Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
...zpravidla takový články vylezou s něžnějsiho pohlaví..


Toto nemôže byť náhoda. :D Kukaj, na akú myšlienku som práve narazil...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Sigure hlavně nemyslet. :mrgreen:

https://youtu.be/lLgrNveDjok
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Sigure hlavně nemyslet. :mrgreen:

Súhlasím, pretože myslieť znamená hovno vedieť. ;)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
barbar napsal
Sigure hlavně nemyslet. :mrgreen:

Súhlasím, pretože myslieť znamená hovno vedieť. ;)

Jeden myslel a posral se, druhej nemyslel a slap do toho :twisted:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/kazassky-prezident-naridil-zabijet-demonstranty-40383235#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=lu9u9rIMtbN-202201071130&dop_id=40383235&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Tam z toho maji pomalu obcanskou valku. Ty paradoxy, tady se pise ze zahranicni jednotky nezasahujou, na twiteru jsou zaznamy kde maji ruske jednotky strilet do demonstrantu. O tom kdo rika o kom co je a neni ani nemluvim. Zajimavy je taky vycet tech oslovenych vlad ktere prislibili pomoc, Rusko, Cina, Turecko Arménie, Bělorusko, Kyrgyzstán a Tádžikistán, vetsina zemi vylozene se vyznacujici svobodou a demokraticii :-O
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Jeden myslel a posral se, druhej nemyslel a slap do toho :twisted:

Ja to poznám ináč.
Jeden myslel a posral sa. Pretože myslel, že vydrží. :D
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/kazassky-prezident-naridil-zabijet-demonstranty-40383235#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=lu9u9rIMtbN-202201071130&dop_id=40383235&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Tam z toho maji pomalu obcanskou valku. Ty paradoxy, tady se pise ze zahranicni jednotky nezasahujou, na twiteru jsou zaznamy kde maji ruske jednotky strilet do demonstrantu. O tom kdo rika o kom co je a neni ani nemluvim. Zajimavy je taky vycet tech oslovenych vlad ktere prislibili pomoc, Rusko, Cina, Turecko Arménie, Bělorusko, Kyrgyzstán a Tádžikistán, vetsina zemi vylozene se vyznacujici svobodou a demokraticii :-O


Četl jsem dnes na forbesu, jestli se nepletu 10% ropy, krypta a 40%uranu atd... Tak pro rusa asi lepší cíl než ukrajina vlastně
Registrovaný uživatel
nerastné suroviny Kazachstanu

https://beliana.sav.sk/heslo/kazachstan
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kasym-Žomart Kemeluly Tokajev mluví o dvaceti tisících zahraničních teroristech kteří to celé začali. Docela tomu začínám věřit akorát zapoměli říct že byli z Ruska.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/kazassky-prezident-naridil-zabijet-demonstranty-40383235#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=lu9u9rIMtbN-202201071130&dop_id=40383235&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Tam z toho maji pomalu obcanskou valku. Ty paradoxy, tady se pise ze zahranicni jednotky nezasahujou, na twiteru jsou zaznamy kde maji ruske jednotky strilet do demonstrantu. O tom kdo rika o kom co je a neni ani nemluvim. Zajimavy je taky vycet tech oslovenych vlad ktere prislibili pomoc, Rusko, Cina, Turecko Arménie, Bělorusko, Kyrgyzstán a Tádžikistán, vetsina zemi vylozene se vyznacujici svobodou a demokraticii :-O

Preto by si mali brať príklad z blahobytom prekypujúcich krajín kde konečne zavládla demokracia a prosperita Sýria, Irak, Afganistan, Líbia, Ukrajina tam zavládla skutočná prosperita a všetci si dávajú žiadosť o azyl do týchto humanitárne zdemokratizovaných krajín kde je to zemský ráj to napohled alebo zastavme sa bratia ? :? Sranda musí byť aj je to skôr do plaču :(
Spravidla si mocenské chúťky odskáču obyčajní ľudia o tom to bolo a je :( :( :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Otravnej pošli záznamy z Twiteru kde Rusové střílej do Kazachů,já to nikde nevidím ,třeba mi to objasníš..... :?
Registrovaný uživatel
No však do Sýrie, Ukrajiny ani Afghánu Rusko moc demokracie nedoneslo.
Registrovaný uživatel
..Rusko nikam nevyváží demokracii ale na to jsem se neptal 8)
Registrovaný uživatel
ramires - To byla reakce na nick medo :D
Registrovaný uživatel
ok jsem rozjetej ;) :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
No však do Sýrie, Ukrajiny ani Afghánu Rusko moc demokracie nedoneslo.

