Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://zeny.iprima.cz/astroclanky/narodili-jste-se-v-70-letech-pak-patrite-do-generace-nezavislych-lidi-s-velmi-bohatym-vnitrnim-zivotem?fbclid=IwAR33In2hYi1cv9bpVHlwHZK2f2faW_pShoHwVOgdRzRHaxgaEfusmmgU2rs

:-)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ještě jsou místa, například Severní Korea bere ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ještě jsou místa, například Severní Korea bere ;)


Nás dôchodcov zrejme ani tam nebudú chcieť. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
:(
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Podľa dátumu narodenia, kto tomu trochu rozumie vie lepšie profilovat človeka...

Každý den se na světě narodí 360000 lidí, znamená to že všichni mají stejný profil? :roll:


Nie.

A co dalsiho krome data narozeni tedy ma vliv na profil?
Registrovaný uživatel
Neviem, kto tu sledujete ME v hádzanej, ale čo Češi predviedli teraz s obhajcami zlata Španielmi, tak to klobú dolu. Chvíľami sa Španieli triasli o výsledok. ;)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Neviem, kto tu sledujete ME v hádzanej, ale čo Češi predviedli teraz s obhajcami zlata Španielmi, tak to klobú dolu. Chvíľami sa Španieli triasli o výsledok. ;)


Rukomet mě moc nebere
Registrovaný uživatel
numismat napsal
grofik napsal
:(
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Podľa dátumu narodenia, kto tomu trochu rozumie vie lepšie profilovat človeka...

Každý den se na světě narodí 360000 lidí, znamená to že všichni mají stejný profil? :roll:


Nie.

A co dalsiho krome data narozeni tedy ma vliv na profil?


Barva očí,hloubka vagíny,chápavý palec atd atd
Registrovaný uživatel
Kato napsal
Rukomet...


Dobré :D
Mňa zasa nohomet uspáva.
Ja som na tomto vyrástol. Dôkazom sú moje 4-krát vŕtané kolená (zaujímavé je, že vždy to bolo tesne po výročnou schôdzou CNS PG, takže po Kutnej Hore som vlastne hlavne kríval. :lol: Na svetovej ale hlavne európskej úrovni je to popiči šport. Ale bude to asi aj tou nostalgiou.
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 13. 1. 2022, 19:54. »
Registrovaný uživatel
numismat napsal
grofik napsal
:(
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Podľa dátumu narodenia, kto tomu trochu rozumie vie lepšie profilovat človeka...

Každý den se na světě narodí 360000 lidí, znamená to že všichni mají stejný profil? :roll:


Nie.

A co dalsiho krome data narozeni tedy ma vliv na profil?

Hodne faktorov, zjednodušene napísané na zemeguli máme cca 8miliard ľudí ani jeden nemá rovnaké odtlačky prstov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Kato napsal
Rukomet...


Dobré :D
Mňa zasa nohomet uspáva.
Ja som na tomto vyrástol. Dôkazom sú moje 4-krát vŕtané kolená. :lol: Na svetovej ale hlavne európskej úrovni je to popiči šport. Ale bude to asi aj tou nostalgiou.


nj každej má něco.Já jsem na fotbal.Hrál jsem ho od malinka až vlastně skoro doteďka. Výsledkem je artroza 3 stupně na pravým a druhýho na levým kotníku.Kolena taky nic moc :D :?
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja som na tomto vyrástol. Dôkazom sú moje 4-krát vŕtané kolená (zaujímavé je, že vždy to bolo tesne po výročnej schôdzi CNS PG, takže po Kutnej Hore som vlastne hlavne kríval). :lol:


Než som to doplnil, tak tu pribudli ďalšie príspevky, tak ešte raz... ;) Jo artróza, chondropatia a podobné chuťovky. ;)
Registrovaný uživatel
nj sportem ku zdraví
Registrovaný uživatel
Hmmm budeš mať peknú starobu Kato.
Nezávidím. 😒
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hmmm budeš mať peknú starobu Kato.
Nezávidím. 😒


Vím.Doktor mi taky říkal že mi to nezávidí :roll: :?
Moderátor
grofik napsal
numismat napsal
grofik napsal
:(
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Podľa dátumu narodenia, kto tomu trochu rozumie vie lepšie profilovat človeka...

Každý den se na světě narodí 360000 lidí, znamená to že všichni mají stejný profil? :roll:


Nie.

A co dalsiho krome data narozeni tedy ma vliv na profil?

