Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Rozumná paní učitelka, ale až se Ukrajina rozpadne, dostaneme každý kousek a co s tím budeme dělat?
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Rozumná paní učitelka, ale až se Ukrajina rozpadne, dostaneme každý kousek a co s tím budeme dělat?


Nikto triezvy to už nechce, myslím, že je tam príliš veľa hrobov čs četníkov, SOS
tam to bolo hodne divoké, UA - SIČ a HU záujmy, tudy cesta nevede. Čítal som o tých bojoch o vojnových hroboch a udalostiach nikto normálny nebude chcieť aby sa krvavá história opakovala.
Registrovaný uživatel
medo napsal
Altmann napsal
Rozumná paní učitelka, ale až se Ukrajina rozpadne, dostaneme každý kousek a co s tím budeme dělat?


Nikto triezvy to už nechce, myslím, že je tam príliš veľa hrobov čs četníkov, SOS
tam to bolo hodne divoké, UA - SIČ a HU záujmy, tudy cesta nevede. Čítal som o tých bojoch o vojnových hroboch a udalostiach nikto normálny nebude chcieť aby sa krvavá história opakovala. :(


Všetko bude záležať na dohode/nedohodne!!!
Domnievam sa preto rychlé vyriešenie 22 000 mimovladok v Kazachstane, nebude dohoda o Ukrajine Nás, Vás môže ochrániť, že skončíme ako tiene na betóne, že nemáme naša kované emericke demokratické atomovky, čo je v Poľsku, Rumunsku je veľká neznáma??? 🤔😒😇
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Měsíček zase začal pít? Nebo něco silnějšího?
Registrovaný uživatel
Smelik si váž demokraciu, lebo aj taký inteligent v geopolitike môžeš písať svoje múdrosti.👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:-D
Registrovaný uživatel
Tak už si taky užívám plnými doušky setkání s čínským netopýrem. Potřeboval bych Ozzyho aby ho zakousnul protože je to fakt obtížná potvora. :'(
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
omikron?
Registrovaný uživatel
gl
Registrovaný uživatel
Komár držím palce, nech to zvládneš v domácej karanténe bez špitala... ✌️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
https://vedazive.cz/technika/falesny-rusky-robot/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=ohjgpn1u6em-202201100906&dop_id=14803775
Prostě Rusko, no. A pak chtějí, aby jim svět věřil.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
omikron?

Nevím, zatím jen domácí test. Zítra volám doktorce ať mi udělá zadanku. Budu rád když se mi do zítra trošku uleví abych tam byl vůbec schopný dojet. Doteď jsem byl schopný tak dojít si pro polívku.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Komár držím palce, nech to zvládneš v domácej karanténe bez špitala... ✌️

Díky
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Paul napsal
omikron?

Nevím, zatím jen domácí test. Zítra volám doktorce ať mi udělá zadanku. Budu rád když se mi do zítra trošku uleví abych tam byl vůbec schopný dojet. Doteď jsem byl schopný tak dojít si pro polívku.


očkovanej jsi? :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
očkovanej jsi? :shock:

Nejsem. Tak dlouho jsem odkládal a odkládal až si mě to našlo. A myslím že mě nenakazil nikdo konkrétní ale zřejmě jsem se někde dotknul něčeho čeho se doktnul někdo infekční a nevydedezinfikoval si ruce. Protože od Vánoc jsem se potkal tak s 10 lidma včetně rodiny a všichni fit.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Komáre taky držím palce..
Za mne musíš hlavně žrát ikdyž to nejde, kup si B12 a nějaký probiotika, to svinstvo ti napadne celý tělo,totálně s tebe vysaje energii.....
Registrovaný uživatel
Místo vyptávání se na očkováni Ti přeji ať se z toho brzo a bez újmy vylížeš
Registrovaný uživatel
A jinak když si Tvůj lékař nebude vědět rady tak se otoč na barbara a on Tě vyléčí :-)
Registrovaný uživatel
kato napsal
Místo vyptávání se na očkováni Ti přeji ať se z toho brzo a bez újmy vylížeš


Ptal jsem se, protože jsem ještě covid neměl, a doufám, že očkovaní maj lehčí průběh.. Samozřejmě mu přeju, at se z toho rychle dostane, to je jasný.
Moderátor
kato napsal
A jinak když si Tvůj lékař nebude vědět rady tak se otoč na barbara a on Tě vyléčí :-)


:)
Já jen co mě docela pomohlo, když jsem zapasil s tím prevítem... Hergot ať se toho zase někteří nechytí..
Je jasný, že to co trocha pichlo mě, nemusí komarovi..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 10. 1. 2022, 19:59. »
Registrovaný uživatel
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D
Registrovaný uživatel
odvaha některých...
Moderátor
kato napsal
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D


Neboj taky se jednou dočkaš, pěkně si tím projdeš, nakonec tě to z oceli tak, že tě ani flaška vodky na ex, neporazí... :lol:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D


Neboj taky se jednou dočkaš, pěkně si tím projdeš, nakonec tě to z oceli tak, že tě ani flaška vodky na ex, neporazí... :lol:


No to si nemyslím
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Omikron by to asi být nemusel když má komár těžší průběh ne? Je to ještě cucák,mladej,nekouří,nepije,je hubenej jako lund.To vypadá spíš na Deltu
Já ještě očkovanej nejsem,čekám na tu od Valnevy.Abych se vůbec dočkal.Jsem pravej opak komára :D


Neboj taky se jednou dočkaš, pěkně si tím projdeš, nakonec tě to z oceli tak, že tě ani flaška vodky na ex, neporazí... :lol:


No to si nemyslím

Tak v tom případě neotalej s očkováním Kaťuš..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1