Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 449 450 451 452 453 454 455 456 457 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1597606320819109888
Registrovaný uživatel
https://www.info.cz/nazory/unikly-pruzkum-ukazuje-na-vyrovnane-sily-babise-a-nerudove-ve-2-kole?odemknout=AAAR5ZWAUA
Registrovaný uživatel
Hujer, fakt chceš, aby som ti na to odpovedal a znova ostatným ukázal, aký si hlúpy? :lol:
Zatiaľ ťa nechám, aby si si doštudoval zákony o spotrebných daniach.
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
https://twitter.com/i/status/1597606320819109888

Kato já tomu fandím, regulace je lepší než represe a myslím si že tráva je mnohem míň riziková než alkohol. Bohužel u nás případná legalizace dopadne tak že k povolení budeš muset projít takovým birokratickym bludištěm s nejistým výsledkem a když už to zvládneš budeš muset splňovat takové podmínky že se to vyplatí jen velkopestitelum a dojde opět k vytvoření monopolů na pěstování který obsadí kamarádi, členove rodiny politických špiček a mafiánské vazby. V postkomunistických zemích se to jinak neumí... A je to nevyvratitelný důkaz toho jak socializmus pochcal morálku celých národů. :roll:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Pekne rozvedené komar, čo myslíš?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Hujer, fakt chceš, aby som ti na to odpovedal a znova ostatným ukázal, aký si hlúpy? :lol:
Zatiaľ ťa nechám, aby si si doštudoval zákony o spotrebných daniach.

Sigure a není to úplně zbytečný? Pokud narozdíl od jiných příspěvků příspěvek nikomu neškodí je hloupí pořád do Barbara tepat. Navíc on jen citoval část článku. A já s ním v tomhle souhlasím. Soused prasknul souseda a úřady mu budou dělat zlo kvůli pár litrům samohonky :shock:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Na to som nemieril. Ide to toto tvrdenie.

"Hloupý zákon tohle bylo v naší zemi odjakživa ,pro vlastní potřebu si vypálit pár litrů gořalky."

Ono to tak totiž stále je. Možes si dať vypáliť 30 litrov 100 percentného alkoholu pre svoju potrebu za zníženú sadzu. Aby sa to dalo kontrolovať, musí sa to robiť v oficiálnej pálenici.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Pekne rozvedené komar, čo myslíš?

Že je to 11 rokov starý blábol. :lol:
Registrovaný uživatel
No jo mě je to asi jedno
Bral bych aby povolili si vypěstovat až 5 kytek pro vlastní potřebu
Teď si dělám dvě,tři ročně a to že mě někdo udá mě někdy docela straší
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Kato já tomu fandím, regulace je lepší než represe a myslím si že tráva je mnohem míň riziková než alkohol.

Súhlasím ja a kopec krajín, kde to zlegalizovali. Tieto štáty si uvedomili, že to tak je a tá spotreba sa de facto nedá nijak obmedziť. Preto sa rozumne rozhodli, že to bude povolené, regulované a hlavne zdanené. Teda tie milióny im už neutekajú mimo ale prúdia do štátneho rozpočtu, kde ich možu použiť na boj proti skutočným drogám alebo na liečbu zo závislosti.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
OtravnyKomar napsal
Kato já tomu fandím, regulace je lepší než represe a myslím si že tráva je mnohem míň riziková než alkohol.

Súhlasím ja a kopec krajín, kde to zlegalizovali. Tieto štáty si uvedomili, že to tak je a tá spotreba sa de facto nedá nijak obmedziť. Preto sa rozumne rozhodli, že to bude povolené, regulované a hlavne zdanené. Teda tie milióny im už neutekajú mimo ale prúdia do štátneho rozpočtu, kde ich možu použiť na boj proti skutočným drogám alebo na liečbu zo závislosti.


Opravdu je to tak jednoduchý jak píšeš?
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
No jo mě je to asi jedno
Bral bych aby povolili si vypěstovat až 5 kytek pro vlastní potřebu
Teď si dělám dvě,tři ročně a to že mě někdo udá mě někdy docela straší

A ja som myslel, že je u vás minimálne dekriminalizácia pri pestovaní zopár gandží pre vlastnú potrebu.
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
Opravdu je to tak jednoduchý jak píšeš?

Je to otázka nastavenia spoločnosti a politickej vůle (teraz nemám na klávesnici O s vokáňom :D )
Registrovaný uživatel
O s vokáňom nevím co je ale ono to tak jednoduchý asi nebude
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Churaq Petr napsal
No jo mě je to asi jedno
Bral bych aby povolili si vypěstovat až 5 kytek pro vlastní potřebu
Teď si dělám dvě,tři ročně a to že mě někdo udá mě někdy docela straší

A ja som myslel, že je u vás minimálne dekriminalizácia pri pestovaní zopár gandží pre vlastnú potrebu.


No 3 kytky je dejme tomu 250g a třeba i víc což nejspíš pro vlastní potřebu není :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nebude. Ale u vás to určite bude jednoduchšie a skor ako u nás, lebo vaša spoločnosť je k tejto otázke nastavená ináč ako naša.
Toto je O s vokáňom...ô
Registrovaný uživatel
Churaq Petr napsal
No 3 kytky je dejme tomu 250g a třeba i víc což nejspíš pro vlastní potřebu není :mrgreen:

Jak pre koho... :lol:
Moderátor
OtravnyKomar napsal
sigur napsal
Hujer, fakt chceš, aby som ti na to odpovedal a znova ostatným ukázal, aký si hlúpy? :lol:
Zatiaľ ťa nechám, aby si si doštudoval zákony o spotrebných daniach.

Sigure a není to úplně zbytečný? Pokud narozdíl od jiných příspěvků příspěvek nikomu neškodí je hloupí pořád do Barbara tepat. Navíc on jen citoval část článku. A já s ním v tomhle souhlasím. Soused prasknul souseda a úřady mu budou dělat zlo kvůli pár litrům samohonky :shock:


Komáre kašli na to , já ho už nějaký čas ignoruji
No uvaž sám co napsal k domácímu pálení,co na to můžeš odepsat takovýmu .. nic. :mrgreen:
.......
Ono to tak totiž stále je. Možes si dať vypáliť 30 litrov 100 percentného alkoholu pre svoju potrebu za zníženú sadzu. Aby sa to dalo kontrolovať, musí sa to robiť v oficiálnej pálenici
Registrovaný uživatel
OK
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Churaq Petr napsal
No 3 kytky je dejme tomu 250g a třeba i víc což nejspíš pro vlastní potřebu není :mrgreen:

Jak pre koho... :lol:


Ale jo tak já si zahulím 4-5krát do roka a zbytek porozdávám no :-)
Registrovaný uživatel
Ja zas poznám takých, čo by aj mŕtvemu z ucha vyhulili. :lol:
Registrovaný uživatel
No jo to já taky :D
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=WdViMpm19YI
:D
0:33
Registrovaný uživatel
jj :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
grofik napsal
Pekne rozvedené komar, čo myslíš?

Že je to 11 rokov starý blábol. :lol:


Žiaľ ešte sme klesli hlbšie, škoda... :'(
Archimedov zákon má cca 2000 rokov a je stále platný.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 449 450 451 452 453 454 455 456 457 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1