Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
turtleoverhead napsal
U šachů se musí hodně přemýšlet a to bolí ;)


:lol:👍
Moderátor
grofik napsal
:(
numismat napsal
barbar napsal
Jak kdy hoď ku, někdy dvě po večerech. Aktuálně díky karanteně často . Aby si se dostal a udržel na špici, následně utkal ve finálních soubojích, potřebuješ maximální 80-90% úspěšnost .. Denně alespoň 5-7 soubojů ,samozřejmě jedna se o pravidelné týdenní turnaje, je dobré si vše naplánovat tak aby si dodržel maximální počet her.. Souboje jsou krátké zpravidla 15-20 min..na každý tah minuta, pokud nestihneš v termínu prohráls..k hrám máš určitý kredit, který se ti vítězstvím postupně navyšuje, naopak prohrou snižuje. Turnaje jsou rozděleny podle měst, každé město mají svou sazbu ke každému souboji ..

Minuta neni moc, ja bych dal tak 1 partii za vecer, a mel bych dost. Ale nehral jsem asi 30 let. Predpokladam, ze nelezis v sachove literature, ale preferujes praxi. Jsi fakt dobrej.


Šach je vynikajúci prostriedok na pilovanie mysle.
Žiaľ ani ja už nedám 100% koncentráciu. Jediné čo mi zostalo vedieť zhodnotiť veci niekoľko krokov dopredu.,ale aj to nie je čo bývalo... ☹️

Jeden z dôvodov prečo barbar uvažuje inak ako väčšina diskutérov.
Držím palce pri hre Barbar. 👍😊


Díky Grofe..
Pokusím se naši vlajku prezentovat jak nejlíp umím..
Kolem devíti třiceti začínám. Před tím si dám pár rychlých tréninkových soubojů na jiných webech než půjdu na ostro do turnaje...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
to mluvis jen ze svoji bubliny a nepochopeni, nemyslim to nejak zle. Pomijivost herr je ruzna, u sachu zatim trva pul tisicileti. Maji vlastni casopisi, literaturu, celou kulturu a porad ji na svete hraje hodne lidi. Jde o to jak je vnimas. Ja deskovky nehraju uz roky, treba takovy osadnici byli skveli a zabavny ale sachy to je neco jinyho. je to RTS, klidne by se dali dosadit figurky z warhammeru 40 000 a zase by to chytlo mraky lidi. Jen diky serialu Damsky Gambit zase sachova serie hodne ozila i mezi mladsi generaci.

Jemne poopravím, máš pravdu na "starom kontinente" šach sa rozmohol cca päťsto rokov nazad, ale niektoré štáty Azie hru poznajú cca dvetisíc rokov...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
medo napsal
Presne tak ako ja celý deň som sedel v aute s nakazeným oni celá rodina príšerný kašeľa ja nič , syn v karanténe zo školy na 2 deň večer 39,5 c a hnačka dali sme mu IVM do hodiny teplota normál , už mu vôbec nič nebolo .
Každý nech sa rozhodne ako chce , 10 ľudí čo som poznal zomrelo na cov.
1 po očkovaní , sused má 2 mesiace po očkovaní hrču v mieste vpichu a nevie tú ruku podvihnúť viac ako po plecia dokonca keď som mu nalial tak musel použiť druhú ruku. :?

Použijem tento príspevok len k tomu, aby som napísal svoj názor na nežiadúci účinok- bolesť v mieste vpichu. Spomína sa tam hrča.. Môže byť.
Môj názor je, že by sa to ako nežiadúci účinok ani nemalo uvádzať. X krát ma pichli, niekedy bolelo, niekedy nie. Tak to jednoducho je.

Po prvom pichnutí sme so ženou hľadali miesto, kde mi to vlastne ďobli, ani podľa bolesti sa to miesto nedalo zamerať.. Nebolelo, na tampóne nebola ani kvapka krvi.
Lenže... Tá dáma, ktorá zákrok uskutočnila sa mi s rukou hrala, rovnala ju, kázala mi aby som ju uvoľnil, dal k telu a neviem čo ešte.. Pohoda.

