Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 230 231 232 233 234 235 236 237 238 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Teraz daj o červenej Karkulke...


Jsi omezený člověk, to nemá cenu
Registrovaný uživatel
máš pravdu na Teba nemám, ako to len napraviť... :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Višne v plnom kvete, len málo opelovacov pracuje...😟

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Možno sú samoopelivé, ale zdá sa, že nevieš, čo máš vysadené. Proste višne... ;)
Samoopelivej rastline, stromu, stačí pohyb, napríklad vietor.. Včela, mucha neuškodí, pomôže, ale ide to aj bez toho. To nevieš, keď sa tu prezentuješ ako pestovateľ všetkého?
-s-
Registrovaný uživatel
Hmmm od pestovateľa mám ďaleko, vážim si prácu poľnohospodárov, ale nie je to môj top koníček.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
ovšem rus vychovává jaksi zvláštně, inteligenci kulkou do týlu...

Tož to je tak. Někteří nesnesou, že jsou hloupější a blbější, ale mají pistolku.


Politická moc vychází z hlavně pušky. :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/jako-sekta-lide-kteri-podlehli-dezinformacim-uz-jsou-ztraceni-obava-se-expert-40395350#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Smutná pravda...Jednoho sektáře máme v širší rodině...
Argumenty nemaj smysl. Je to ztracený.
Registrovaný uživatel
Lepší sektář než spousta vlastizrádců a naivních hlupáků,kterými se to tady hemží :oops:
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
ovšem rus vychovává jaksi zvláštně, inteligenci kulkou do týlu...

Tož to je tak. Někteří nesnesou, že jsou hloupější a blbější, ale mají pistolku.


Politická moc vychází z hlavně pušky. :)

S tim se neda souhlasit. Hlavni pusky miri poslusny noumove co plni rozkazy. Politicka moc vychazi z hlavy ne z hlavne.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/jako-sekta-lide-kteri-podlehli-dezinformacim-uz-jsou-ztraceni-obava-se-expert-40395350#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Smutná pravda...Jednoho sektáře máme v širší rodině...
Argumenty nemaj smysl. Je to ztracený.

Zalezli tak hluboko do kralici nory ze uz se z ni jen tak nevyskrabou ven. Jsou jako narkomani.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
Lepší sektář než spousta vlastizrádců a naivních hlupáků,kterými se to tady hemží :oops:

Ti nedoslo ze realne jsou vlastizradci ti sektari. Stejne jako jsou dnes ti nejvetsi vlastenci ti nejvetsi rozvraceci republiky, informacni kolaboranti a predevsim informacni pesaci Rusky federace.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/jako-sekta-lide-kteri-podlehli-dezinformacim-uz-jsou-ztraceni-obava-se-expert-40395350#source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Smutná pravda...Jednoho sektáře máme v širší rodině...
Argumenty nemaj smysl. Je to ztracený.


To je hustej článek, svoboda slova, zdá se, končí. Zajímavé jsou i reakce pod článkem, covidová nesmiřitelnost zjevně přešla do ukrajinskoválečné. Ze dne na den, 24.2. :)
Registrovaný uživatel
Rozpad štátov začal nanominovaním mimovládok platených cudzími štátmi...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
soroš!
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
soroš!


Si pamatuju Sorosova slova. " Je mi 90 let a oni o mě šíří, že vládnu celé zeměkouli (smích)"
Tak nějak +-..

Přitom některý jeho výroky
„Členské státy by neměly být nuceny přijímat uprchlíky, pokud to nechtějí, a uprchlíci by neměli být nuceni usazovat se tam, kam nechtějí jít.“

Jsou naprosto racionální. Ale lidi, co maj názory z mejlíků a Facebooku..Stejný jako Gates..oblíbenej terč konspirátorů...

Svoboda slova neznamená, že lidi můžou beztrestně šířit lži...nebo kdejakou demenci co jim došla mailem nebo to psal Franta na Facebooku, protože to bylo video na youtube a sice to možná není pravda, ale mohla by být!! (oblíbená hloupá argumentace při neprůstřelnym důkazu o lži"..
Registrovaný uživatel
já už se těmto mudrcům (často důchodci) jen tiše směju.. nemá smysl to s nimi ani řešit, myslím, že i v širší rodině někoho takového každý najde
Registrovaný uživatel
A jak si ty tresty pro tyhle popletený páprdy představujete? Co byste navrhovali?
Registrovaný uživatel
elsky napsal
A jak si ty tresty pro tyhle popletený páprdy představujete? Co byste navrhovali?

