Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 371 372 373 374 375 376 377 378 379 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Inteligentní...
Registrovaný uživatel
Další oběť volného pádu? https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/michail-fridman-oligarcha-britanie-sankce.A220909_161754_eko-zahranicni_rie
Registrovaný uživatel
Hamletovská otázka, ísť do lesa, nejsť do lesa?😟😳🤔
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ísť 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Grofe jdi..... ranní procházka na místo kávy a cigára :)
Registrovaný uživatel
Niečo o autách.
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/639767-nemci-brutalne-zdrazeli-elektrinu-dobijanie-aut-moze-byt-drahsie-nez-tankovanie/
Moderátor
Lub 121
Pěkné,👍
Křemenáče,dubaky,siňaky teď frčí :)
Mě překvapilo množství siňáku,co chodím na houby jsem jich ještě tolik neviděl.Houbaři s plnými košemi koukal jsem a všem převládají siňaky a také jsem jich nasbíral spousty...
Registrovaný uživatel
Doobednajsia predpoveď je na dážď, po obojstranom zápale pľúc síce dávnejšie to nie je najlepšie riešenie, počkám aká bude situácia.😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Doobednajsia predpoveď je na dážď, po obojstranom zápale pľúc síce dávnejšie to nie je najlepšie riešenie, počkám aká bude situácia.😊



Nevymlouvej se na plíce a déšť....Dopij kafe ,pak svižně a vesele do hory na houby... :) ...a bez plného koše se nevracej..
Registrovaný uživatel
I já jsem v lese. Houby nerostou ale pajdy jo 😁

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar napsal
grofik napsal
Doobednajsia predpoveď je na dážď, po obojstranom zápale pľúc síce dávnejšie to nie je najlepšie riešenie, počkám aká bude situácia.😊



Nevymlouvej se na plíce a déšť....Dopij kafe ,pak svižně a vesele do hory na houby... :) ...a bez plného koše se nevracej..


Tržnica za mnou, dopijem kávičku a dám na tvoju radu- asi???🤔🤔🤔
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kato jak jsi s Orxem spokojenej?Jaký dává hloubky? ;)
Registrovaný uživatel
ramires já ho mám taky (i Deuse).
Mám tam malou sniper cívku na nejdrobnější cíle a je to dost znát.
Registrovaný uživatel
Víš ,já tyhle digitály moc nemusim,kdysi jsem měl whitese a vůbec mi nesedl ..mám rád analogy...ucho slyší a mozek se raduje :D :D
Registrovaný uživatel
To já taky...jednotku mám zadělanou v pouzdru a řídím se sluchem. Nekoukám na display. Jen když něco pečlivě dohledávám, sleduju čísla.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Kato jak jsi s Orxem spokojenej?Jaký dává hloubky? ;)


Předraženej krám jako každej jinej :lol:
Registrovaný uživatel
Hloubka no to je otázka.Malý ag jako např grešli Leopolda vezme do 10cm aale signál je to hraniční
Když vím že na tom místě agečka jsou tak ten signál kopnu,jinak to nekopu,to bych se ukopal :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
To já taky...jednotku mám zadělanou v pouzdru a řídím se sluchem. Nekoukám na display. Jen když něco pečlivě dohledávám, sleduju čísla.


Já koukám furt protože Orx nepozná koks a hází ho do barvy.Podle ID poznám že to je koks tak nekopu
Registrovaný uživatel
Chodil jsem roky Fisher Gold Bug a nevidím mezi ním a Orxem rozdíl
S Fisherem jsem aspoň kopl dukát :D
Registrovaný uživatel
Výborná prechádzka v lese, niečo bude na rizoto.👍😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grof👍
Moderátor
:evil:

https://www.aazdravi.cz/uz-to-zacina-v-cesku-skoncila-velka-firma-elektrina-ji-zdrazila-12krat-zamestnanci-jsou-na-dlazbe/
Registrovaný uživatel
barbar napsal
:evil:

https://www.aazdravi.cz/uz-to-zacina-v-cesku-skoncila-velka-firma-elektrina-ji-zdrazila-12krat-zamestnanci-jsou-na-dlazbe/


Četl jsi to vůbec? Těžko protože jinak bys věděl že se výroba přesouvá do Polska a že to je naplánovaný už víc než rok
Tak tady neházej zamračený smajlíky nebo Tě smažu komplet
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 10. 9. 2022, 20:02. »
Registrovaný uživatel
Kato napsal
barbar napsal
:evil:

https://www.aazdravi.cz/uz-to-zacina-v-cesku-skoncila-velka-firma-elektrina-ji-zdrazila-12krat-zamestnanci-jsou-na-dlazbe/


Četl jsi to vůbec? Těžko protože jinak bys věděl že se výroba přesouvá do Polska a že to je naplánovaný už víc než rok
Tak tady neházej zamračený smajlíky nebo Tě smažu komplet

To dělá hodně lidí, čtou jen dramatické nadpisy :roll:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Grof👍


Barbar, dnes mimo lesnej relaxačnej prechádzky výborné skoro dvojhodinové posedenie na pniakoch :D v lese s priateľmi, nevideli sme sa viac ako dva roky, hríby išli bokom, (mám dostatok), verím koncom mesiaca ešte jedna hríbová vlna určite príde. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 371 372 373 374 375 376 377 378 379 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1