Konečne to niekto pochopil, nikomu nejde o iných ale každému iba o svoje záujmy, je len otázkou ktorý z nich je ochotný viac rešpektovať záujmy vazalov, tak to bolo je a bude. :(
Registrovaný uživatel
Niečo od veci, ešte nejaká hodinka a prvá tohtoročná koconina je uvarená. ✌️👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ramires napsal
..Rusko nikam nevyváží demokracii ale na to jsem se neptal 8)

Rusko jen posílá vojáky (a/nebo rudé komisaře) na dovolenou, případně na bratrskou pomoc.
A z jakéhosi důvodu státy, které tak nějak o tu bratrskou pomoc nestojí, chtějí být raději členy NATO. Zřejmě ví proč. Teda krom části Čechů, kteří truchlí po Varšavské smlouvě.
Registrovaný uživatel
:x
Pavel_III napsal
ramires napsal
..Rusko nikam nevyváží demokracii ale na to jsem se neptal 8)

Rusko jen posílá vojáky (a/nebo rudé komisaře) na dovolenou, případně na bratrskou pomoc.
A z jakéhosi důvodu státy, které tak nějak o tu bratrskou pomoc nestojí, chtějí být raději členy NATO. Zřejmě ví proč. Teda krom části Čechů, kteří truchlí po Varšavské smlouvě.


PavelIII, Medo to napísal sofistikované, ale jasne... 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
:x
Pavel_III napsal
ramires napsal
..Rusko nikam nevyváží demokracii ale na to jsem se neptal 8)

Rusko jen posílá vojáky (a/nebo rudé komisaře) na dovolenou, případně na bratrskou pomoc.
A z jakéhosi důvodu státy, které tak nějak o tu bratrskou pomoc nestojí, chtějí být raději členy NATO. Zřejmě ví proč. Teda krom části Čechů, kteří truchlí po Varšavské smlouvě.


PavelIII, Medo to napísal sofistikované, ale jasne... 👍😊

Pro tebe je reagovani na ironii ironií, a doslova užití argumentů "ale tamti taky" sofistikovanou reakcí já bych to označil za takovou dětskou diskuzní kličku. Neřekl nic podstatného ale v podstatě to tak je. To už je jak u nás ve sněmovně.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Otravnej pošli záznamy z Twiteru kde Rusové střílej do Kazachů,já to nikde nevidím ,třeba mi to objasníš..... :?

Třeba v linku na článek je odkaz, všimni si že užívám slovni spojení "mají střílet"
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Četl jsem dnes na forbesu, jestli se nepletu 10% ropy, krypta a 40%uranu atd... Tak pro rusa asi lepší cíl než ukrajina vlastně

Čekal jsem nějaký děsivý zprávy, prognózy a další blbosti který s tím zase trošku zatresou a nic. Asi obrázek psa od Elona Muska má větší váhu než úbytek 10% těžby kdesi v poušti.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/celostatni-forum-piratu-volba-noveho-vedeni-bartos-michailidu-wagenknecht-witosz.A220108_034649_domaci_kop

piráti jsou jako Věci Veřejné..příští volby bude totální krach...a takhle pizda bude jejich hrobník...pochvala od komoušů je polibek smrti. Rádobyrebelování znakem nedospělosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/celostatni-forum-piratu-volba-noveho-vedeni-bartos-michailidu-wagenknecht-witosz.A220108_034649_domaci_kop

piráti jsou jako Věci Veřejné..příští volby bude totální krach...a takhle pizda bude jejich hrobník...pochvala od komoušů je polibek smrti. Rádobyrebelování znakem nedospělosti.

Pořád bych tam rád viděl Bartoše nebo Wagenknechta. Ta holčina je úplně naivní, přece ji musí dojít že pokud se tady bude veřejně hlásit ke komunistům politicky se zabije a pirátům tím nepřispěje a to může hlásit sebevzletnejsi principy a původní Marxovo myšlenky. :roll: :roll: já už ani piráty momentálně moc nesleduju. Výsledky voleb s nima tak zamavali a ukázali pevnost celý strany že jsem vlastně rád že nevyhráli. Uvidíme co ukáže čas.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Četl jsem dnes na forbesu, jestli se nepletu 10% ropy, krypta a 40%uranu atd... Tak pro rusa asi lepší cíl než ukrajina vlastně

Čekal jsem nějaký děsivý zprávy, prognózy a další blbosti který s tím zase trošku zatresou a nic. Asi obrázek psa od Elona Muska má větší váhu než úbytek 10% těžby kdesi v poušti.


BC je v korekci už 2 měsíce, a zatím se "nic důležitého" neděje...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 118 119 120 121 122 123 124 125 126 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1