Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 340 341 342 343 344 345 346 347 348 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Omg
Registrovaný uživatel
Kato napsal
Všiml jsi si barbare že když jsi byl na dovolený byl tady relativní klid a jedinej kdo tady králík vodu byl grofik a Dvořák?

Jo a jen co se vrátil tak rozjebal všechno co jen šlo :D asi mu to chybělo


Kato zajtra bude ako obvykle, napíšeš, jéééj, jéééj, čo som včera popísal, pardon bol som opilý. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Boľševik.
Registrovaný uživatel
Kato napsal
OtravnyKomar napsal
ferovyobchodnik napsal
nezapomeňte využít... a děkovat nemusíte :D https://www.lidovky.cz/relax/krizove-davky-pridavky-penize.A220808_095645_ln_magazin_lianr?zdroj=top

Taky jsi nám to mohl otevřít 😉 desítka na děti se bude hodit potřebuju krokve a okapy :mrgreen:


tvl :lol: koukej radši víc fotit akty
Aspoň žes přiznal barvu na co to máš a nemažeš nám tady med kolem huby že děti nemají co jíst :lol:

Tak realne takovahle pomoc nikomu nepomuze, ja si od statu nikdy nic moc nebral, ale kdyz vidim kolik jsem nastrkal pri stavbe domu nesmyslny birokracii a jeste nastrkam, kolik platim na danich, socialnim a zdravotnim, pojisteni, a dalsich poplatcich, marodit stejne nechodim protoze mi to nikdo nezaplati, u DR uz jsem nebyl ani nepamatuju a ibalgin si koupim za svy, tak sakra chci neco zpet, neberu to jako pomoc v nouzi ale jako navrat drobku z rohliku ze kteryho mi stat sakra dost ukrajuje jen aby mohl hospodarit uplne na ho***. Aktu mam ted nafoceno tolik ze me boli ruka z editovani :lol: :twisted: Minuly tyden jsem nafotil paradni kousky s mincema a tema nejkrasnejsima prsama jaky jsem kdy videl a ze uz jsem jich par videl, takze je se na co tesit 8)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 8. 8. 2022, 20:19. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Kato napsal
Všiml jsi si barbare že když jsi byl na dovolený byl tady relativní klid a jedinej kdo tady králík vodu byl grofik a Dvořák?

Jo a jen co se vrátil tak rozjebal všechno co jen šlo :D asi mu to chybělo


Kato zajtra bude ako obvykle, napíšeš, jéééj, jéééj, čo som včera popísal, pardon bol som opilý. :roll:


Kdepak Zoltáne, to se nestane ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
...vždy ani ten Paul, kterému jste vy v podstatě svým chováním zničili vlákno...

Zvláštne. Mne písal niečo iné.
Registrovaný uživatel
Jo komáre dyk já nic neříkám :-)
Na tvým instáči jsem ty luxusní prsa neviděl :D škoda
Registrovaný uživatel
Kato napsal
Jo komáre dyk já nic neříkám :-)
Na tvým instáči jsem ty luxusní prsa neviděl :D škoda

Ještě nejsou hotový
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ty máš nové cecky? :D
Registrovaný uživatel
ok budu to sledovat :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ty máš nové cecky? :D


:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Barbare vždyť já mu tam skoro nepřispíval ty lháři, udej nějakej příklad toho co popisujes, určitě to máš vsechnobvyscreenovany. Ty se tady tvaris jaký jsi přínos a nepoznáš pravý tolar od kopie. Nechápu proč si bereš do pusy Pavla, Kučeru, Lopeze, to jsou slušný lidi co navíc něco vi a jsou pro fórum přínosem narozdíl od...... A to jsem se tě prvé ještě zastával když se tady nadávali že se seres do moderování... Prostě Lasica no.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
CeckatyKomar by bol fasa nick. :D
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Prostě Lasicky no.

