Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No ta Bohdalka, nejvyšší státní metál (a v pořadí druhej, už má medaili za zásluhy)..kua to je komedie.. :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
barbare proč se očkování bojíš?Já si nechal hvízdnout hned jak to šlo ,vyhnul jsem se Fajzru a počkal si na Modernu.....a jak jsem četl zvětší se ti penis už ho nebudeš mít jenom 21 cm ale 27 tak se neboj chlape jeden a ještě uděláš doma parádu.... :D :D :D :P

Na tretiu dávku nechoď ramires. Z praktických dôvodov. 50cm už by robilo problém. :)
-s-
Registrovaný uživatel
...stani ,já musim ,konečně to bude 10 cm :D :D
Moderátor
ramires napsal
barbare proč se očkování bojíš?Já si nechal hvízdnout hned jak to šlo ,vyhnul jsem se Fajzru a počkal si na Modernu.....a jak jsem četl zvětší se ti penis už ho nebudeš mít jenom 21 cm ale 27 tak se neboj chlape jeden a ještě uděláš doma parádu.... :D :D :D :P


:) nebojím, naopak... počkám uvidím, jak jsem psal byl jsem několikrát v přímém kontaktu s nakaženýma, dokonce nyní jsem v karanteně (syn má kovid, bez příznaků) čert ví proč, ale pořád jsem odolný, v mém případě očkování nedává smysl.V minulosti jsem kovid klidně mohl mít a ani jsem to nezaregistroval..
Moderátor
barbar napsal
Jak kdy hoď ku, někdy dvě po večerech. Aktuálně díky karanteně často . Aby si se dostal a udržel na špici, následně utkal ve finálních soubojích, potřebuješ maximální 80-90% úspěšnost .. Denně alespoň 5-7 soubojů ,samozřejmě jedna se o pravidelné týdenní turnaje, je dobré si vše naplánovat tak aby si dodržel maximální počet her.. Souboje jsou krátké zpravidla 15-20 min..na každý tah minuta, pokud nestihneš v termínu prohráls..k hrám máš určitý kredit, který se ti vítězstvím postupně navyšuje, naopak prohrou snižuje. Turnaje jsou rozděleny podle měst, každé město mají svou sazbu ke každému souboji ..

Minuta neni moc, ja bych dal tak 1 partii za vecer, a mel bych dost. Ale nehral jsem asi 30 let. Predpokladam, ze nelezis v sachove literature, ale preferujes praxi. Jsi fakt dobrej.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ramires napsal
barbare proč se očkování bojíš?Já si nechal hvízdnout hned jak to šlo ,vyhnul jsem se Fajzru a počkal si na Modernu.....a jak jsem četl zvětší se ti penis už ho nebudeš mít jenom 21 cm ale 27 tak se neboj chlape jeden a ještě uděláš doma parádu.... :D :D :D :P


:) nebojím, naopak... počkám uvidím, jak jsem psal byl jsem několikrát v přímém kontaktu s nakaženýma, dokonce nyní jsem v karanteně (syn má kovid, bez příznaků) čert ví proč, ale pořád jsem odolný, v mém případě očkování nedává smysl.V minulosti jsem kovid klidně mohl mít a ani jsem to nezaregistroval..


Presne tak ako ja celý deň som sedel v aute s nakazeným oni celá rodina príšerný kašeľa ja nič , syn v karanténe zo školy na 2 deň večer 39,5 c a hnačka dali sme mu IVM do hodiny teplota normál , už mu vôbec nič nebolo .
Každý nech sa rozhodne ako chce , 10 ľudí čo som poznal zomrelo na cov.
1 po očkovaní , sused má 2 mesiace po očkovaní hrču v mieste vpichu a nevie tú ruku podvihnúť viac ako po plecia dokonca keď som mu nalial tak musel použiť druhú ruku. :?
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...stani ,já musim ,konečně to bude 10 cm :D :D


:-D Dobrý
Registrovaný uživatel
barbar napsal
,

:) nebojím, naopak... počkám uvidím, ,

Uvidíš co? :roll:
Registrovaný uživatel
:(
numismat napsal
barbar napsal
Jak kdy hoď ku, někdy dvě po večerech. Aktuálně díky karanteně často . Aby si se dostal a udržel na špici, následně utkal ve finálních soubojích, potřebuješ maximální 80-90% úspěšnost .. Denně alespoň 5-7 soubojů ,samozřejmě jedna se o pravidelné týdenní turnaje, je dobré si vše naplánovat tak aby si dodržel maximální počet her.. Souboje jsou krátké zpravidla 15-20 min..na každý tah minuta, pokud nestihneš v termínu prohráls..k hrám máš určitý kredit, který se ti vítězstvím postupně navyšuje, naopak prohrou snižuje. Turnaje jsou rozděleny podle měst, každé město mají svou sazbu ke každému souboji ..

