D
Registrovaný uživatel
Lock mi je celkem u prdele, jedině co chci je nechat se na Vánoce ostříhat :-D
Registrovaný uživatel
Jen bych tu uvedl na pravou míru skutečnost, že kolega s nickem jacx je MUDr., čili je o těchto záležitostech informován z první ruky. On není ovlivněný sdělovacími prostředky, není důvod mu nevěřit!
Registrovaný uživatel
kacuro- to nám bystřejším dle vodítek a zájmenům došlo. :D
Lékaře lituju, jsou v tom zase. Na Vánoce koukat jak umíraj lidi...

Tak snad jen jacxovi hodně sil v první linii. :?
Registrovaný uživatel
Psal jsem to tomu ... však víš komu ;)
Registrovaný uživatel
Hmmm aj piloti sadajú do prototypov v prípade nepredvidanej závady majú však slušné poistenie... 😉😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
V zemích kolem nás je počasí stejný :) a to prvenství držíme celkově (nebo jedno z prvních míst) k počtu mrtvejch dlouhodobě.

I Itálie, kde to řádilo, má v přepočtu míň mrtvejch...Jsme daleko nejhorší v Evropě..ostatní země nesleduju.

V poctu mrtvych nas predbehlo Bulharsko a Madarsko, viz:
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1