Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Podobné obrázky odporúčam zavesiť v Omane, Saudskej Arabii...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
...a ochránce tradiční rodiny...


Mal som kolegu, ktorý bol omnoho mladší chalan ako ja. Klasika, posadili ho ku mne do kanclu, aby som ho zaučil... Keby som to nezažil, tak neuverím. Bigotný katolík, presvedčený kreacionista, ktorý sa prežehnal aj predtým, než zapol komp. Zneužívanie detí kňazmi popieral (popieral to pasívne, teda normálne mlčal, ako keby som sa ho na nič nespýtal) a homosexuálov považoval za chorých, ktorých treba liečiť. Na predmanželské sedenia samozrejme chodil k farárovi. Aj to mi prišlo zvláštne. Lebo čo mi môže o vzťahu s lupolou a výchove detí povedať takýto človek? Ukazoval mi aj videá z tých sedení a teda mladého sigura ani mladú lupolu by som mu postrážiť nedal.
Mimochodom, okrem posledného pomazania mám všetky sviatosti (bohužiaľ som nemal na výber) a mám aj jednu osobnú skúsenosť z jednej spovedi, ktorá prebiehala v sakristii...mal som tak 11, kľačal som na tom oné a on predo mnou sedel na stoličke, noha prehodená cez nohu. Doteraz si pamätám, ako viedeol tú spoveď...vlastne ho zaujímalo len to, či si to už robím, kedy si to robím, koľkokrát si to robím, na čo pri tom myslím...som presvedčený, že ten pedofil si ho hneď po mojej spovedi v tej sakristii vyhonil.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Podobné obrázky odporúčam zavesiť v Omane, Saudskej Arabii...


Odporucam omývat přirození studenou vodou a sem se nesrat
Registrovaný uživatel
Jo dá se říct že vypiju co je po ruce
Ale na vodku bacha.Je to tekutý karate :D
Včera cca 20 desítek.Bez kořalky
Menší večírek byl :-)
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
Jo dá se říct že vypiju co je po ruce
Ale na vodku bacha.Je to tekutý karate :D
Včera cca 20 desítek.Bez kořalky
Menší večírek byl :-)


Okrem Kopaničiarskej slivovice od Klasik Liptovský Mikuláš tiež vstrebem všetko...ale v poslednej dobe viac pivko...hlavne nejaký špeciál...momentálne u nás čapujú na viacerých miestach Dobrodruha
_______________
Registrovaný uživatel
:shock: :shock:
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) tomi v 10. 7. 2022, 11:22. »
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Krásny dážď v Košicoch... normálne sa teším
_______________
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jo ,to pivo bych si s tebou dal 8)


Už plánujete někdo ten sraz ?
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Rum-burák napsal
Jo dá se říct že vypiju co je po ruce
Ale na vodku bacha.Je to tekutý karate :D
Včera cca 20 desítek.Bez kořalky
Menší večírek byl :-)


Okrem Kopaničiarskej slivovice od Klasik Liptovský Mikuláš tiež vstrebem všetko...ale v poslednej dobe viac pivko...hlavne nejaký špeciál...momentálne u nás čapujú na viacerých miestach Dobrodruha


Speciál jsem měl v úterý.Celkem to šlo
Registrovaný uživatel
Kurva jaká zima je.Já snad na pár hodin zatopím :D
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
ramires napsal
...jo ,to pivo bych si s tebou dal 8)


Už plánujete někdo ten sraz ?

Dajte potom info...rád sa pridám
_______________
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
...a ochránce tradiční rodiny...


