Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 445 446 447 448 449 450 451 452 453 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
flašky od rumu jdou do popelnice na sklo

A že jich je :D

Kato ma vlastni obecni popelnici na sklo :-D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
Hele ale že bych každej mikrotéňák strkal zvlášť do jinýho odpadkovýho koše tak to fakt ne

Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu. Vsechen organicky odpad na kompost. Treba na zahrade vubec nepouzivam plastovy spagaty, a plastu uplne co nejmin to jde. Zrovna dneska jsem premyslel, moje kopretina objednala klukum k vanocum mimo jine 2 plastove luky s toulcema a sipama. To nevydrzi nic a za chvilku to pujde rozlamane do kose a ja si tak rikal proc nezajedem na liskovy prouti a luky neudelame. :?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Churaq Petr napsal
Hele ale že bych každej mikrotéňák strkal zvlášť do jinýho odpadkovýho koše tak to fakt ne

Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu. Vsechen organicky odpad na kompost. Treba na zahrade vubec nepouzivam plastovy spagaty, a plastu uplne co nejmin to jde. Zrovna dneska jsem premyslel, moje kopretina objednala klukum k vanocum mimo jine 2 plastove luky s toulcema a sipama. To nevydrzi nic a za chvilku to pujde rozlamane do kose a ja si tak rikal proc nezajedem na liskovy prouti a luky neudelame. :?

No jo tak to dělej ,já to dělat nebudu ;)
Vlastní luk =k nezaplacení :-)
Registrovaný uživatel
medo napsal
Skutočný ochranári sú aj poľovníci a rybári okrem pár výnimiek ako všade

Tak to je uplna blbost nejvetsi. Rybarska a lesni loby je extrem, tam se vycucavaji prachy ze vseho jak to jen jde. Cely je to jeden velky industrial, lesy jsou monokulturni poust, rybniky otraveny hnojem lihne na kaprovinu. O ekologii se delaji krasny reklamy a PR to jako jo. Ale to je tak vsechno. Vsak i tu blbou sumavu popadanou kurovcem vytezi na lezato a biohmotu tam nenechaji zadnou a najebou tam zase mrk :evil: ... Fuj to bych si odplivnul.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
OtravnyKomar napsal
Churaq Petr napsal
Hele ale že bych každej mikrotéňák strkal zvlášť do jinýho odpadkovýho koše tak to fakt ne

Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu. Vsechen organicky odpad na kompost. Treba na zahrade vubec nepouzivam plastovy spagaty, a plastu uplne co nejmin to jde. Zrovna dneska jsem premyslel, moje kopretina objednala klukum k vanocum mimo jine 2 plastove luky s toulcema a sipama. To nevydrzi nic a za chvilku to pujde rozlamane do kose a ja si tak rikal proc nezajedem na liskovy prouti a luky neudelame. :?

No jo tak to dělej ,já to dělat nebudu ;)
Vlastní luk =k nezaplacení :-)

Ja vim, taky jsme je meli jako kluci a divim se ze nikdo neprisel o oko nebo domu propichnutej. A byli jsme uz trosku starsi. Takze tady asi i vzhledem k bezpecnosti. Malej kasti a dekapituje ve skyrimu a nerad bych aby zkousel kolik z toho vydrzi bracha.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu....

Aj ja to tak robím...podobne napríklad aj keď sa z Kauflandu prinesie nejaké pečivo v tom kombinovanom papierovo-plastovom sáčku :D
Registrovaný uživatel
najebou tam zase mrk

No mluvil jsem nedávno s hajným co u něj zpracovávám zbytky po těžbě a říkal že se smrk téměř nesází a že to taky není dobře,sázet jen listnáče
Ono pak nebude z čeho stavět,snad jedině krovy z plastu
Registrovaný uživatel
ze nikdo neprisel o oko nebo domu propichnutej.
jj :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
OtravnyKomar napsal
Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu....