Po druhom, zlý pocit zo všetkého som mal už tam a bolo to na rovnakom mieste vo FN TRENČÍN, to bolo ináč.
Včeličku som vyfasoval ani som poriadne nesedel, to ma mierne/ dosť rozladilo, tak som tam ani nejaké minúty nevysedával a rovno som sa pobral domov.
Lenže... Tá dáma s telefónom v ruke a pri uchu to do mňa pichla ako do kravy, ešte som ani nesedel, už som to napísal, ten pocit (že som krava) som mal a doma po cca 2 hod ma v ramene zabolelo. Tak som si to podvedome chytil a zistil, že to mám stále zalepené. Toto je ten tampón. Také krvavé ich nemám ani keď absolvujem odber krvi..
Keď niekto niekomu prepichne aj kosť, môže mať aj hrču.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Dnes pouze 3 zápasy, ale úspěšné. Poslední mi dal zabrat viz. foto, únava časového posunu je znát
Posílám výsledky, pozici zatím držím..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 1. 11. 2021, 22:54. »
Registrovaný uživatel
Taky posílám výsledky. Týden začal dobře, Tesla válí a ocgn taky. Zítřek a středa u většiny rozhodně.
Škoda že se nevyjádřil fidzi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Otravnykomar napsal
to mluvis jen ze svoji bubliny a nepochopeni, nemyslim to nejak zle. Pomijivost herr je ruzna, u sachu zatim trva pul tisicileti. Maji vlastni casopisi, literaturu, celou kulturu a porad ji na svete hraje hodne lidi. Jde o to jak je vnimas. Ja deskovky nehraju uz roky, treba takovy osadnici byli skveli a zabavny ale sachy to je neco jinyho. je to RTS, klidne by se dali dosadit figurky z warhammeru 40 000 a zase by to chytlo mraky lidi. Jen diky serialu Damsky Gambit zase sachova serie hodne ozila i mezi mladsi generaci.

Jemne poopravím, máš pravdu na "starom kontinente" šach sa rozmohol cca päťsto rokov nazad, ale niektoré štáty Azie hru poznajú cca dvetisíc rokov...

Cituji Wiki: Šachy neboli šach (z perského šáh, panovník) jsou desková hra pro dva hráče, v dnešní soutěžní podobě zároveň považovaná i za odvětví sportu. Moderní forma vznikla v 15. století v jižní Evropě úpravou perské šachové hry šatrandž, následníka staré indické hry čaturanga
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P


A mne rajčinka... :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Není to spíše rajčínek? :roll:
Registrovaný uživatel
Skorej to vyzerá na hermafrodita. :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Mrkva vypadá ako by mala zálusk ísť na cunder. 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Mrkva vyzerá tak, že asi nebola v dobrej zemi.
-s-
Registrovaný uživatel
Nieeeee....na vine je očkovanie...a Soroš
_______________
Moderátor
turtleoverhead napsal
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Mandragora! Teď ještě provaz z oběšence, lejno netopýra, hadovu žluč a pár dalších ingrediencí a buď z toho bude nápoj lásky nebo mládí! :mrgreen:
Moderátor
U nás to šílí na plný ceres:
https://nazory.aktualne.cz/komentare/dvojnasobny-vrah-kajinek-komentuje-na-prime-stav-zemana/r~854d4f403b0111ecb91a0cc47ab5f122/
Registrovaný uživatel
Komáre už máš vybetonovaný ty obrubníky? Máš fotku?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
[quote=turtleoverhead]
Mně zase vyrostla zajímavá mrkvička :P

nápoj lásky nebo mládí! :mrgreen:


No hlavně aby to mělo volty :D[/quote=Pavel_III]
Registrovaný uživatel
Čo si tú mrkvu polieval vodou z Fukišimy alebo Černobylu ? :mrgreen:
Taraz ma napadlo rozprával som sa pred rokmi s ukrajinkou čo býva u nás a vraj tam vtedy narástli cibule a zemiaky skoro ako lopta . :roll:
Moderátor
8)... Teď to udržet.. 3 dny do konce

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
medo napsal
Čo si tú mrkvu polieval vodou z Fukišimy alebo Černobylu ? :mrgreen:
Taraz ma napadlo rozprával som sa pred rokmi s ukrajinkou čo býva u nás a vraj tam vtedy narástli cibule a zemiaky skoro ako lopta . :roll:

Jo a okurky se dávaly do lustru!
Registrovaný uživatel
taky se pochlubím, škodajen, že jsem té SAVA nepřikoupil :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
medo napsal
Čo si tú mrkvu polieval vodou z Fukišimy alebo Černobylu ? :mrgreen:
Taraz ma napadlo rozprával som sa pred rokmi s ukrajinkou čo býva u nás a vraj tam vtedy narástli cibule a zemiaky skoro ako lopta . :roll:

Jo a okurky se dávaly do lustru!


:mrgreen: :mrgreen: Keď sme pri svietení tak niekde v južnej amerike vykradli zberači kovov opustenú nemocnicu , po rozobratí starého rontgenu niečo svietilo tak sa aj namazali - osvietený páni :shock: :mrgreen: samozrejme exli a zamorili pol mesta , zakopať ich museli riadne hlboko.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
taky se pochlubím, škodajen, že jsem té SAVA nepřikoupil :(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Hmm chlubení... no jak se to veme,když to zveřejním, pak je to nasobnějši výzva a také určitá zodpovědnost...
Obchodníků pochop je to záměr, který mě pořádně nakopne..
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
taky se pochlubím, škodajen, že jsem té SAVA nepřikoupil :(

Človeče, podľa čoho si vyberáš akcie? Všetko sú to tituly bez akýchkoľvek reálnych ekonomických výsledkov. Tie skoky sú pre mňa úplne nepochopiteľné.
Čo spôsobilo dnešný pohyb na Cassava Sciences? JPP rumors na internete?
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1