Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 440 441 442 443 444 445 446 447 448 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Sigur problém je , že takoví si mohou dovolit v podstatě vše ,bez toho aniž by si to významněji zasloužili viz.takovy Gott. a další..

No ... generálny tajomník by mal z tejto myšlienky určite veľkú radosť :?
https://www.youtube.com/watch?v=rCQJJGr-q98
Registrovaný uživatel
PARÁDA............Smradlavý Brusel,pokořen RABATEM :mrgreen: :lol: špinavý kapitalisti :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Je prvá adventná... Veniec - čo záhrada dala, sviečky - co dům dal. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tvl to je bizár
Registrovaný uživatel
Ďakujem za kompliment. Odkážem... :D
Registrovaný uživatel
Lupola že tiež ďakuje. :lol:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
říkal jsem si, že těch marmeládiček, krémů a parfémů bylo již dost a letos bych pořídil adventní kalendář pro oba - https://www.ruzovyslon.cz/adventni-kalendar-sexy-elephant/ navíc je tam k tomu i dárek...
barbare, je to dost macho nebo dělám chybu?

Dobrá cena.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
samozřejmě, že je to blbost, člověk by od něho čekal víc, byl v zahraničí, dělá s lidma... to musí vypadat

Viď, že pořád ma potrebu používat jako protiargument něčí vzhled, popřípadě věk... Ale není se co divit. Všichni víme s kým máme tu čest tak nemůžeme být překvapený. ;)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
"kovový anální kolík s diamantem" bude pre teba alebo obchodnicu.? Alebo ten, kto si ho vylosuje, ten si ho aj zasunie? :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Je prvá adventná... Veniec - čo záhrada dala, sviečky - co dům dal. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Super. Kopretina s prckama taky dělala. Myslel jsem že mě omyjou když přijeli z venku a radostně mi ukazuje pytel větví a říká ze byli na větvičkách v městským parku 😂😂😂. No každej má občas slabší chvilku no :lol: :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tie sviečky vyrábali decká ešte minulé Vianoce. Teda okrem měsíčka.
Registrovaný uživatel
Dokiaľ Hujer do toho nemieša lupolu alebo deti, tak ma nezaujíma. A zrovna včera začal len tak odboku a rovno s gangbangom.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
"kovový anální kolík s diamantem" bude pre teba alebo obchodnicu.? Alebo ten, kto si ho vylosuje, ten si ho aj zasunie? :D

To kupuje obchodník. U mě to nemá smysl, máme toho pod postelí plnou krabici :lol: . Srabicku, kde se v tobě berou takový homofobni předsudky? Na ty jsou tady jiní... Když se jich zbavis, můžeš prožít víc zábavy než si myslíš.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Dokiaľ Hujer do toho nemieša lupolu alebo deti, tak ma nezaujíma. A zrovna včera začal len tak odboku a rovno s gangbangom.

Já vím no, káže o morálce a sám si nevidí do úst.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Až neskôr som si všimol, že to písal férový, tak som aspoň tú obchodnici prepísal.
Pomôcky zatiaľ nepotrebujeme, máme kopec srandy aj bez toho, aby mi z prdele čouhal diamant. :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
"kovový anální kolík s diamantem" bude pre teba alebo obchodnicu.? Alebo ten, kto si ho vylosuje, ten si ho aj zasunie? :D


manželství je přeci o sdílení... to nevíš?
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
sigur napsal
Dokiaľ Hujer do toho nemieša lupolu alebo deti, tak ma nezaujíma. A zrovna včera začal len tak odboku a rovno s gangbangom.

Já vím no, káže o morálce a sám si nevidí do úst.


takových tady běhá... nechci soudit podle vzhledu a věku, ale starší tlustí slováci...
Registrovaný uživatel
S týmto by bola sranda, ale v kalendári chýba. Hlavne ak by sa to zaseklo tomu druhému v prdeli :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
já myslím, že by to bylo vhodné pro grofífíka, dlouhý nos odkazuje k jeho lžím a má to šikovný zip aby dál nekecal... :P
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
PARÁDA............Smradlavý Brusel,pokořen RABATEM :mrgreen: :lol: špinavý kapitalisti :mrgreen:

Cenu o nejbizarnější příspěvek týdne získává ... :D
Registrovaný uživatel
Stavím sa, že Dvořák, ako najoddanejší fanušik, fandí aj na MS 2022 klubu 1.FCSlovácko. :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
S týmto by bola sranda, ale v kalendári chýba. Hlavne ak by sa to zaseklo tomu druhému v prdeli :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Tak tohle doma jeste nemame ale az mi nebude stát a prijdu o ruce tak se bude hodit
Registrovaný uživatel
Columbo napsal
K príjemnejšej téme MS vo futbale. Skúsim takú malú analýzu :)

a. Vyhrá Európsky mančaft.
b. Anglicko prípadne Belgicko.
c. Nemci sú na ústupe, Francúzi oslabený o dosť dôležitých hráčov, Španielom, Talianom, Holanďanom moc neverím a napr. Portugalsku už vôbec.
d. Argentína a Brazília na to nemajú (nie, že by som im to neprial).
e. Prekvapenie čo sa týka titulu neočakávam.

Som napísal náramnú múdrosť s tým Talianskom :oops: :oops: :oops:
Registrovaný uživatel
Talián letos leda na talíř 🙃😉
Registrovaný uživatel
Belgie je špatná. Francozům docela věřím, v jejich týmu vládne pohoda

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 440 441 442 443 444 445 446 447 448 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1