Mal som kolegu, ktorý bol omnoho mladší chalan ako ja. Klasika, posadili ho ku mne do kanclu, aby som ho zaučil... Keby som to nezažil, tak neuverím. Bigotný katolík, presvedčený kreacionista, ktorý sa prežehnal aj predtým, než zapol komp. Zneužívanie detí kňazmi popieral (popieral to pasívne, teda normálne mlčal, ako keby som sa ho na nič nespýtal) a homosexuálov považoval za chorých, ktorých treba liečiť. Na predmanželské sedenia samozrejme chodil k farárovi. Aj to mi prišlo zvláštne. Lebo čo mi môže o vzťahu s lupolou a výchove detí povedať takýto človek? Ukazoval mi aj videá z tých sedení a teda mladého sigura ani mladú lupolu by som mu postrážiť nedal.
Mimochodom, okrem posledného pomazania mám všetky sviatosti (bohužiaľ som nemal na výber) a mám aj jednu osobnú skúsenosť z jednej spovedi, ktorá prebiehala v sakristii...mal som tak 11, kľačal som na tom oné a on predo mnou sedel na stoličke, noha prehodená cez nohu. Doteraz si pamätám, ako viedeol tú spoveď...vlastne ho zaujímalo len to, či si to už robím, kedy si to robím, koľkokrát si to robím, na čo pri tom myslím...som presvedčený, že ten pedofil si ho hneď po mojej spovedi v tej sakristii vyhonil.

Tyvole fuj :shock: Si pamatuju u nas na vesnici, kluci delali ministranty, knez byl taky takovej podivin s kozi bradkou ale myslim o ne nemel zajem, klatil pul zenskejch po vesnici dokonce tak okate ze u nich i prespaval a vsichni o tom vedeli :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Marhuľový džem výroba 2022👍, celková situácia zásob v pivniciach a to je polovica sezóny ešte pred nami.🗽😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Včerajšia návšteva Prešova a vrátenie psíka po 69 dňoch.
Fotka: diaľničná benzínka Malý Šariš.😟

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vystava-praha-vrak-rusko-vojenska-technika-okupace-tank.A220709_151444_domaci_lisv

Proč to nenazvali rovnou Ruský ráj?
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Ruská žumpa...
Registrovaný uživatel
...zopár proruských hovien pláva aj na tomto fóre.
Registrovaný uživatel
Je skrátka neverím, že to dôjde až tak ďaleko, aby to jeden spuchnutý Putler rozhodol totálnym koncom. Ja verím v ľudskosť...
Pekná kniha, odporúčam:

Rutger Bregman - Ľudskosť
https://www.martinus.cz/?uItem=780567
Registrovaný uživatel
A tiež verím v atavizmus v nás, ktorého prapodstatou je prežitie druhu.
Moderátor
Sigur obrať list, koukám nějak tě to tady zmáhá v poslední době..
Na tyhle věci seš malej pán a veřejně se tady vzrušovat také nemá smysl... ;)
Registrovaný uživatel
Na tvojom príklade (strany 290 a 291) som deťom vysvetľoval, ako sa správa hlupák, ktorý nezvláda svoje ego, Lasicky. Ak si nespomínaš, tak je to o tom, ako si chcel hodiť na telefón to, že si urobil z Lasicu a Satinského...Lasickeho. Dokonca to vyzerá, že v príspevku 7258 si opravil Lasickeho na Lasicu, ale nevšimol si si, že v ďalšom príspevku som ťa medzitým citoval. A tam si to neopravil, pretože si skrátka Lasicky.
Registrovaný uživatel
Ak to prepíšeš alebo zmašeš, tak budeš ešte za väčšieho idiota. Mám screenshoty.
Moderátor
sigur napsal
Na tvojom príklade (strany 290 a 291) som deťom vysvetľoval, ako sa správa hlupák, ktorý nezvláda svoje ego, Lasicky. Ak si nespomínaš, tak je to o tom, ako si chcel hodiť na telefón to, že si urobil z Lasicu a Satinského...Lasickeho. Dokonca to vyzerá, že v príspevku 7258 si opravil Lasickeho na Lasicu, ale nevšimol si si, že v ďalšom príspevku som ťa medzitým citoval. A tam si to neopravil, pretože si skrátka Lasicky.


Jen hlupák svěřuje blbosti svým dětem....
Vůbec by mě zajímalo co všechno dětem říkáš, zřejmě asi kde co..
Registrovaný uživatel
Nie, nič so im nehovoril, len som dal pečítať, čo si napísal. Pri tej tvojej trapošine s predikciou len krútili hlavou...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1