Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/alena-schillerova-2-miliony-za-fotografa-a-kameramana.A220128_084259_domaci_indr

:lol:

Na to nemám slov...za 80k měsíčně dát pár fotek na IG...a babizna potřebovala rovnou dva pracovníky...dvě mega v prdeli...a kdo ví, co ještě kde utrácela.
Min. financí nám krásně šetřila...
Zlatej Kalousek.
Lidi padaj na hubu, vše se zdražuje..A Babišovci tunelovali kasu. Kdyby vyhráli volby, stát krachne jak Zimbabwe.

XD dobrý job. Tahle podivná paní je vůbec bizar ale je loajální takže má u Babiše svoje místo. Neuděláš nic. Můj kamarád dostal nabídku na několik focení pro ANO samozřejmě kamaracoft za luxusní peníze, odmítnul to protože je z hloubky přesvědčení nesnáší. Zajímalo by mne kolik dostával ten její fotograf za ty masterpieci
Za kvalitního fotografa se musí připlatit, to je prostě fakt.

Kámoš co fotí svatby mi říkal, že lidi jsou tak drzí že to chtějí zadarmo a ani nažrat by mu pak nedali :D
Otravnykomar napsal
medo napsal
Dnes som musel kúpiť nový PC normálne sa mi rozpadol už nikdy viac HP rozleteli sa pánty, doslova sa rozpadol napájanie tie plasty ako keby boli z recyklovaných PET fliaš, inak fungoval výborne, nemrzol ale obal škandál. Nikdy viac notebook HP.

Mluvis zřejmě o notebooku ne? PC je krabice. HP jsou kancelářský stroje. Většinou chabý výkon, nic extra drahyho ale bývají drzaci. Se divím. Co jsi koupil?

Áno myslel som notebook, kúpil som obyčajné lenovo za 500 Eur aj s taškou, 8 Gb RAM,256 ssd, úplne stačí. HP mi núkal ale už to nechcem bojím sa, že by sa znova rozpadlo.

PC už doma nemám nedávno som komplet 2 zostavy daroval, len to zaberalo miesto.
Registrovaný uživatel
Ja od HP používam tlačiarne, pc radšej napr. ASUS. Presne ten istý problém ako opisuješ Medo pred cca 20 rokmi nazad.
Čiže nič sa nezmenilo u HP. ;)
Za kvalitního fotografa se musí připlatit, to je prostě fakt.

Kámoš co fotí svatby mi říkal, že lidi jsou tak drzí že to chtějí zadarmo a ani nažrat by mu pak nedali :D

O tom žádná. V dnešní době kdy je foťák snad už i na botech, bez/zrcadlovky jsou dostupný každýmu se není čemu divit. Já už svatby nefotím, jen když se podaří někomu známému mě ukecat ale bral jsem si 10k za svatbu plus cestu a to jsem byl lacinej protože v reportážní fotce nejsem vůbec dobrej a svatba je reportáž. 15-20k je podle mě za dobrýho svatebního fotografa normální cena. Tolikrát jsem dostal nabídku za to že se tam najím a napiju zadarmo, za pětikilo, dokonce za to že tam budou pěkný svobodný družičky a spousta nevěstinych kamarádek. Ale tady dostal týpek 80k měsíc e za moderaci instagram účtu. Zajímalo by mě kolik potom ten co fotil ty její portréty protože to byli hodně průměrný i podprůměrný věci
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 28. 1. 2022, 16:25. »
Registrovaný uživatel
medo napsal
Otravnykomar napsal
medo napsal
Dnes som musel kúpiť nový PC normálne sa mi rozpadol už nikdy viac HP rozleteli sa pánty, doslova sa rozpadol napájanie tie plasty ako keby boli z recyklovaných PET fliaš, inak fungoval výborne, nemrzol ale obal škandál. Nikdy viac notebook HP.

Mluvis zřejmě o notebooku ne? PC je krabice. HP jsou kancelářský stroje. Většinou chabý výkon, nic extra drahyho ale bývají drzaci. Se divím. Co jsi koupil?

Áno myslel som notebook, kúpil som obyčajné lenovo za 500 Eur aj s taškou, 8 Gb RAM,256 ssd, úplne stačí. HP mi núkal ale už to nechcem bojím sa, že by sa znova rozpadlo.