Hodne faktorov, zjednodušene napísané na zemeguli máme cca 8miliard ľudí ani jeden nemá rovnaké odtlačky prstov.

Slo mi o to, jake dalsi konkretni udaje krome data narozeni jsou treba, aby bylo mozno (na dalku) profilovat cloveka.
Registrovaný uživatel
Kato napsal
nj sportem ku zdraví


Ale nakoniec budem možno chodiť aj na nohomet. Mladý chodil dlhé roky na atletiku a zrazu, že on by chcel skúsiť niečo iné. Napr. že futbalový brankár. Stihol iba posledné dva tréningy, než to covid zavrel. Btw. boli to jediné dva tréningy, kde nepadol žiadny gól. :lol:
Registrovaný uživatel
:x
numismat napsal
grofik napsal
numismat napsal
grofik napsal
:(
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Podľa dátumu narodenia, kto tomu trochu rozumie vie lepšie profilovat človeka...

Každý den se na světě narodí 360000 lidí, znamená to že všichni mají stejný profil? :roll:


Nie.

A co dalsiho krome data narozeni tedy ma vliv na profil?

Hodne faktorov, zjednodušene napísané na zemeguli máme cca 8miliard ľudí ani jeden nemá rovnaké odtlačky prstov.

Slo mi o to, jake dalsi konkretni udaje krome data narozeni jsou treba, aby bylo mozno (na dalku) profilovat cloveka.


Numismat, dobrá otázka, možno neskôr a cez súkromnú komunikáciu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Numismat, dobrá otázka, možno neskôr a cez súkromnú komunikáciu...

OK
Registrovaný uživatel
Kato napsal
sigur napsal
Kato napsal
Rukomet...


Dobré :D
Mňa zasa nohomet uspáva.
Ja som na tomto vyrástol. Dôkazom sú moje 4-krát vŕtané kolená. :lol: Na svetovej ale hlavne európskej úrovni je to popiči šport. Ale bude to asi aj tou nostalgiou.


nj každej má něco.Já jsem na fotbal.Hrál jsem ho od malinka až vlastně skoro doteďka. Výsledkem je artroza 3 stupně na pravým a druhýho na levým kotníku.Kolena taky nic moc :D :?


Ja robím trojboj... slovenský...
Beh do krčmy
Slovenská hádzaná
Orientačný beh domov

Občas ešte popri tom aj šerm...hodím šabľu...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
_______________
Registrovaný uživatel
Občas v nedeľu ráno tiež šermujem a trvá to niekedy až do poobedia. Tak ti brnknem, dáme súboj, na východ to v pohode stíham. :D
Registrovaný uživatel
Zvláštne, že človek hľadá hádzanú a algoritmus mu naservíruje rozchod Vémolu a tej našej "krásky"...
Registrovaný uživatel
https://www.heroine.cz/spolecnost/7065-laska-na-fakulte-seda-zona-vztahu-mezi-uciteli-a-studenty-je-tikajici-bomba

Citovat
"Z výzkumu tehdy vyplynulo, že 78 procent studentů či studentek se s nějakým typem sexuálního obtěžování na univerzitě setkalo, ale zároveň se ukázalo, že jen tři ze sta takové chování sami označili za sexuální obtěžování. „To indikovalo hluboké nepochopení toho, co všechno sexuální obtěžování zahrnuje.“"


Tenhle způsob myšlení se mi líbí, jak by asi podobná věc vypadala kdysi v Rudém právu?

Citovat
"Z výzkumu tehdy vyplynulo, že 78 procent dělníků či dělnic se s nějakým typem třídního boje na pracovišti setkalo, ale zároveň se ukázalo, že jen tři ze sta takové chování sami označili za třídní boj. „To indikovalo hluboké nepochopení toho, co všechno třídní boj zahrnuje.“"
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Odporúčam prečítať

https://zurnal.pravda.sk/neznama-historia/clanok/613183-legendarny-utek-z-leopoldova-preco-raichla-prirovnavaju-k-monte-christovi/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_vyber_redakcie

https://zurnal.pravda.sk/neznama-historia/clanok/613183-legendarny-utek-z-leopoldova-preco-raichla-prirovnavaju-k-monte-christovi/strana-2/
Registrovaný uživatel
Hmmm, Vlad nejaká štúdia o sexuálnej aktivite na univerzitách napr tretieho veku sa nenájde? 🙄😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 128 129 130 131 132 133 134 135 136 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1