Aj ja to tak robím...podobne napríklad aj keď sa z Kauflandu prinesie nejaké pečivo v tom kombinovanom papierovo-plastovom sáčku :D

Yes. Dobra prace. Nejhorsi jsou ty papirovo plastove obali na sunky atp a kombinovany krabice na mliko a dzusy bo jak se to pise... U toho jsme v pasti. Ono kdyz si vezmes jak si zajebes vlastni zahradu. Kolik je plastu. Plastova nadrz na destovku, plastove okapy a svody, plastove radonove folie, nekdo to cpe i do vyvysenych zahonu, plastovy provazky, plastove operne tycky, kompostery, foliovniky, naradi, nekdo je schopny udelat si kvetnik z pneumatiky, plastove obrubniky, zpevnujici pojizdne plochy, pod chodnicky plastovy textilie nebo rovnou plastove chodnicky, strisky, terasy, ruzny klicky a koliky, lampicky, ozdubky A vsechno degraduje rozpada se a uvolnuje mikrocastice do okoli... Aniz by jsme tusili mame plast v celem tele, od plic pres jatra po kulky. .
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
najebou tam zase mrk

No mluvil jsem nedávno s hajným co u něj zpracovávám zbytky po těžbě a říkal že se smrk téměř nesází a že to taky není dobře,sázet jen listnáče
Ono pak nebude z čeho stavět,snad jedině krovy z plastu

Nevim jak je to ted aktualne ale jeste minuly rok se sazel porad vetsinove smrk protoze na to nikdo nebyl pripraveny a skolky nemeli vetsi nez nutnou zasobu listnacu kvuli normam. Ale kdyz se tady v okoli projdu na jakykoliv mytak tak na 8 z 10 bude jehla.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Je to jen info od hajnýho,osobně o tom nic nevím
Registrovaný uživatel
Kdo cte a zajima ho tohle tema, doporucuju knihy od lesnika Petera Wohllebena. Treba prirode na stope, tajny zivot stromu, nez stromum dojde dech a dalsi... Krasny a inspirativni cteni.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pred 2 týždňami som prečítal túto knihu a odvtedy sa na stromy pozerám trochu ináč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sigure zrovna jsem to napsal :-)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Komár, tu snáď funguje telepatia... ;)
Registrovaný uživatel
A znova... :D
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
Je to jen info od hajnýho,osobně o tom nic nevím

Tusim ze norma je nebo byla 75/25 jehla list do nedavna to bylo 80/20 mozna je to uz ted jeste lepsi. Ale ono nejde jen o slozeni lesa, jde taky o to jak ten les vypada. To ze se ucili a asi jeste porad uci ze les ma byt "cisty" mysleno od vetvi, vyvratu atp. je taky spatne. Je to hmota ktera ma v lese zustat. Dava novy zivot. Ale prumyslova doba utvorila les i pole do jednotny "cisty" plantaze ktera nici pestrost zivota.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
8) :D
sigur napsal
A znova... :D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Toto mi tam neustále mazal, až to nakoniec zamkol.
Je to tragikomický príklad nezvládnutého ega. :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A pritom mi mohol byť skôr vďačný, že som zabránil tomu, aby on alebo majiteľ tohto fóra mohol byť popoťahovaný za opakované porušovanie autorského zákona.
Registrovaný uživatel
A zrazu odomkol obidve vlákna. Teraz už cítim skôr ľútosť nad toľkou bezradnosťou a úbohosťou nezvládnutého ega...
Registrovaný uživatel
Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala.
Moderátor
Zákon tebe normálně už nadobro hrabe sigur...Od kdy ty tady zastavaš zákon ty šašku... :shock:
Léta si zde zdílíme různý články nejen s ČSN a nikdy to nikomu nevadilo ani klukům s ČSN co je publikují,nikdo si tady nestěžoval..
Pak přijdeš jednoho dne ty s manýry autorských práv a já aby byl klid ve vláknech, jelikož chystáme soutěž,tak ti jdu po vůli a i přesto si nedáš pokoj s dalšími připomínky a to jen proto že se den dva před tím chytnem v tlacharni.. Ženská hadr člověče, už se konečně psychicky zregeneruje...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 28. 11. 2022, 23:40. »
Registrovaný uživatel
Sigur odomkol som to ja, nech je pokoj
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Churaq Petr napsal
Hele ale že bych každej mikrotéňák strkal zvlášť do jinýho odpadkovýho koše tak to fakt ne

Ja to delam. I obalku s pruhlednym polickem vypreparuju a papir k papiru plast k plastu. Vsechen organicky odpad na kompost. Treba na zahrade vubec nepouzivam plastovy spagaty, a plastu uplne co nejmin to jde. Zrovna dneska jsem premyslel, moje kopretina objednala klukum k vanocum mimo jine 2 plastove luky s toulcema a sipama. To nevydrzi nic a za chvilku to pujde rozlamane do kose a ja si tak rikal proc nezajedem na liskovy prouti a luky neudelame. :?


luky a meče (oboje dřevěné) mají. dostanou štíty s českým lvem, krásné, a 500. doporučuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 445 446 447 448 449 450 451 452 453 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1