Poslat do Ruska ;)
Registrovaný uživatel
Já po trestech nevolám, jen obhajuju mazání proruskejch webů..což mnozí mají za porušování svobody slova..Nepřátelská lživá propaganda ke svobodě slova teda nepasuje.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
já už se těmto mudrcům (často důchodci) jen tiše směju.. nemá smysl to s nimi ani řešit, myslím, že i v širší rodině někoho takového každý najde

Přesně kvůli tomuhle jsem přišel o kontakt s kamarádem velkým sberatelem ale starým panem kterýho ta králíci nora úplně vcucla. Pirátům šéfuje muslim, covid je americká zbraň, čipy v očkování, chemtrails, Soros, ilumináti a každý setkání končilo tím že to dost nevybíravě vytáhnul a já doslova utekl. Nejhorší je že on byl vždy přesvědčený že tím spasí moji nevědomost, bojuje za zachráněni moji budoucnosti.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Já po trestech nevolám, jen obhajuju mazání proruskejch webů..což mnozí mají za porušování svobody slova..Nepřátelská lživá propaganda ke svobodě slova teda nepasuje.

S tím mazáním bych byl opatrný, na jednu stranu pokládám tyhle zdroje jako velmi nebezpečné na druhou mazání jakýchkoli zdrojů informací taky. Chtělo by to víc šířit osvětu a vzdělávat v informační gramotnosti. Ale nevím zda to ještě může být účinný mezi tou starší generací protože lidi hluboce přesvědčený pokládají jaký koliv jiný zdroj informací a edukace za i pokusy o vysvětlení za útočnou spikleneckou propagandu západu, sorosovo učení a snahu o svědění je na zcesti
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
já už se těmto mudrcům (často důchodci) jen tiše směju.. nemá smysl to s nimi ani řešit, myslím, že i v širší rodině někoho takového každý najde

Přesně kvůli tomuhle jsem přišel o kontakt s kamarádem velkým sberatelem ale starým panem kterýho ta králíci nora úplně vcucla. Pirátům šéfuje muslim, covid je americká zbraň, čipy v očkování, chemtrails, Soros, ilumináti a každý setkání končilo tím že to dost nevybíravě vytáhnul a já doslova utekl. Nejhorší je že on byl vždy přesvědčený že tím spasí moji nevědomost, bojuje za zachráněni moji budoucnosti.


no to je úděl mozku, obhájit jakoukoliv pixovinu které myslitel věří.. :D
Registrovaný uživatel
V rodině to naštěstí nemám ale v hospodě deně.
Zrovna včera mi jeden chytrák tvrdil že v Buči po skončení fotografování 8 mrtvol vyskočilo a šlo domů. Na otázku jak to ví, odpověděl že to bylo na internetu a tak je to pravda. Na moji námitku že na internet může dát kdokoli cokoli odpověděl že to není možné :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
V rodině to naštěstí nemám ale v hospodě deně.
Zrovna včera mi jeden chytrák tvrdil že v Buči po skončení fotografování 8 mrtvol vyskočilo a šlo domů. Na otázku jak to ví, odpověděl že to bylo na internetu a tak je to pravda. Na moji námitku že na internet může dát kdokoli cokoli odpověděl že to není možné :roll:

Jsi šťastný muž, můj otec, ač není demagog je prorus a za Ukrajinu můžou Američani, tchán je zelený mozek a tam už to smrdí demagogii ale radši se spolu o tom nebavíme.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
no to je úděl mozku, obhájit jakoukoliv pixovinu které myslitel věří.. :D

Spíš úděl ega ne? Mozek je zvedavost sama takže přirozený zpochybňovatel. I když s věkem se flexibilita mozku snižuje proto se nutně opírá o životní zkušenost a kdo si nechal přerůst ego, tomu se opírá o vlastní nezpochybnitelnost. Muži na to dost trpí no.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
V rodině to naštěstí nemám ale v hospodě deně.
Zrovna včera mi jeden chytrák tvrdil že v Buči po skončení fotografování 8 mrtvol vyskočilo a šlo domů. Na otázku jak to ví, odpověděl že to bylo na internetu a tak je to pravda. Na moji námitku že na internet může dát kdokoli cokoli odpověděl že to není možné :roll:


Na dezinformace jsem troufnu si říct expert, sleduju tu scénu delší dobu. /Někdy se bojím, že Kdo dlouho hledí do propasti, toho propast pohltí .. :D )

Ale tuhle dezinformaci znám.

https://www.bandt.com.au/ukraines-moving-body-bags-prove-how-disinformation-is-running-rife-in-the-war/

Ve Vídni byl protest proti klimatu. Protestující hráli mrtvoly..samozřejmě u toho kouřili, vstávali atd...

Dezinformátor to sestříhal a vydával za záběry z Buči apod. Absurdní. Hloupý...ale lidi tomu věřej...(ti bez kritického myšlení a bez schopnosti třeba přes google najít stejnou fotku a její zdroj, nebo záběry)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 230 231 232 233 234 235 236 237 238 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1