Minuta neni moc, ja bych dal tak 1 partii za vecer, a mel bych dost. Ale nehral jsem asi 30 let. Predpokladam, ze nelezis v sachove literature, ale preferujes praxi. Jsi fakt dobrej.


Šach je vynikajúci prostriedok na pilovanie mysle.
Žiaľ ani ja už nedám 100% koncentráciu. Jediné čo mi zostalo vedieť zhodnotiť veci niekoľko krokov dopredu.,ale aj to nie je čo bývalo... ☹️

Jeden z dôvodov prečo barbar uvažuje inak ako väčšina diskutérov.
Držím palce pri hre Barbar. 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Šachy jsou fajn, ale v podstatě primitivní a pro dnešní lidi méně zajímavá hra než nejlepší deskovky. Najít někoho na šachy a stolní fotbálek je těžké. Najít někoho na deskovky, videohry, fotbal .. plná prdel :-)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Šachy jsou fajn, ale v podstatě primitivní a pro dnešní lidi méně zajímavá hra než nejlepší deskovky. Najít někoho na šachy a stolní fotbálek je těžké. Najít někoho na deskovky, videohry, fotbal .. plná prdel :-)

Nevim jestli jsem ti rozumnel, ale tvrdit ze sachy jsou primitivni je primitivni. Je to jedna z nejkomplexnejsich strategickych her.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Šachy jsou fajn, ale v podstatě primitivní a pro dnešní lidi méně zajímavá hra než nejlepší deskovky. Najít někoho na šachy a stolní fotbálek je těžké. Najít někoho na deskovky, videohry, fotbal .. plná prdel :-)

Nevim jestli jsem ti rozumnel, ale tvrdit ze sachy jsou primitivni je primitivni. Je to jedna z nejkomplexnejsich strategickych her.


Šachy jako takové ano. Šachy jako hra pro dnešní lidi ne. Jsou moc jednoduché (ne easy) a fádní... To s hrama jako Mars nebo battlelore prostě neobstojí. Nebo to řeknu ještě jinak, hrával jsem super online hru, hrálo ju tisíce hráčů a dnes několik desítek. Je prostě černá, bez obrázků a nemůže konkurovat jiným online hrám, byť je třeba i lepší
Registrovaný uživatel
U šachů se musí hodně přemýšlet a to bolí ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
U šachů se musí hodně přemýšlet a to bolí ;)


To si já právě nemyslím. I když já nudu asi trochu mimo, šachy mám rád, ale mám rád rychlé šachy. Ne budu kde čekáš na tah soupeře.
Šachy se můžeš učit, tahy, partie atd. Přemýšlíš "jen" o tom, co může udělat protihráč/ty.

To u asymetrických, často tematických her musíš myslet na full. Ne nad jednou věcí. Nad desítkami. Co platí na začátku neplatí na konci atd. Hlavně když je eliminován prvek náhody (kostka apod.), ale vůči němu jsem zase vysazeny no...
« Poslední úpravu provedl(a) ferovyobchodnik v 1. 11. 2021, 12:04. »
Registrovaný uživatel
to mluvis jen ze svoji bubliny a nepochopeni, nemyslim to nejak zle. Pomijivost herr je ruzna, u sachu zatim trva pul tisicileti. Maji vlastni casopisi, literaturu, celou kulturu a porad ji na svete hraje hodne lidi. Jde o to jak je vnimas. Ja deskovky nehraju uz roky, treba takovy osadnici byli skveli a zabavny ale sachy to je neco jinyho. je to RTS, klidne by se dali dosadit figurky z warhammeru 40 000 a zase by to chytlo mraky lidi. Jen diky serialu Damsky Gambit zase sachova serie hodne ozila i mezi mladsi generaci.
Registrovaný uživatel
Přít se nebudu, žádné data nemám :-)
Osadníci, ač hrozná hra, rozpoutali zájem o deskovky a tak když nejde jinak, zahraju i je.
Moderátor
Je tu někdo, kdo by mi něco zkusil vydražit na Darabanthu?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Je tu někdo, kdo by mi něco zkusil vydražit na Darabanthu?

To je nejaky arabsky kafe ne?
Moderátor
Maďarský!
A paprika, samozřejmě.

No dobře, známečky nějaké bych tam chtěl, položku jednu.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Maďarský!
A paprika, samozřejmě.

No dobře, známečky nějaké bych tam chtěl, položku jednu.

jedna polozka, pokud je lacina se pak vetsinou prodrazi na poste a poplatcich, to znam :-D
Moderátor
Zase tak laciná není, ale se na mne hněvaj ... :(
Registrovaný uživatel
Kupuje a neplatí :-D
Moderátor
Cholera, mor a Kalousek, to neplatí!
Registrovaný uživatel
Viem ti tam niečo vydražiť, len poštovné bude drahé
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
,

:) nebojím, naopak... počkám uvidím, ,

Uvidíš co? :roll:


No jestli ji třeba jedno nebudu potřebovat, třeba v případě zařazení mezi rizikové skupiny...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1