Lenovo asi nejlepší poměr cena výkon. Ale bývalí hodně poruchové a člověk pořád musel řešit reklamace teď už je to s nima lepší. Já bral vždy Asus, mírně dražší, používají značkový komponenty, vydrží. Měl jsem několik modelů a některý byli fakt nezničitelný a vydrželi hrozný zacházení. Určo se vyhybat aceru, vzhledem k používání netradičního hardware u PC a lowcost sestavy u notebooků nebrat ani HP. Z mých zkušeností pro běžného uživatele top Asus/Lenovo
grofik napsal
Ja od HP používam tlačiarne, pc radšej napr. ASUS. Presne ten istý problém ako opisuješ Medo pred cca 20 rokmi nazad.

Grofiku, po dvaceti letech má každý PC nárok na odchod do křemíkového nebe 😉 a co tiskárny HP? Zkušenost mám jen s Canon a Epson
No, já mám ještě v jedný restauraci funkční 386DX s jedním MB paměti a 20MB pevným diskem. Běžej na tom Windows 3.11 a starej Excel. Díky tomu, že to nemá žádnou (mimo disku) mechanickou součástku (tenkrát i zdroje byly pasivně chlazený), tak je to držák. Jednou za pár let se z něj vysype asi kilo prachu a jede se dál. Pán už je důchodce, takže nechce nic novýho.

To je ale ještě PC z dob, kdy počítače dělali odborníci, a ne výrobci žehliček. Navíc je v něm poměrně hodně mosazi, takže až doslouží, ještě se nějaký prašulky vrátěj. Na to, že ho koupil za 150 korun a za stovku tiskárnu k němu, si myslím, že to byla velice dobrá investice. :lol:

Jinak sám používám už deset let starej Asus (právě kvůli tomu praskání kloubů u HP jsem si ho tenkrát vybral). Sice ložiska jsou už vymletý, takže to je pěknej rachoťák, ale drží se.
Registrovaný uživatel
no nb nepoužívám už leta, naposled na vš. ale pc tak nějak mám no. jinak mobil. tablet nechce žena. je to zvláštní kombinace :D
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
medo napsal
Otravnykomar napsal
medo napsal

Lenovo asi nejlepší poměr cena výkon. Ale bývalí hodně poruchové a člověk pořád musel řešit reklamace teď už je to s nima lepší. Já bral vždy Asus, mírně dražší, používají značkový komponenty, vydrží. Měl jsem několik modelů a některý byli fakt nezničitelný a vydrželi hrozný zacházení. Určo se vyhybat aceru, vzhledem k používání netradičního hardware u PC a lowcost sestavy u notebooků nebrat ani HP. Z mých zkušeností pro běžného uživatele top Asus/Lenovo

Syn mi nové lenovo znárodnil a dal mi svoj asus :mrgreen: zabudol som, že doma ešte je jedno funčné HP ale je to už staré ale na bežné veci ešte ide, tam sú pánty ok iba jedna prasklinka ale to je veterán kupodivu spoľahlivý. V práci HP nikdy nemrzli na rozdiel od iných ale krabice, preto je HP v notebooku sklamanie takisto tlačiarne a scanery HP boli dobré.
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 28. 1. 2022, 18:33. »
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
No, já mám ještě v jedný restauraci funkční 386DX s jedním MB paměti a 20MB pevným diskem. Běžej na tom Windows 3.11 a starej Excel. Díky tomu, že to nemá žádnou (mimo disku) mechanickou součástku (tenkrát i zdroje byly pasivně chlazený), tak je to držák. Jednou za pár let se z něj vysype asi kilo prachu a jede se dál. Pán už je důchodce, takže nechce nic novýho.

To je ale ještě PC z dob, kdy počítače dělali odborníci, a ne výrobci žehliček. Navíc je v něm poměrně hodně mosazi, takže až doslouží, ještě se nějaký prašulky vrátěj. Na to, že ho koupil za 150 korun a za stovku tiskárnu k němu, si myslím, že to byla velice dobrá investice. :lol:

Jinak sám používám už deset let starej Asus (právě kvůli tomu praskání kloubů u HP jsem si ho tenkrát vybral). Sice ložiska jsou už vymletý, takže to je pěknej rachoťák, ale drží se.