:D
Registrovaný uživatel
Mi jsme blázni co to tady likviduje ale zvlastni je že všechny konflikty se točí jen okolo barbara a grofika.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zatím je to 6/3
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Barbare vždyť já mu tam skoro nepřispíval ty lháři, udej nějakej příklad toho co popisujes, určitě to máš vsechnobvyscreenovany. Ty se tady tvaris jaký jsi přínos a nepoznáš pravý tolar od kopie. Nechápu proč si bereš do pusy Pavla, Kučeru, Lopeze, to jsou slušný lidi co navíc něco vi a jsou pro fórum přínosem narozdíl od...... A to jsem se tě prvé ještě zastával když se tady nadávali že se seres do moderování... Prostě Lasica no.


Nevím proč tolik najednou kopeš nohama,projdi si to zpětně sám a pochopíš.
Vůbec plno zdejších to zde vidělo..
Právě že jsou to slušný a nekonfliktní zdejší členové, narozdíl od vás, příspěvek si přečti pořádně,ty kluky jako moderátor vám dávám za příklad..
A nezapomeň zase urážet a nadávat..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 8. 8. 2022, 20:46. »
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Mi jsme blázni co to tady likviduje ale zvlastni je že všechny konflikty se točí jen okolo barbara a grofika.

Klasicky - mohli by si poměřit pindíky a soutěžit kdo dál dočůrá. Optimálně v zimě, když je čerstvý sníh.

... což letos tak nějak ani nebylo.
Moderátor
barbar napsal
medo napsal
Veľká škoda toho vlákna o vojenskej histórii, teraz tu vidím člena TonyKK pekné veci tam postol ale aj Paul aj iní, škoda, že sa niekoľko ľudí nedokáže oddeliť od ideológie, práve rozmanitosť názorov a ich pochopenie nás môže posunúť ďalej v poznaní a rozšírení si obzoru.
Pár ľudí nedokáže akceptovať iné názory ako svoje a okamžite uráža oponenta namiesto argumentácie, dno žumpy prerazilo bonzovanie, urážky, nehnevajte sa
ešte na žiadnom odbornom fóre som sa s takýmito prejavmi nestretol :? :roll:


Vlákno o vojenské historie bylo super sám jsem rád pomohl paulovi s jedním jeho projektem , nikdy jsem proti paulovi nic neměl.. Nechápu proč jej zrušil komplet .
Bohužel problém byl někde jinde. Ono někteří, naše známé tři zdejší firmy , později i s naočkovanym sigurem alias dony donovitz a s mnoha dalšími x přezdívky se nedokázali ovládnout a neštítili se ničeho ve svém pocitu nezranitelnosti na základě aktuální situace na východě,si zde na sběrateli udělali svou vlastní bojovou frontu i ve svých profilech se nedokázali ovládnout a vulgárně napadali , vše bylo v počinu onoho vlákna, které se postupem času stálo jen základnou kde se pánové vzájemně nabuzovali...


Ať to máte na očích..
Registrovaný uživatel
Napríklad ja tie tvoje litánie nečítam. :D
Moderátor
sigur napsal
Napríklad ja tie tvoje litánie nečítam. :D


Najednou ...
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Mi jsme blázni co to tady likviduje ale zvlastni je že všechny konflikty se točí jen okolo barbara a grofika.

Nie je to môj citát : výnimočných ľudí poznáš podľa toho, že kopec bezvýznamných ľudí je na nich zavesenych.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Načo? Veď si to už písal. :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové ohledněte se a koukněte se na sebe... Kato, komár, obchodník,a teď i už vámi zblblý sigur ,co jste tady za poslední měsíce vyváděli,to bylo furt něco...
A když jednomu z vás někdo šlápne na oko, seběhnete všichni najednou a vzájemně se hned podporujete a lizáte si prdele, vždyť je to směšné... :)
No neumím si představit třeba takového lopeze s numismatem Kučeru a Pavla kdyby tohle to dělali.. vždy ani ten Paul, kterému jste vy v podstatě svým chováním zničili vlákno se k vám tolik v minulosti nehlásil, měl jen svý vlákno o který se staral..


Parta pomatených bláznů, která ničí úroveň fóra..


ty jsi fakt slušný magor
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Načo? Veď si to už písal. :D


to bude nějaká egostřední porucha osobnosti...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 340 341 342 343 344 345 346 347 348 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1