to byl dobry kup, mezi cleny retro konzoly atp se tyhle stary stroje porad prodavaji a cim dal za vetsi penize. Z moji zkusenosti jsou top na vydrz IBM Tcka, lidi ktery potrebujou laptop hlavne na textaxy a jednoduchy aplikace, vylozene kancelarsky stanice to porad pouzivaji, treba T42 ma kremikovy telo, to nejde znicit. Naprd je ale ze vetsina mela procesory ktery jedou podle zatizeni takze se na to musi instalovat apka ktera ho umele vytizi aby pak frcel. Jinak online flashe jedou hrozne pomalu. Sam jsem ho doma mel a je to pecka, dokonce kdyz jsem delal u O2 nas vrchni manager to pouzival jako cestovni stroj. Delal na tom prezentace, tabulky atp.
:( :?
Otravnykomar napsal
grofik napsal

Grofiku, po dvaceti letech má každý PC nárok na odchod do křemíkového nebe 😉 a co tiskárny HP? Zkušenost mám jen s Canon a Epson

Zrejme som nezrozumiteľné napísal, prvý notebook bol HP a vydržal cca 4 roky. Momentálne ASUS má 6 rokov mimo dvakrát výmeny klávesnice z dôvodu poliatia kavov zatiaľ ok 👍
HP tlačiarne používam preto, lebo spĺňajú moje potreby. 😊
Registrovaný uživatel
Commodore C64 mě dodnes mrzí, tenkrát jsem ho prodal za 1000 Kč...

Co bych za něj dnes dal.
Registrovaný uživatel
Score, Excalibur, Level..slza v oku.
Registrovaný uživatel
Na comodore 64 jsem chodil k bratrancovi. To byli casy, tenkrat jim nekdo vozil na flopynach z nemecka hry za 20 kacek kus. Pak uz to semnou slo raz na raz, z jedny obrazovky na druhou a drzi me to do ted.
Jinak notebooky jsem používal strašně dlouho a Asus jak říká grofik. Já teda nikdy nepil kafe ale kolik piva, korálky a limonád se vylilo do klávesnice, kolikrát spadnul, zůstal zapomenutý venku v igelitce, má pláži v písku a pořád makal. Dokonce jsem se jednou na lan párty tak opil že jsem mu prý dál pěsti az letěl ze stolu a držel. Nakonec mi ho někdo ukradnul. Od ty doby jsem kupoval vždy Asus. Ale dnes už jako pracovní stanici mám tuhle cirkusackou mašinku. :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/korcok-spojenci-severoatlanticka-aliance-nasazeni-jednotek-slovensko.A220127_130138_zahranicni_misl
Registrovaný uživatel
Nooo chválim 3D.👍
Pokiaľ potrebuješ ku práci nie je čo riešiť.

Dúfam, že správna úvaha? 🙄🙄🙄😊
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 28. 1. 2022, 19:49. »
Moderátor
My dělostřelecké granáty , Němci přilby.. :)

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/co-poslete-priste-polstare-klicko-se-zlobi-na-berlin-40385431
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 28. 1. 2022, 19:51. »
Registrovaný uživatel
Neboj aj u nás je hafo vojne dychtivých štváčov, kua, ale všetci majú modrú knižku...
Registrovaný uživatel
pokiaľ dvaja robia to isté nikdy to nie údajne to isté. :mrgreen:

http://www.srspol.sk/clanek-mzv-usa-rusko-se-docka-rozhodne-odpovedi-pokud-rozmisti-vojaky-na-kube-24049.html
pokiaľ dvaja robia to isté nikdy to nie údajne to isté. :mrgreen:

http://www.srspol.sk/clanek-mzv-usa-rusko-se-docka-rozhodne-odpovedi-pokud-rozmisti-vojaky-na-kube-24049.html

USA okupuje části Kuby a haraší jim na hranicích vojskem?
Registrovaný uživatel
Jedním z příkladů je Slovensko-ruská společnost, řízená stoupencem Kremlu, bývalým premiérem Jánem Čarnogurským. Ambivalentní vztah klíčových slovenských politiků k Rusku a nedůsledná politická strategie patří mezi charakteristické vlastnosti slovenské zahraniční politiky vůči Rusku v posledních letech. Podobně jako v České republice zažívají od roku 2014 proruské dezinformace na Slovensku rozkvět. Slovenský portál konspiratori.sk informujte, že existuje přibližně 108 českých a slovenských portálů šířících nepravdivé informace.

Ještě čekám Bismarckův citát o Ukrajině, dlouho tu nebyl.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1